Autor Wątek: Jaki korektor?  (Przeczytany 9729 razy)

Offline afik

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #15 dnia: 2013-12-13, 11:55:37 »
Dzięki! Sprawdę dziś inglota, może to faktycznie dobre rozwiązanie :))
a tak przy okazji, choć wątek nie o tym, to gdzieś w internecie widziałam też takie paletki Inglota do cieniowania twarzy, ale na stronie ich nie widzę. Czy ktoś kojarzy?

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #16 dnia: 2014-01-14, 15:39:01 »
Proszę o pomoc. Mam straszne cienie pod oczami, testowałam już wiele kremów pod oczy, dłuższy sen nie pomaga, więc pozostaje mi tylko maskowanie. Do tej pory większość kosmetyków kryjących pod oczy mnie zawodziła (albo zbierały się w zagłębieniach, albo rozmazywały, albo były za mało kryjące). Teraz zastanawiam się nad kupnem http://www.perfectfresh.com/?pa=12346&ex=pa (korektor w płynie gosh). Czy ktoś używał tego specyfiku? Warto go kupić?

Polecam kółeczko korektor marki Kryolan. Mam ten sam problem co ty i jeszcze się na nim nie zawiodłam:)
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline Lilijka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #17 dnia: 2014-09-03, 19:11:03 »
JA kilka miesięcy temu odkryłam markę NYX i ich korektory. Dla mnie rewelka- stosuję pod oko i czasem na krostki. Nic się nie rozmazuje, nie ścina a i krycie dobre.

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #18 dnia: 2014-09-04, 16:31:38 »
NYX to generalnie dobra a niedroga marka. :) Bardzo ja lubię choć korektorów nie używałam.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline Kmm

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #19 dnia: 2014-09-12, 10:55:45 »
Ooo, korektory NYX, genialne. Polecam gorąco. Nieduże pieniądze, a na pewno będziesz zadowolona. ; )
Ostatnio na promocjach w drogerii skusiłam się na korektor w pędzelku z Eveline. Niby dość dobrze się nakłada, ale nie kryje zbyt dobrze i szybko się zmazuje. Przy większych problemach z cerą nie polecam.
Nie pozycjonujemy się!

Offline Filippa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 18
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #20 dnia: 2019-08-08, 11:30:36 »
Co polecicie na większe przebarwienia?

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 228
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #21 dnia: 2019-08-08, 12:46:00 »
Co polecicie na większe przebarwienia?
Polecam tak poza tym obejrzeć sobie na youtubie tutoriale pokazujące jak powinno się dobrze nakladac korektor na twarz.Bo mam wrazenie,że wiele osob totalnie z tym przesadza i nakłada go za dużo.A zbyt duża ilośc korektora wpływa negatywnie na wygląd skóry. I podkreśla zmarszczki bo w nie wchodzi. Tak wiec wszystko z umiarem. Jeśli masz spore przebarwienia to polecam po prostu szukać korektora z większym kryciem a nie używać go z nadmiarem.

Jeśli chodzi o same konkretne korektory to fajne są Maybelline Anti Age eraser oraz korektory firmy Catrice ( wszystkie bo są mega kryjące). Z tych trochę droższych, dobre sa korektory Loreal. W sklepach online można jednak kupić taniej.  https://darmarsklep.pl/loreal Jak tutaj
« Ostatnia zmiana: 2019-08-12, 13:24:57 wysłana przez Cytryna »

Offline Viena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #22 dnia: 2020-08-03, 13:44:07 »
Lovely ma bardzo fajne i dobrze trzymajace sie.

Offline Muchomorzanka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #23 dnia: 2020-08-13, 11:42:32 »
Proszę o pomoc. Mam straszne cienie pod oczami, testowałam już wiele kremów pod oczy, dłuższy sen nie pomaga, więc pozostaje mi tylko maskowanie. Do tej pory większość kosmetyków kryjących pod oczy mnie zawodziła (albo zbierały się w zagłębieniach, albo rozmazywały, albo były za mało kryjące). Teraz zastanawiam się nad kupnem http://www.perfectfresh.com/?pa=12346&ex=pa (korektor w płynie gosh). Czy ktoś używał tego specyfiku? Warto go kupić?

Ja polecam z Lovely, jest do kupienia w rossmanie.

Offline Doriska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #24 dnia: 2021-11-16, 11:29:50 »
jumbo z lovely, mayballine, camuflage z catrice ;)

Offline DagaGada

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Jaki korektor?
« Odpowiedź #25 dnia: 2022-03-16, 12:08:57 »
ja polecam z maybeliine, ten z tą taką gąbeczką na końcu :wink: