Autor Wątek: Gdańsk  (Przeczytany 25138 razy)

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #30 dnia: 2005-08-21, 15:14:51 »
oczywiscie sa wyjatki bo moze sie zdazyc ze Instruktor jest mistrzem w tym co robi a niestety nie potrafi przekazac swojej wiedzy, ale i tak moje zdanie jest inne i sadze ze mam prawo je miec i w tej kwesti raczej go nie zmienie , gdyz uwazam ze przy tak małej ilosci godzin 10 osób dla jednego instruktora to zdecydowanie za dozo .

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #31 dnia: 2005-08-21, 15:49:40 »
niewiem ile godzin jest na innych kursach al e u nas jest 16 godzin

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #32 dnia: 2005-08-21, 16:09:49 »
no to standardowo!

Gość

  • Gość
Gdańsk
« Odpowiedź #33 dnia: 2005-09-30, 21:51:41 »
poszukuję szkolenia paznokietkowego w gdańsku-ma być  doskonały :lol: -ale proszę nie w euro fashion-bo firma jest chyba za bardzo  przereklamowana-może i są dobrzy ale wcale nie dbają o klienta a wkońcu  ich szkolenia nie należą do tanich-więc moim zdaniem powinni łapać każdego kto okazuje zainteresowanie-tak przynajmniej mi się zdaje-a oni natomiast zainteresowanemu klientowi sugerują że ma zadzwonić do instruktora bezpośrednio(pani odbierająca telefon nie potrafi nic powiedzieć na temat szkoleń więc kieruje do instruktora) instruktor natomiast jest tak zajęty ,że nie odbiera telefonu,ale z poczty głosowej dowiadujemy się ,że możemy zostawić wiadomość no i kiedy takową zostawiamy to......czekamy,czekamy.i czekamy na telefon i nic się nie dzieje.... dzwoniłam osobiście  w lipcu i do dzisiaj nie uzyskałam żadnej informacji-to chyba nie jest najlepsza reklama....więc bardzo proszę o jakąs fajniejszą firmę...mniej olewającą....z góry dziękuję...pozdrowionka

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-01-01, 19:05:24 »
ja rowniez nie polecam Euro Fashion w Pruszczu, robilam kurs, kosztowal duzo pieniedzy, i krotko mowiac bardzo ale to bardzo sie zawiodlam!!!

Offline Ania_G

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 163
  • Kierownik Działu Szkoleń abc nailstore katowice
Trójmiasto
« Odpowiedź #35 dnia: 2006-01-02, 18:47:21 »
A czy dzwoniłas do Bass Cosmetics w Gdyni?
Dziewczyny robia tam śliczne paznokcie akrylowe i bardzo charakterystyczne zdobienia.
Z jakiej metody szkolenie Cie interesuje? Z tego co wiem pomorze zostało całkowicie opanowane przez akryl ;)
Zapytaj ile osób bedzaie na szkoleniu, to ważne żeby było max 3 osoby. Jeśli bedzie wiecej powiedz że ci zalezy na małej ilości osób.
Pozdrawiam
Anna Gembala-Papież
Mistrzyni Polski Nail Desing 2008,2009 i 2010
II Vicemistrzyni Międzynarodowa 2009 i II Vicemistrzyni Europy 2009

GALERIA: http://galeria.beautify.pl/Ania.html
http://abc-nailstore-katowice.pl

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #36 dnia: 2006-01-03, 16:12:23 »
hejka-interesowałam się wszystkim-akryl ,żel-zdobnictwo-i ukończyłam właśnie szkolenie z którego jestem bardzo zadowolona-dostałam to wszysko plus pedicure i podstawy kosmetyki(henna,depilacja woskiem,parafina,makijaż )  zrobiłam to na miejscu-trwało prawie 1,5 miesiąca-200 godzin-nie dwa czy cztery dni-uważam ,że po takim krótkim kursie to ciężko się czegokolwiek dobrze nauczyć-a ja miałam tyle godzin że spokojnie mogę powiedzieć,że umiem :D  wkońcu hehe-tak racja pomorze opanował aktryl -żel to jeszcze dla wielu jest nowością-chociaż ja robię prawie wszystkim żelki-i jestem zachwycona-akryl już sporo osób miało i chętnie próbują coś nowego-myślę ,że jest to kwestia przekazania -oczywiście nie dla wszystkich nadaje się żel-ale jeśli są tylko takie możliwości to polecam żel-bo wydaje mi się ,że jest bardziej naturalny od akrylu-z wyglądu i z dotyku-aczkolwiek akryl też ma swoje dobre strony-szczególnie dla tych  co mają duży kontakt z wodą  :D u mnie na szkoleniu było 6 osób-uwazam że więcej to faktycznie za duzo ludzi w jednym miejscu do nauki-ale za mało też nie może byc -bo nie ma na kim ćwiczyć hehe :lol:  ponieważ bardzo mnie ten kurs interesował więc miałam mnóstwo pytań na które otrzymałam odpowiedzi-co mi się bardzo podobało -teraz jestem zachwycona  tym co robię i jak robię-choć to dopiero początki  :lol:  
jak ktoś jest zainteresowany zeby zobaczyć jakie to początki  to zapraszam nastronke :lol:  wszystkie  zdjęcia niestety nie są zbyt dobrej jakości-ale się postaram niedługo aby były lepsze hehe-na żywo lepiej to wygląda hehe-pozdrawiam
ftp://pazurki.asiula.r.no-ip.pl/index.html

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #37 dnia: 2006-02-09, 13:00:08 »
MYCHA, ja mam do Ciebie taka ogromna prosbe. Czy mozesz mi podac nazwe szkoly czy tez miesca gdzie robilas ten kurs?? o ja tez cos szukam w okolicach Trojmiasta i tak samo odradzam Euro Fashion, a nie wiem co dokladnie wybrac...
Pozdrawiam!!!

