Autor Wątek: efektywny laser kosmetyczny...  (Przeczytany 27031 razy)

Offline Monika86krk

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
efektywny laser kosmetyczny...
« dnia: 2011-01-02, 12:25:26 »
Cześć. Poszukuję do gabinetu lasera kosmetycznego, który daje efekty, miesczący się w kwocie najlepiej 50 tys. Pisałam do siedziby firmy Lumenis mają ponoć rewelacyjne lasery, ale cena mnie zabiła ;-/ i jeszcze napisano mi że te lasery, które są do wszystkiego to tak naprawde są do niczego, więc mogłby być to laser albo tylko do trwałej depilacj, albo do zamykania nczynek, redukcji blizn, leczenia trądziku itp. Może ktoś posiada taki laser i widzi efekty? Potrzebuję konktretów...

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #1 dnia: 2011-01-04, 09:39:15 »
Jaki laser potrzebujesz?
Diodowy - do epilacji
Na naczynka?
Czy tez zwykly IPL?

Offline Monika86krk

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #2 dnia: 2011-01-05, 11:57:35 »
Interesuje mnie taki i taki a mianowicie konkretna marka i cena (około). Najbardziej chodzi mi o rezultaty takich laserów.
Z góry dziekuję za odpowiedź.

Offline aga26

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-01-06, 15:52:31 »
Lasery diodowe do depilacji to z tego co się zorientowałam to od 160 tyś.  Ja kupiłam ipl.

Offline Monika86krk

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
laser Carrie-Nextwave
« Odpowiedź #4 dnia: 2011-01-07, 12:48:01 »
Czy ktoś zna ten laser Carrie - Nextwave do depilacji i fotoodmładzania jego koszt to około 37tys. Zastanawiam się nad nim, tylko nie ma w sieci żadnych opinii na jego temat ;-/, może miał ktos robiony zabieg tym laserem?

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #5 dnia: 2011-01-07, 12:58:36 »
Cerri - Nextwave dystrybucja z Abacosun. Cerri jest firma wloska. Fajny design, dobra jakosc.
Nie jest to laser lecz IPL (Intense pulsed light) czyli intensywne światło pulsujące :).
DO depiliacji preferujemy laser diodowy, do pozostalych zastosowan moze byc IPL, ten czy inny, kwestia wyboru.
Ten ma parametry podobne do innych:
Zakres fali: 520-980
Emisja energii na powierzchnię skóry:  od 20-50 J/impuls. W modelu 70J:  20-70 J/impuls
Czy taka dlugosc fal wystarczy do Twojej pracy - nie wiem. Nie wiem rowniez jakajest zywotnosc glowicy IPL.
Nie wiem czym jest chlodzony, ale urzadzenia chlodzone ciecza maja lepsze opinie.

Offline Monika86krk

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #6 dnia: 2011-01-07, 14:50:07 »
mogłabys przebliżyć mi ten swoj IPL? tzn. jakiej firmy i czy efekt jest zadowalający?

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #7 dnia: 2011-01-07, 14:54:46 »
Pisalem, ze uzywamy diodowego - firmy Coherent, ale nie jest nasza wlasnoscia - wpozyczamy go.

Offline Monika86krk

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #8 dnia: 2011-01-07, 18:31:21 »
pytałam agi26 :) o IPL który zakupiła
hmmm czyli juz wiem, że potrzebuje inforacji o dobrym IPL jaki polecacie?

Offline kkz

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 351
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #9 dnia: 2011-01-07, 21:27:53 »
Po parametrach Cerri-Nextwave wnioskuję że musi być całkiem niezły bo 50 czy 70 J to naprawdę bardzo dużo i przypuszczam że można osiągnąć nim niezłe efekty.My mamy IPL RE-AGE 560C dystrybucja YASUMI też całkiem niezły choć przypuszczam że nowsze IPL są jeszcze bardziej zbajerowane :smiech3: bo nasz ma już kilka lat.Moim zdaniem IPL są świetne do zamykania naczyń,usuwania przebarwień i leczenia trądziku-efekt zadowalający dają przy szerokopojętym fotoodmładzaniu no a co do usuwania owłosienia to rzeczywiście nie ma co się nastawiać na cuda-lepszy laser.Zakup lasera czy IPL to naprawdę spory wydatek i musi być mocno przemyślany a jeśli nastawiasz sie w pierwszej kolejności na usuwanie owłosienia to IPL może być chybionym zakupem choć tak jak pisałam wyżej przy innych zabiegach może zdziałać cuda :wink: a co do podpowiedzi firmy Lumenis że jak coś jest do wszystkiego to jest do niczego to trochę nie tak-IPL mają osobną rączkę(głowicę) do usuwania włosów a osobną do innych zabiegów,parametry do każdego zabiegu są zupełnie inne dostosowane do zabiegu i rodzaju skóry klienta to tak jakby napisać że kombajn kosmetyczny jest zły ale wszystkie narzędzia osobno są oki,tak ja to przynajmniej rozumię choć mogę się mylić :nono:
« Ostatnia zmiana: 2011-01-07, 21:37:38 wysłana przez kkz »
''Złe kobiety są nie do zniesienia,dobre-nudne''    Oscar Wilde

Offline aga26

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #10 dnia: 2011-01-08, 00:24:40 »
Ja kupiłam brytyjskie urządzenie firmy cyden.Dystrybutorem jest firma z Krakowa. Przekonało mnie w nim to że jest sprawdzone i posiada certyfikaty  FDA,ISO. Działamy w nim mniejszą mocą i dłużym impulsem. I nie ma możliwości poparzenia. I jest to urządzenie medyczne. Nie boję się wykonywać nim zabiegów.

Offline alaa_la

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #11 dnia: 2011-01-08, 17:37:00 »
WITAM
MOGE ZAPROPONOWAC DOBRY LASER W BARDZO ATRAKCYJNEJ CENIE,
http://allegro.pl/nowosc-wielofunkcyjny-laser-ipl-b2-kombajn-okazja-i1403987029.html

NAJTANIEJ NA RYNKU POLSKIM

Offline Monika86krk

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #12 dnia: 2011-01-08, 18:13:03 »
aga26, a mogłabyś podac mi stronę tego dystrybutora z krakowa? bo szukam i szukam i praktycznie zadnych informacji nie moge znalzec o tym IPLu :-(

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #13 dnia: 2011-01-10, 12:13:13 »
WITAM
MOGE ZAPROPONOWAC DOBRY LASER W BARDZO ATRAKCYJNEJ CENIE,
Nie laser lecz IPL!

Offline Jagna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 171
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #14 dnia: 2011-01-10, 13:31:21 »
Nie laser lecz IPL!
Tomku dla niektórych to przecież żadna różnica ;)