Autor Wątek: A co myślicie o kolagenie naturalnym?  (Przeczytany 3256 razy)

Offline Anita_1986

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
A co myślicie o kolagenie naturalnym?
« dnia: 2013-06-06, 18:05:13 »
Dziewczyny/Panie: co myślicie o naturalnym kolagenie, stosujecie? Ja zaczęłam 2 miesiące temu, efekt super. A naczytałam się wielu niekorzystnych komentarzy.

Offline madziamaria

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: A co myślicie o kolagenie naturalnym?
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-09-14, 21:31:27 »
Kolagen ma zbyt dużą masę cząsteczkową żeby mógł przejść przez warstwe rogową więc działa tylko powierzchownie- a producenci obiecują i obiecują ;)

Offline Ania27

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: A co myślicie o kolagenie naturalnym?
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-09-14, 22:20:01 »
Zawsze jest takie tylko obiecywanie, lepiej temu nie ufać, kolejne chwyty marketingowe...

Offline KarolinaP

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: A co myślicie o kolagenie naturalnym?
« Odpowiedź #3 dnia: 2013-09-15, 08:53:27 »
A ja z kolei mogę powiedzieć,że jestem z tego kosmetyku zadowolona. Zaczęłam stosować od połowy ciąży- hormony sprawiły,że cera zaczęła przypominać tą z czasów nastolatki- wysyp za wysypem. Niestety,jak to w ciąży bywa, nie mogłam się pokusić o coś mocniejszego do walki,więc skupiłam się na łagodzeniu, nawilżaniu i odżywianiu skóry. Tutaj kolagen spisał się świetnie. Ze zmarszczkami(drobne, wokół oczu) szału nie zrobił. Stosowałam też na brzuch-żadnego rozstępu-co prawda jeszcze do porodu tydzień, ale myślę,że już nic się nie powinno zrobić.
Nie jest to "cudowny kosmetyk i źródło młodości". Jak dla mnie na plus za: odżywienie skóry, mocne nawilżenie, rozjaśnianie(lekkie), przyspieszenie procesu gojenia(bardzo pomógł), i działanie przeciwrozstępowe. Minusem niewątpliwie jest cena, aplikacja-łuszczenie- jeśli nałożymy za dużo kosmetyku(po kilku aplikacjach da się wyrobić swoją ilość).
Podsumowując- nie jest to kosmetyk konieczny, bez którego sobie nie poradzę- owszem, działanie ma bardzo dobre, ale nie wiem czy warte takiej ceny.

Offline danusiaaaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: A co myślicie o kolagenie naturalnym?
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-10-09, 15:08:57 »
ja niedawno zamówiłam sobie kolagen silver z colagen.info z firmy colway. koleżanki stosowały i mi polecały, ja będę zaczynała testy, ale mam nadzieję że będzie ok ;)

Offline bkalinowska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: A co myślicie o kolagenie naturalnym?
« Odpowiedź #5 dnia: 2017-09-04, 19:18:54 »
Ja robię zabiegi z płatami kolagenowymi + ampułka nawilżająca liposomowa. Efekt rewelacja.  :icon_cheesygrin:

Offline Stefan829

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: A co myślicie o kolagenie naturalnym?
« Odpowiedź #6 dnia: 2017-09-25, 20:11:21 »
Słyszałem dobre opinie o kalogenie naturalnym. Szczególnie pomocny jeśli ktoś ma problemy zdrowotne
Nie pozycjonujemy się!

Offline Ann_23

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: A co myślicie o kolagenie naturalnym?
« Odpowiedź #7 dnia: 2018-03-22, 08:40:14 »
Naczytałam się wiele o kolagenie i postanowiłam spróbować. Zaczęłam od razu z czymś droższym, aby widać było efekty. Pomyślałam że lepiej zainwestować i niż tanim kosmetykiem się zrazić. Używam kolagenu od pół roku i jestem niesamowicie zadowolona. Polecam spróbować, jeśli tylko chce się zainwestować w swoją skórę  :-D :-D

Dla zainteresowanych stosuje to: : cenzura :
« Ostatnia zmiana: 2018-03-22, 09:45:01 wysłana przez Tomek »

Offline batynasa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: A co myślicie o kolagenie naturalnym?
« Odpowiedź #8 dnia: 2018-03-28, 09:24:41 »
Ja też przeczytałam sporo o kolagenie, od razu mi się kojarzy ze sportowcami, albo maścią jakąś :D Świetne białko.
Nie pozycjonujemy się!

Offline Wojtek909

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: A co myślicie o kolagenie naturalnym?
« Odpowiedź #9 dnia: 2018-04-06, 15:09:12 »
Jestem lekarzem i uważam że kolagen jest bezpieczny.

Offline Ann_23

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: A co myślicie o kolagenie naturalnym?
« Odpowiedź #10 dnia: 2018-05-28, 13:27:54 »
Ja jestem jak najbardziej zadowolona z efektów po stosowaniu kolagenu naturalnego. Obecnie jednak stosuje atelokolagen, gdyż jest łatwiejszy w "obsłudze". Nie trzeba go mieszać już z wodą, tylko nakłada się go jak zwykły krem :)

Dla zainteresowanych polecam stronę z kolagenem:
https://hedoni.pl/serum/1297-atelokolagen-kolagen-czysty-biologicznie-50-ml-colway-5907441036566.html

Offline Joanna1

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: A co myślicie o kolagenie naturalnym?
« Odpowiedź #11 dnia: 2018-05-31, 06:21:58 »
zainteresowaliście mnie tym kolagenem, musze spróbować, dzięki !