Autor Wątek: Depilacja laserowa, laser Vectus  (Przeczytany 3316 razy)

Offline Monikaa9922

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Depilacja laserowa, laser Vectus
« dnia: 2014-10-08, 14:03:32 »
Cześć,

To moja pierwsza wizyta na tym forum, ale mam nadzieję, że mi pomożecie :) Zastanawiam się nad depilacją laserową miejsc intymnych. Wiem, że na efekty trzeba czekać i że pierwsze włoski słabną dopiero po około 3 zabiegu. Dużo czytałam o depilacji laserem Vectus, jest polecany na wielu stronach kosmetycznych typu http://depilatorium.pl/ ale wolę jeszcze tutaj się co do niego upewnić. Byłyście na zabiegach z jego wykorzystaniem? A jak nie to jakie inne lasery są godne polecenia?

Offline Ferpa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Depilacja laserowa, laser Vectus
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-11-02, 00:16:35 »
Light Sheer Duet, ten laser używa gabinet depilacji laserowej : cenzura : w Łodzi. Polecam, ponieważ jako jedna z nowoczesnych technologi w tym zakresie oferuje bezpieczeństwo przed różnymi podrażnieniami czy alergiami.
« Ostatnia zmiana: 2016-05-16, 15:34:53 wysłana przez Tomek »

Offline Katie

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Depilacja laserowa, laser Vectus
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-05-15, 23:30:00 »
polecam light sheer : cenzura :
« Ostatnia zmiana: 2016-05-16, 15:36:06 wysłana przez Tomek »

Offline kokardka33

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Depilacja laserowa, laser Vectus
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-05-24, 10:10:01 »
Ja byłam na Vectusie, wprawdzie nie na bikini ale na nogach. Efekt widziałam już właściwie po 2 zabiegu, ale miałam potem jeszcze trzy kolejne i po nich już włosków nie było. No i teraz (nareszcie!) po tylu latach nie muszę babrać się w maszynki, pianki, depilatory  : jump2 :
Jeśli już się zdecydujesz na laser to poczytaj sobie o tym jak się przygotować do zabiegu - http://www.esteti-med.pl/blog/jak-przygotowac-sie-do-depilacji-laserowej/ . Moja koleżanka myślała, że można iść ot tak, z biegu i niestety lato spędziła w towarzystwie maszynki ;)
« Ostatnia zmiana: 2016-05-31, 11:30:46 wysłana przez kokardka33 »
"Chciałabym wyk­rzyczeć głośno wszys­tkim co myślę, ale to spo­woduję wie­czną ciszę.  "

Offline Honorata

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Depilacja laserowa, laser Vectus
« Odpowiedź #4 dnia: 2016-12-16, 16:59:15 »
Miałam również depilację laserową, tym własnie laserem vectus ;) z tym ,ze ja miałąm ja : cenzura : ;) Miałam około 5 powtórzeń . Poza tym laser jest tak stworzony , że odczytuje poziom melatoniny  , w związkuz czym skóra nie ulega poparzeniu ;)
« Ostatnia zmiana: 2016-12-20, 10:26:15 wysłana przez Tomek »

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Depilacja laserowa, laser Vectus
« Odpowiedź #5 dnia: 2016-12-20, 10:28:02 »
Poza tym laser jest tak stworzony , że odczytuje poziom melatoniny  , w związkuz czym skóra nie ulega poparzeniu ;)
ups... a może poza marketingowym slangie można gdzieś poznac dlugość fali?