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #38 dnia: 2006-03-23, 09:19:30 »
:? Czy ktoś mogólby polcić jakies dobre kursy w 3 mieście prócz EF ??
Głównie chodzi mi o zrobienie kursu paznokci żelowych

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Trójmiasto
« Odpowiedź #39 dnia: 2006-07-08, 11:52:39 »
Mycha nie wiem w jakim celu te posty sa pisane.....ale zastanawia mnie twoja fachowosc np w stosunku do ilosci osob uczestniczacych na kursie. To raczej wiedza i doświadczenie szkolących.
I nie zgodze sie ze przy mniejszej ilosci osob nie ma na kim cwiczyc.
To kwestia organizacji modelek, ktora rowniez lezy po stronie Instytucji Szkolącej.
Przynajmniej u nas tak jest.
To ja musze zabezpieczyc zwlaszcza dla osob przyjezdnych.
I wg mnie 4 osoby to max. Inaczej jest juz szum.....
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #40 dnia: 2006-11-18, 02:33:52 »
Cze wszystkim

Mam pytanko probuje znalezc jakies szkolenia do manicure i pedicure w trojmiescie.Musze dodac ze jestem kompletna laiczka w tej dziedzine, wiec musze zaczac wszystko od poczatku. Wiec czy bardziej doswiadczone kolezanki radzicie mi isc do jakiejs szkoly ale nie chce isc na kilka lat (bo musze pracowac aby utrzymac mojego maluszka), a moze wystarcza jakies dobre kursy, ktore przygotuja mnie wystarczajaco do tego zawodu. Jak tak to czy znacie jakies kursy, szkolenia (nawet kilku miesieczne).

Wielki dzieki za pomoc
Angelika
email:angelikap1@op.pl
Jeszcze raz WIELKIE dzieki.

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Trójmiasto
« Odpowiedź #41 dnia: 2006-11-18, 13:13:09 »
wydaje mi się że w takiej sytuacji powinnaś zrobić 2 letnie zaoczne studium... :wink:  w tygodniu pracować a w weekend do szkółki... :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Trójmiasto
« Odpowiedź #42 dnia: 2006-11-18, 13:41:40 »
Wydaje mi się, że jeśli chcesz robić tylko manicure,stylizację paznokci i pedicure to wystarczą Ci porządne kursy. Sorry ale studium kosmetyczne co można przeczytać na forum wcale nie uczy często dobrze manicuru, stylizacji i pedicuru inna sprawa, że czasami niczego nie uczy ;). Żeby wykonywać te zabiegi moim zdaniem wystarczy przyłożyć się naprawdę do kursów, zadbać też o teorię, zaopatrzyć w literaturę i poświęcić się. Skupić się na tych zabiegach bo w studium będziesz miała wiele rzeczy poza pedicurem lub manicurem a często czytam, ze ta tematyka jest traktowana marginalnie w szkołach kosmetycznych i kosmetyczki biegają na kursy.
No co do szkoleń to naprawdę w Trójmieście to jest zagłębie firm i szkół i można wybierać i przebierać. Podam tylko kilka firm:
EuroFashion w Pruszczu Gdańskim http://www.eurofashion.com.pl/
Bass Cosmetics http://www.paznokcie-bass.pl/
Grafiti Nails http://www.grafiti-nails.com/
to te co mi przyszły do głowy od razu. Z pewnością tez ejst wiele szkół organizujących kursy w weekendy. Z pedicurem to najlepiej szkolić się w firmie lub szkole biorącej udział w programie Zdrowe nogi

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
Trójmiasto
« Odpowiedź #43 dnia: 2006-11-18, 22:16:26 »
Wielkie Dzieki za Pomoc dziewczeta.

Ale jak radzicie, isc na studium zaoczne (czy jest to niezbedne do wykonywania manicure, pedicure i stylizacji paznokcia nie chce sie uczyc masazow, i tych wszystkich prawie operacji klinicznych). A pytanko do "MAKO" jak sadzisz licze na twoj profesjonalizm, ktore kursy twoim zdanie sa dla mnie niezbedne na poczatke do podjecia pracy jak bys mi mogla podac nazwe i ktora firme wybrac???? WIELKIE DZIEKI, bo jak patrze na te kursy to wydaje mi sie ze musiala bym zrobic wszystkie a dodac cenne do cenny to wychodzi pokazna sumka. A "psyciu" moze i ciebie poslucham jak najpierw zdobede odpowiednie kursy do wykonywania zawodu to moze i pojde ma 2 letnie studium, aby ugruntowac swoje wiedze od podstaw.

JEszcze raz wielkie Dizeki Dziewczeta

Angelika

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Trójmiasto
« Odpowiedź #44 dnia: 2006-11-18, 22:19:45 »
Cytat: "angelika"
Wielkie Dzieki za Pomoc dziewczeta.

 :lol:
Angeliko,małe faux pas ;) Mako to mencizna  :lol: