Autor Wątek: efektywny laser kosmetyczny...  (Przeczytany 27040 razy)

Offline KoZaK

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #30 dnia: 2016-06-29, 18:26:28 »
Też moge polecić dobry laser

Offline Kleopatra1

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #31 dnia: 2016-07-29, 19:33:48 »
Ja pracuje na laserze diodowym Invictus firmy Beauty Planet. Przed kupnem wahałam się, ponieważ brałam pod uwagę również IPL, ponieważ jest tańszy i miałabym możliwość rozbudowania swojej oferty o kilka nowych zabiegów. Jednak zdecydowałam się na laser diodowy Invictus do usuwania owłosienia. Jestem bardzo zadowolona bo klientki widzą efekt już po pierwszym zabiegu i wracają na następne partie. Mam co raz więcej klientek z polecenia.  Zabieg jest praktycznie bezbolesny . Dużym atutem tego sprzętu jest szybkość przeprowadzanego zabiegu ,ponieważ nie muszę stemplować głowicą punktowo tylko mam możliwość przyspieszenia strzałów wiązki laserowej. :lol:

Offline Aleksandra987

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #32 dnia: 2017-08-21, 12:52:44 »
Witam, w moim salonie korzystam z lasera diodowego Chromatca Platinum XL. Jestem bardzo zadowolona. Co do kwestii profesjonalnych, jest to laser wysokiej klasy, światłowodowy, pozwalający na trwałe usunięcie owłosienia na całym ciele po 3-4 zabiegach. Posiada skuteczny system chłodzący i stabilną wiązkę, dzięki czemu zabieg jest bardzo komfortowy, a skuteczność jest bardzo wysoka od pierwszego zabiegu. Laser jest bardzo wytrzymały, ma długą żywotność głowicy, jest tani w eksploatacji i posiada bardzo dobry system chłodzenia. Nie trzeba wymieniać filtrów, a także (co najważniejsze !!!) stosować przerw podczas pracy urządzenia. Polecam.

Offline your

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #33 dnia: 2017-08-26, 11:20:57 »
Niestety, ale wiele osob myli laser IPL z laserem prawdziwym Warto jest wiedzieć, że laser Ipl to nie jest laseer a jedynie depilacja światłem. Natomiast lasery, które mogą przynieść rzeczywiste efekty to
light sheer
palomar vectus
czy też alma
Warto jest dowiedzieć się jakiego rodzaju lasery są stosowane w danym gabinecie kosmetycznym czy też medycyny estetycznej. Jak również zwracać uwagę na to kto będzie ten zabieg wykonywał. Warto jest zdecydowanie oddać się w ręce doświadczonego kosmetologa niż osoby po jakimś krótkim kursie:
https://zdrowie.enel.pl/artykul/komfort-zycia-wywiad

Offline MadleneX17

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #34 dnia: 2017-09-05, 14:37:46 »
Dobrą jakość zapewnia laser diodowy. Ceny ci nie podam, ale korzysta z niego wiele salonów kosmetycznych, m.in. : cenzura :  - to laser akurat do depilacji, o długości fali 808nm z regulacją impulsu. Z kolei do korekcji skóry przyda sie raczej laser frakcyjny.
« Ostatnia zmiana: 2017-09-06, 13:16:20 wysłana przez Tomek »

Offline SylwekKT

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #35 dnia: 2018-02-21, 12:07:54 »
Niestety, ale wiele osob myli laser IPL z laserem prawdziwym Warto jest wiedzieć, że laser Ipl to nie jest laseer a jedynie depilacja światłem. Natomiast lasery, które mogą przynieść rzeczywiste efekty to
light sheer
palomar vectus
czy też alma
Warto jest dowiedzieć się jakiego rodzaju lasery są stosowane w danym gabinecie kosmetycznym czy też medycyny estetycznej. Jak również zwracać uwagę na to kto będzie ten zabieg wykonywał. Warto jest zdecydowanie oddać się w ręce doświadczonego kosmetologa niż osoby po jakimś krótkim kursie:
https://zdrowie.enel.pl/artykul/komfort-zycia-wywiad

No tak ale w tekście też nie obyło się bez omyłki " ...wiele osób myli laser IPL z laserem prawdziwym ..."  :wink:
Źródłem światła w IPL jest lampa ksenonowa, a nie dioda lasera co oznacza, że urządzenia te zostały skonstruowane do zupełnie innych celów. Dobry, markowy IPL świetnie nadaje się do leczenia trądziku, zamykania naczyń, leczenia zmian pigmentowych, przebarwień itp ale ze względu na fakt,że lampa ksenonowa generuje światło którego długość jest też dość dobrze absorbowana przez melaninę - wykorzystuje się ten system również do epilacji. Jeżeli urządzenie jest markowe i zastosowana jest odpowiednia - dedykowana głowica (aplikator) - efekty są i będą widoczne. Oczywiście zabiegi będzie trzeba powtórzyć w większej liczbie niż w przypadku lasera diodowego i efekty będą ciut gorsze ale nie mogę się zgodzić z tym,że efektów nie będzie...

Co do laserów:
Złotym standardem w epilacji jest laser o długości fali 800-810 nm gdyż w tym zakresie światło pozwala ominąć oddziaływanie na hemoglobinę co oznacza, że energia kumuluje się głównie na melaninie. Właśnie dlatego ten system powinien być brany pod uwagę jeżeli chcemy skutecznie epilować. Tutaj też nie możemy oszczędzać na urządzeniu.
Wszystkie lasery diodowe jakie zostały wymienione mają dobrą renomę na rynku. Wszystkie są skuteczne gdyż mają podobny zakres długości fal i podobne parametry zabiegowe. Ale każde z nich ma też swoje indywidualne cechy które powodują,że zostały docenione ... Są jednak urządzenia które są równie markowe i ponadto łączą najlepsze cechy każdego z powyższych urządzeń:
- skuteczność LightSheer,
- zabiegi oparte na czytniku poziomu melaniny jak w Vectus,
- bezbolesność jak In-Motion w Alma Soprano Ice  :lol:

Oczywiście to tylko urządzenia - najważniejszy jest też czynnik "ludzki"


Offline Mariola01

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Odpowiedź #36 dnia: 2018-05-16, 14:55:55 »
Kurde, ale takie lasery są drogie. Można się wybrać samej oczywiście na zabieg, ale kupić? Trzeba mieć kilkadziesiąt tyś...