Autor Wątek: Rybnik i okolice  (Przeczytany 27421 razy)

Gość

  • Gość
Rybnik i okolice
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-11-11, 18:22:24 »
Witam Dziewczyny!

Jestem Ewa, to ja jestem instruktorem SPN na terenie śląska. Jeżeli szukacie naprawdę dobrych szkoleń to zapraszam do siebie  :D  Dołożę wszelkich starań, aby te kursy wiele Was nauczyły i dobrze nam się ze soba pracowało. Wszystkim chętnym wyślę program szkoleń, z niego dowiecie się ile takie szkolenie trwa, co ono obejmuje i jaka jest jego cena. Jest kilka możliwości do wyboru, ale to już będziemy ustalać później. Zapraszam również na gg 134276. Dodatkowo na ukończeniu jest strona www z Essteticy, tam będą wszystkie potrzebne informacje.Póki co poproszę zainteresowanych o adresy e-mail w celu wysłania programu szkoleń SPN.   :D

Pozdrawiam serdecznie.

Gość

  • Gość
Rybnik i okolice
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-11-23, 13:32:36 »
A czy może ktoś ma namiar na salon Moni-Mar bądź Monimar z okolic Rybnika?? Podobno świetnie szkolą... jak tak to proszę o informację.
Aaaa... a co sądzicie o "Pomarańczowym Saloniku"?? Tam mają też szkolenia i jestem ciekawa czy dobrze szkolą...

Gość

  • Gość
Rybnik i okolice
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-07-21, 22:45:09 »
Witam to ja Cię Zapraszam do nowo otwartego zakładu w rybniku na ul. Raciborskiej 15 prowadzimy szkolenia wszystkich metod oraz zdobienia wpadnij Pozdrawiam " DANEL COSMETIC"

Gość

  • Gość
Rybnik i okolice
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-07-26, 07:41:24 »
Cytat: "ARTYZM"
Witam to ja Cię Zapraszam do nowo otwartego zakładu w rybniku na ul. Raciborskiej 15 prowadzimy szkolenia wszystkich metod oraz zdobienia wpadnij Pozdrawiam " DANEL COSMETIC"


A ile taki kurs kosztuje?I czy też organizujecie dla szkół czy tylko indywidualnie?Pozdrawiam i miłego dnia:)

Gość

  • Gość
Rybnik i okolice
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-07-30, 21:29:39 »
najlepiej wpadnij do zakładu to przedstawie ci wszystko i opowiem lub http://danel-cosmetic.blog.onet.pl/

Gość

  • Gość
szkolenia na ul.Kosciuszki
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-10-16, 16:55:26 »
a co powiecie o centrum szkolenia Orange Nails znajduje sie w Rybniku na ul .kosciuszki czy jest to znana firma i czy ja polecacie.

Gość

  • Gość
Cora
« Odpowiedź #21 dnia: 2007-04-04, 14:30:49 »
Słyszałam, że szkolą beznadziejnie. Ale pewności nie mam, bo nie robiłam tam kursu. Jestem w trakcie szukania. Zastanawiam się na CORA na prostej, bo sa dystrybutorem EF, ale też nie znam opinii na ten temat :( Może ktoś ma coś do powiedzienia o szkoleniach w tej firmie?

Gość

  • Gość
monimar
« Odpowiedź #22 dnia: 2007-04-11, 16:39:27 »
cześć pisze pierwszy raz , więc wybaczcie moje potknięcia... niewiem jakie szkolenia prowadzi Cora ale słyszałam wiele dobrego o hurtowni Monimar. ja robiłam szkolenie w Katowicach w "Solaris" i odradzam. uważam,że najważniejsza jest technika a dopiero póżniej towar na jakim się pracuje, więc lepiej się nie sugerować firmą na której prowadzone są szkolenia a konkretnie jakością i opinią o prowadzących.

Gość

  • Gość
Rybnik i okolice
« Odpowiedź #23 dnia: 2007-04-11, 16:41:49 »
A ja z kolei słyszałam same złe opinie na temat Monimaru.. Kurde, nie wiadomo, kogo słuchać :/ Nie sztuka wywalic pieniądze i nic nie umiec po kursie :/ Chyba jednak zaryzykuje w Corze i od 16 pójde na szkolenie tam.. Przynajmniej dostanę certyfikaty porządne.. Pozdrawiam!

Gość

  • Gość
stylizacja paznokci
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-04-12, 09:33:29 »
i tak to bywa każdemu coś innego odpowiada, spróbuj w Corze i napisz jak było :lol:

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
Re: monimar
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-04-12, 10:49:06 »
Cytat: "becia"
uważam,że najważniejsza jest technika a dopiero póżniej towar na jakim się pracuje, więc lepiej się nie sugerować firmą na której prowadzone są szkolenia a konkretnie jakością i opinią o prowadzących.


Gdzie towar beznadziejny tam i instruktorzy beznadziejni.... niestety... wyrastają jak grzyby po deszczu tak jak te wszystkie firmy... a wy tam w Rybniku chyba macie ze 4 firmy od siedmiu boleści także uwazajcie!!!
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Gość

  • Gość
Rybnik i okolice
« Odpowiedź #26 dnia: 2007-04-12, 15:48:05 »
No, też słyszałam o kilku beznadziejnych firmach, dlatego zdecydowałam się na Corę, gdzie dostanę certyfikaty EF i będe się uczyć na żelach ESN i IBD. Mam nadzieję, że nie będę żałowała. Zobayczymy. Już nie mogę się doczekać :) Zaczynam od poniedziałku :)

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
Rybnik i okolice
« Odpowiedź #27 dnia: 2007-04-12, 19:06:43 »
Amolcia koniecznie zdaj obszerną relacje z kursu  :lol: zeby innym ułatwic zycie  :lol:
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

Gość

  • Gość
Rybnik i okolice
« Odpowiedź #28 dnia: 2007-04-12, 20:29:01 »
Oczywiście. Szkoda, że mnie nikt go nie ułatwił, ale w końcu ktoś musi być tym pierwszym :P Z pewnością będę obszernie opisywała ten kurs. Mam nadzieję, że w samych super-latywach :) Pozdrawiam! :)

Offline Tinka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Rybnik i okolice
« Odpowiedź #29 dnia: 2007-04-15, 11:28:15 »
a jaka firma jest w korze?