Autor Wątek: Clarena?? Nigdy więcej!! Jak najbardziej nie polecam!  (Przeczytany 6134 razy)

Offline marta_271

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 29
Clarena?? Nigdy więcej!! Jak najbardziej nie polecam!

Nie polecam zakupów w sklepie internetowym Clarena... Nie potrafią nawet uszanować klienta. Pomijam to że gdy chciałam zrobić zakupy to sklep nie działał i musiałam o to do nich pisać, kiedy zaczął działać to większość produktów które chciałam była niedostępna, ale to nie ważne. Zamówiłam koktajl do ciała do mezoterapii bo głównie tylko on był mi potrzebny do tego jednak aby nie płacić za przesyłkę wzięłam kilka innych produktów na zasadzie że się przydadzą ale nie są mi w tym momencie potrzebne. Dziś rano przychodzi paczka, wszystko jest a koktajlu do mezoterapii brak.... Piszę więc do nich na maila o braku w przesyłce, po czym Pani odpisuje iż przy pakowaniu okazało się że go nie ma i że przeprasza, i o tym jak to robią wszystko co w ich mocy aby nie dochodziło do takich sytuacji, jak indywidualnie podchodzą do klienta, i że mogłam zadzwonić i się spytać czy jest dany produkt.... Skoro produkt w sklepie jest dostępny to go zamawiam a nie wydzwaniam z pytaniami czy na pewno jest. I to jest szanowanie klienta? Wysyłają paczkę bez wszystkich produktów bez jakiejkolwiek informacji o tym. Odpisałam więc, że wystarczyło zadzwonić do mnie, bądź napisać maila o braku w zamówieniu, wtedy bym grzecznie podziękowała i zrobiła zakupy gdzie indziej. A tak wiedziałam że będzie, mam umówioną klientkę na zabieg a produktu nie mam, nie ma możliwości żebym dziś zamówiła gdzie indziej a jutro go miała, jak i niestety w moim mieście nie ma hurtowni kosmetycznych gdzie mogłaby go kupić... Oczywiście więcej informacji od Clareny nie otrzymałam...  Także jak ktoś nie chce się zdziwić przy odbiorze paczki i denerwować się brakiem potrzebnego produktu radze zrezygnować z zakupów w CLARENIE. Mój to już na pewno był ostatni zakup...

Offline Ekspert Clarena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Clarena?? Nigdy więcej!! Jak najbardziej nie polecam!
« Odpowiedź #1 dnia: 2014-06-27, 14:47:07 »
Pani Marto,

Jest nam niezmiernie przykro, z powodu nieporozumień związanych z zamówieniem.
Jedyne co możemy zrobić, to przeprosić Panią raz jeszcze i zapewnić, że był to incydent. Mamy nadzieję, że nasz Project Manager wyjaśnił z Panią wszystkie wątpliwości.
Każde takie wydarzenie to dla nas cenna nauka i motywacja, aby pracować nad naszym systemem.

Offline marta_271

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Clarena?? Nigdy więcej!! Jak najbardziej nie polecam!
« Odpowiedź #2 dnia: 2014-06-27, 17:22:45 »
Pani Marto,

Jest nam niezmiernie przykro, z powodu nieporozumień związanych z zamówieniem.
Jedyne co możemy zrobić, to przeprosić Panią raz jeszcze i zapewnić, że był to incydent. Mamy nadzieję, że nasz Project Manager wyjaśnił z Panią wszystkie wątpliwości.
Każde takie wydarzenie to dla nas cenna nauka i motywacja, aby pracować nad naszym systemem.

Nie, nie wyjaśniono nic ze mną. Raz pani odpisała że radzi dzwonić i składać zamówienia telefonicznie, niestety dla mnie nie jest to możliwe bo zamówienia można składać jedynie w tych godzinach w jakich ja akurat pracuję. Na resztę moich maili nie dostałam już odpowiedzi. Dla mnie to nie jest kwestia "przepraszam, nic się nie stało". Bo miałam z tym duży problem. Dla mnie Clarena jest już skończona.

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
Odp: Clarena?? Nigdy więcej!! Jak najbardziej nie polecam!
« Odpowiedź #3 dnia: 2014-08-09, 22:56:59 »
Pracuje na Clarenie już 10 lat,wiem co nieco o polityce Tej firmy bo przedstawiciele są wylewni,kto pracuje na tych produktach jest przywiązany do marki i takie wpadki wybacza,ale domyślam się że dla nowych klientów jest to nie do przyjęcia-rozumiem.Firma się rozwija,widzę że ceny spadły,potracili świetnych przdstawicieli ale robią co mogą żeby utrzymać się na rynku-na moje oko z dużym powodzeniem.Mnie czasem zdarzało się otrzymać niekompletną paczkę ale kilka dni później otrzymywałam brakujący towar na ich koszt.Minus za brak towaru w dniu zamówienia( teraz potrzeba zamówić za 150 zł aby otrzymać paczkę gratis) ale cóż kosmetyki lubię i przy nich zostanę :wink:
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde

Offline Studio Kosmetyki

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Clarena?? Nigdy więcej!! Jak najbardziej nie polecam!
« Odpowiedź #4 dnia: 2014-09-01, 23:02:56 »
No szkoda, że tak wyszło...Ja od jakiś 3 tygodnie siedzę i sledze magazyn CLARENY. Niestety miałas rację co do pustych magazynów. Potrzebuje zamówić kilka rodzajów alginatów, serum kawiorowe itp. Niestety jest tylko alginat pomidorowy i ogórkowy co mnie nie interesuje. Może macie godna polecenia inną firmę oferująca skuteczne i szeroki wybór tych masek algowych, złota , truskawkowa itp..i inne kosmetyki godne polcenia i sprawdzone.
Nie pozycjonujemy się w podpisach!

Offline KosmetyKate

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Clarena?? Nigdy więcej!! Jak najbardziej nie polecam!
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-11-07, 19:36:29 »
Bielenda ;)

Offline Aaneta

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Clarena?? Nigdy więcej!! Jak najbardziej nie polecam!
« Odpowiedź #6 dnia: 2016-08-01, 11:10:44 »
Clarena?? Nigdy więcej!! Jak najbardziej nie polecam!

Nie polecam zakupów w sklepie internetowym Clarena... Nie potrafią nawet uszanować klienta. Pomijam to że gdy chciałam zrobić zakupy to sklep nie działał i musiałam o to do nich pisać, kiedy zaczął działać to większość produktów które chciałam była niedostępna, ale to nie ważne. Zamówiłam koktajl do ciała do mezoterapii bo głównie tylko on był mi potrzebny do tego jednak aby nie płacić za przesyłkę wzięłam kilka innych produktów na zasadzie że się przydadzą ale nie są mi w tym momencie potrzebne. Dziś rano przychodzi paczka, wszystko jest a koktajlu do mezoterapii brak.... Piszę więc do nich na maila o braku w przesyłce, po czym Pani odpisuje iż przy pakowaniu okazało się że go nie ma i że przeprasza, i o tym jak to robią wszystko co w ich mocy aby nie dochodziło do takich sytuacji, jak indywidualnie podchodzą do klienta, i że mogłam zadzwonić i się spytać czy jest dany produkt.... Skoro produkt w sklepie jest dostępny to go zamawiam a nie wydzwaniam z pytaniami czy na pewno jest. I to jest szanowanie klienta? Wysyłają paczkę bez wszystkich produktów bez jakiejkolwiek informacji o tym. Odpisałam więc, że wystarczyło zadzwonić do mnie, bądź napisać maila o braku w zamówieniu, wtedy bym grzecznie podziękowała i zrobiła zakupy gdzie indziej. A tak wiedziałam że będzie, mam umówioną klientkę na zabieg a produktu nie mam, nie ma możliwości żebym dziś zamówiła gdzie indziej a jutro go miała, jak i niestety w moim mieście nie ma hurtowni kosmetycznych gdzie mogłaby go kupić... Oczywiście więcej informacji od Clareny nie otrzymałam...  Także jak ktoś nie chce się zdziwić przy odbiorze paczki i denerwować się brakiem potrzebnego produktu radze zrezygnować z zakupów w CLARENIE. Mój to już na pewno był ostatni zakup...



