Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Praca, staż, praktyki / Praca Kosmetolog Polkowice/Dolnośląskie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez CENTRUM ZDROWIA I URODY dnia 2018-05-22, 10:06:23 »
Gabinet Centrum Zdrowia i Urody w Polkowicach poszukuje osoby lubiącej wyzwania, kreatywnej, która jest nastawiona na osiągnięcie celu, spełniającej się w zawodzie kosmetologa.
Nasz gabinet funkcjonuje od 25 lat, oferując usługi na najwyższym poziomie. Nieustannie rozszerzamy ofertę, aby sprostać oczekiwaniom klientów i być pionierami w regionie. Pracujemy na najwyższej jakości sprzęcie i na kosmetykach najlepszych światowych marek.

OPIS STANOWISKA:

profesjonalna diagnostyka cery,
wykonywanie zabiegów na twarz i ciało oraz pielęgnacja dłoni i stóp,
wykonywanie zabiegów z użyciem specjalistycznego sprzętu,
rekomendowanie produktów do pielęgnacji domowej.

OFERUJEMY:

stabilną i interesującą pracę,
szkolenia i ciągłe podnoszenie kwalifikacji,
pracę na najwyższej jakości urządzeniach.

Jesteś zainteresowana? Jeśli tak to prosimy o podsyłanie CV na adres mailowy.

centrum@cziu.eu   
2
Inne sprawy - tematyka forum / Odp: Jaki damski zegarek
« Ostatnia wiadomość wysłana przez alutka011 dnia 2018-05-21, 18:45:26 »
też najważniejsza jest marka jeśli chodzi o zegarki, no i nie kupować z wątpliwych stron gdzie są mega duże promocje w porównaniu do oryginalnego sklepu np.
3
Inne sprawy - tematyka forum / Odp: Jakie kolory modne tej jesieni?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez alutka011 dnia 2018-05-21, 18:43:15 »
co sezon, na jesień wprowadzane są kolory, aby "ożywić" tą naszą szarugę za oknem
4
Pielęgnacja ciała i włosów :Ranking: / Krem przeciwsłoneczny nie podrażniający oczu
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ble555 dnia 2018-05-19, 23:36:43 »
Witam na forum
Może ktoś polecić jakiś krem przeciwsłoneczny spf50 nie podrażniający oczu? Staram nie smarować twarzy w pobliżu oczu, ale i tak krem po jakimś czasie dostaję się do oczu (może z potem?) i oczy strasznie pięką.
Próbowałem stosować kremy dla niemowląt i dalej to samo. Krem do stosowania podczas wyjść w góry w upalną pogodę.
Znam osoby które też mają z tym problem, ale nigdzie w internecie nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie.
5
Zabiegi Gabinetowe / Odp: Kosmetyczka w ciązy w gabinecie. Proszę o pomoc
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mcqueen dnia 2018-05-17, 15:25:38 »
Rany, że dziewczyny w ogóle nie myślicie o wzięciu urlopu macierzyńskiego tylko narażacie siebie i swoje maleństwo na notabene rakotwórcze czynniki! Eh...
6
Nasz gabinet / Odp: Początki
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Tomek dnia 2018-05-17, 10:44:36 »
Infuzja, infuzją ale ważne są preparaty. Intraceuticals jest wiodącą firmą.
7
Inne sprawy - tematyka forum / Odp: topless czy nie ?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez ladydelly dnia 2018-05-16, 15:42:23 »
Ja zawsze opalam się w jakimś skąpym stroju kąpielowym, nie jestem przyzwyczajona do całkowitego obnażania się i myślę, że nie czułabym się dobrze bez niczego wśród wielu ludzi. Ale to oczywiście jest kwestia indywidualna, więc jeżeli Ty wolisz topless to po prostu tak rób. Faceci mogą chodzić bez koszulki, więc kobiety też nie powinny mieć z tym problemu, o ile oczywiście chcą.
8
Kosmetyki, firmy i sprzęt kosmetyczny / Odp: mezoterapia bezigłowa i mikroigłowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mariola01 dnia 2018-05-16, 14:59:36 »
: cenzura : smap
9
Kosmetyki, firmy i sprzęt kosmetyczny / Odp: efektywny laser kosmetyczny...
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mariola01 dnia 2018-05-16, 14:55:55 »
Kurde, ale takie lasery są drogie. Można się wybrać samej oczywiście na zabieg, ale kupić? Trzeba mieć kilkadziesiąt tyś...
10
Produkty, narzędzia i sprzęt / Odp: frezarki i frezy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Paulinka89 dnia 2018-05-15, 23:28:34 »
Hej, ja u siebie w salonie mam dokładnie taką frezarkę:
https://ocean-zdrowia.pl/frezarki-do-paznokci /64-ncs300a-procesorowa-frezarka-manicure-pedicure.html
Zamawiałem akurat na tym sklepie, w dość dobrej cenie. Sprzęt jak najbardziej wart polecenia. Nie szarpie przy starcie, wytraca prędkość od razu po wciśnięciu hamulca, krótko mówiąc super wybór, jestem bardzo zadowolona  ;D
Strony: [1] 2 3 ... 10