Autor Wątek: Wroclaw  (Przeczytany 16041 razy)

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Wrocław
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-12-20, 23:45:29 »
Słoneczko, nie Paniujemy na forum  :wink:  musisz poczytać opinię bo postów na ten temat jest mnóstwo a nie będziemy tu robić teraz znowu wyliczanki przedstawicieli każdej firmy zachwalających swoje produkty bo powstanie kolejny temat o tym co wybrać  :wink: przejrzyj już powstałe tematy i sama zadecyduj  :wink:  my nie możemy decydować za Ciebie  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Wrocław
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-12-21, 10:01:18 »
Ania- sycko prawda!  :wink:

Nika- przejrzyj temat powyzej, masz tam wszystko czego Cci trzeba, wystraczy poczytac.
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
Wrocław
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-12-21, 15:45:20 »

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Wrocław
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-12-21, 15:55:51 »


po samym tym obrazku stwierdzam że dużo to tam się nie nauczysz... tyle ludu  :roll:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Wrocław
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-12-21, 16:00:01 »
Cytat: "P s y c i a"

po samym tym obrazku stwierdzam że dużo to tam się nie nauczysz...

Aniu przeciez to moze byc tylko wyklad wprowadzajacy, pozniej podzial na malenkie grupy, kazda z wlasnym instruktorem... ech te marzenia ;) ale nalezy miec nadzieje, ze tak to sie moze odbywac!

Gość

  • Gość
Wrocław
« Odpowiedź #20 dnia: 2006-12-21, 16:11:15 »
To  mi jakoś nie wyglada na kurs. Zreszta napisane jest przy tym zdjeciu "Organizacja warsztatów i prezentacji produktów ". A ceny sa wysokie waszym zdaniem??

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Wrocław
« Odpowiedź #21 dnia: 2006-12-21, 16:26:54 »
Cytat: "Nika"
To  mi jakoś nie wyglada na kurs. Zreszta napisane jest przy tym zdjeciu "Organizacja warsztatów i prezentacji produktów ". A ceny sa wysokie waszym zdaniem??

Organizacja warsztatów i prezentacji produktów renomowanych firm kosmetycznych takich jak: EzFlow Nail System, Strata, SuperNail, IBD, Christrio, NSI

to tym bardziej
 :twisted:  jak sobie wyobrażasz warsztat i prezentacje tych firm? przeciez to pokaz na pazurkach musi być  :twisted:  w takiej grupie to widzą góra 3 dziewczyny a reszta gada, ogląda foldery płaci za certyfikat i potem ogłasza się na allegro z tym certyfikatem i umiejętnością zakładania tipsów  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Gość

  • Gość
Wrocław
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-12-21, 16:40:09 »
No dobra to odpada ten kurs teraz to ja bede sie zastanawiala nad  http://www.studiotips-iwona.naszemiasto.pl/artykul/1045.html   albo   http://www.lcn-concept.pl/szkolenia.php.

Gość

  • Gość
Wrocław
« Odpowiedź #23 dnia: 2007-01-08, 22:13:56 »
Nika, zanim zdecydujesz się na kurs przemysl sobie to dokladnie. Przynajmniej na poczatku wazne jest, zebys pracowala na produktach, na których się szkoliłas, bo zele roznych firm różnią się techniką nakladania.
Zastanów się, czy jesli wybierzesz szkolenie w bardzo drogiej firmie będziesz w stanie na ich produktach póżniej pracować?

diana

  • Gość
Wrocław
« Odpowiedź #24 dnia: 2008-01-30, 09:12:21 »
Dziewczyny, ja jestem z Wrocławia i wybrałam kurs w Gliwicach u Ani G. Czas dojazdu dwie godziny autostradą, a i pieniądze i czas napewno nie stracone.

joasik

  • Gość
Wrocław
« Odpowiedź #25 dnia: 2008-01-30, 10:24:21 »
Cześć  diana , mam do ciebie pytanie a jaki robiłaś kurs podstawowy czy zdobnictwo.

diana

  • Gość
Wrocław
« Odpowiedź #26 dnia: 2008-01-30, 16:11:35 »
Joasik - robiłam kurs podstawowy z żelu (na początek). Nie wiem czy są tam szkolenia ze zdobnictwa, najlepiej zadzwonić i zapytać.

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Wrocław
« Odpowiedź #27 dnia: 2009-02-09, 23:05:54 »
Czy któraś z Was robiła kurs w Dolnośląskiej Akademii Urody?
http://www.dibeauty.pl/kurs-tipsow.html
Proszę o opinię i z góry dzięki :)