DOKŁADNIE! Zgadzam sie w 100%! Kosmetyki sa jak kto lubi, jedne rewelacja inne beznadziwjne ale ogolnie maja swoje oerwlki ktore lubie jednak wspolpraca to koszmar. Niekompletne paczki, ktore zdarzaja sie nie raz a wiecej. Oczywiscie do zaplaty jest cala kwota a przychodzi polowa produktow, reklamacje sa nieprzyjete. Ja jak kolezanka marta koncze wspolprace z clarena, za duzo pieniedzy stracilam na noedoslanych kosmetykach ktorych reklamacji nie uznano.

Offline ButterflyHurtowniaKosmety

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
  • www.butterflyhurt.pl - moje miejsce
Odp: Clarena?? Nigdy więcej!! Jak najbardziej nie polecam!
« Odpowiedź #7 dnia: 2016-08-04, 09:18:35 »
: cenzura :

Proszę się nie reklamować. Następnym razem dostaną Państwo bana.
« Ostatnia zmiana: 2016-08-04, 09:42:29 wysłana przez Tomek »
Zaopatrzenie salonów kosmetycznych.

Offline Arek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Clarena?? Nigdy więcej!! Jak najbardziej nie polecam!
« Odpowiedź #8 dnia: 2016-08-18, 21:03:12 »
Czesc Dziewczyny.Macie swieta racje jezeli cos jest na stronie internetowej i mozna kupic a pózniej dostajecie paczke i nie ma tego co chcecie, bo ktos nie zapakowal albo nie ma na stanie magazynu to czemu figuruje na stronie ze mozna kupic??? Ja mialem ciekawa rozmowe z pania z dzialu obsugi klijeta.Zadzwoniłem przedstawiłem sie i zadałem bardzo proste pytanie cyt;Jaka jest cena nowego urzadzenia które Clarena sprzedaje a nazywa sie Plasma Pix? Pani z obsugi spytala sie czy jesem kosmetologiem wiec powiedzialem ze tak,bo jestem.Odpowiedz była taka tej pani, ze mam sie zalogowac na stronie Clarena wypełnic formularz a wiec moje dane osobowe ,wysłac ksero swiadectwa kosmetycznego,ksero dokumentu dowodu osobistego i dopiero dostane informacje ile urzadzenie kosztuje.Mysle ze w tym formularzu co sie wypełnia powini jeszcze zarzadzic wyciag z kata bankowego,bo moze ktos ma konto puste i co??? Telefonicznie pani nie udziela informacji ile urzadzenie kosztuje.Współpracuje z róznymi firmami kosmetycznymi w Europie i oraz z firmami z Polskii i z takimi cudami sie nie spotkałem.Dzwonie do firm i ludzie zawsze sa zadowoleni ,ze chce cos kupic zapłacic gotówka,udzielaja chetnie informacji nie kaza wypełniac formularzy dołanczac załaczników itd.Rozumie Pania z Clareny, jezeli ja bym juz kupowal  urzadzenie to mogłaby sie spytac czy mam swiadectwo kosmetyczne itd... Dowiedzialem sie od kolezanek kosmetyczek ile te "CUDO" kosztuje wiec Pani z Clareny dziekuje za wyczerpujace informacje.mysle ze Pani z obsugi fachowej klijeta zyje jeszcze w czasach PRL wiec trzeba sie przebudzic.Bo podobne urzadzenie co jest w ofercie Clareny za 2lub 3 miesiace bedzie sprzedawane u innych przedstawicieli handlowych.Oczywiscie urzadzenie kupie ale nie w Clarenie!!! iinny przedstawiciel bedzie wdzieczny ,ze chce zapłacic gotówka.A Paniom z obsugi klijeta zycze przebudzenia.