Autor Wątek: Sposób na przyspieszenie wzrostu pazokci dla mężczyzny  (Przeczytany 4690 razy)

Offline kieliszek_wodki

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Znacie jakieś sposoby na przyspieszenie wzrostu paznokci u mężczyzn?
 Zamierzam odbudować zniszczone ogryzaniem paznokcie.
 Nie znam się na tym kompletnie, więc zwracam się do Was
 Chodzi mi głównie o jakieś preparaty w formie tabletek, lub odżywek.

 Co do odżywek to nie mogą wyglądać na paznokciu jak lakier, tzn. nie powinny się świecić (nie jestem kobietą, więc jakoś to musi wyglądać ).
Cena nie ma aż tak dużego znaczenia, ważne żeby było skuteczne i żebym mógł szybko doprowadzić paznokcie do jako takiego wyglądu.

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Odp: Sposób na przyspieszenie wzrostu pazokci dla mężczyzny
« Odpowiedź #1 dnia: 2012-06-04, 12:47:38 »
;D polej  :wink:

przyspieszanie nic Ci nie da, przede wszystkim musisz teraz tym paznokciom przywrócić właściwy kształt bo w tej chwili zapewne są szersze niż dłuższe.

radzę przejść się do manicurzystki która będzie te paznokcie sukcesywnie wyprowadzać na prostą :)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Salonmagia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Sposób na przyspieszenie wzrostu pazokci dla mężczyzny
« Odpowiedź #2 dnia: 2012-08-06, 19:40:00 »
Może spróbiwac tabletek takich jak np belissa. Zapytaj w aptece. Poza tym kup sobie gorzki lakier. Tez w aptece. powodzenia;)

Offline Wizaz_waw_pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 31
Odp: Sposób na przyspieszenie wzrostu pazokci dla mężczyzny
« Odpowiedź #3 dnia: 2012-10-23, 09:05:13 »
na słabe i łamliwe paznokcie polecam odżywkę do paznokci z Eveline - Paznokcie lśniące i twarde jak diamenty. Super sprawa. Widoczny efekt już po kilku dniach stosowania. Ja osobiście mam już 2 czy 3 flakonik.
Od wielu lat fascynuje mnie piękno człowieka, nie tylko to zewnętrzne, ale także wewnętrzne.

Jako wizażystka i stylistka, chcę wydobyć to co jest szczególne w każdym człowieku, którego spotykam.

www.wizaz.waw.pl

qwerty2

  • Gość
Odp: Sposób na przyspieszenie wzrostu pazokci dla mężczyzny
« Odpowiedź #4 dnia: 2013-01-15, 10:11:18 »
na słabe i łamliwe paznokcie polecam odżywkę do paznokci z Eveline - Paznokcie lśniące i twarde jak diamenty. Super sprawa. Widoczny efekt już po kilku dniach stosowania. Ja osobiście mam już 2 czy 3 flakonik.

Ta odżywka nie jest dla każdego, ma formaldehyd w składzie...

http://joannapanna.blogspot.de/2012/08/eveline-8w1-ostrzezenie.html

http://senaliah.blogspot.co.uk/2012/08/odzywka-eveline-8-w-1-podsumowanie.html#more

Polecam poczytać;/

Ja od siebie proponuję suplement diety np. belissa brana minimum miesiąc, a paznokcie będą jak nowe:) Do tego odżywka do paznokci Avon "Strong results" "Wzmacniająca odżywka do paznokci". Nie jest to typowa odżywka= lakier, tylko płyn, którym smaruje się paznokcie i on się po chwili wchłania. Smarować należy kilka razy dziennie, codziennie ,a efekty są świetne. Polecam :wink:

Offline telimena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: Sposób na przyspieszenie wzrostu pazokci dla mężczyzny
« Odpowiedź #5 dnia: 2013-01-17, 12:58:00 »
Wszystkie odżywki, które znam zostawiają raczej powłokę lakieru na paznokciach, ale wypróbować możesz sobie np. nawilżającą oliwkę z witaminą E do paznokci i naskórka z Sally Hansen. Znalazłam ją jakiś czas temu w promocyjnej cenie, ale z tego co widzę oferta jest już nieaktualna. Można ją pewnie znaleźć na Allegro. Jest to w każdym razie coś takiego:  http://www.zlotewyprzedaze.pl/produkt/sh-69/69866 .