Autor Wątek: problem z piętami...  (Przeczytany 13682 razy)

Offline your

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: problem z piętami...
« Odpowiedź #15 dnia: 2018-08-24, 09:51:03 »
O pięty trzeba dbać przez cały rok a nie jedynie latem kiedy człowiek przypomina sobie,ze trzeba bedzie pięty pokazać innym/
Polecam;
stosowanie peelingów
moczenie stóp w wodzie z sola
i regularne nawilzanie

Jesli mamy duży problem ze zrogaciałą skórą to najlepsze sa kosmetyki z mocznikiem. Mocznik ma silne dzialanie nawilżające i odżywiające stopy!
https://www.cefarm24.pl/suche-stopy-pekajace-piety.html  - w tej aptece jest ich sporo
« Ostatnia zmiana: 2018-08-31, 09:48:40 wysłana przez your »

Offline janda

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: problem z piętami...
« Odpowiedź #16 dnia: 2018-11-24, 11:24:56 »
Polecam zabieg calluspeeling Mavex,  jeszcze nigdy wcześniej po żadnym zabiegu nie miałam tak gładkich stóp, na prawdę super sprawa, całość trwa jakieś 15 minut. Wiadomo, że trzeba stopy nawilżać, najlepiej codziennie wmasowywać krem, wtedy stopy będą cały czas gładkie.

Offline hrantika

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: problem z piętami...
« Odpowiedź #17 dnia: 2019-09-19, 18:14:37 »
Ja na pięty zawsze stosowałam olejki naturalne. Polecam mieszankę rycynowego i z drzewa herbacianego. Poza tym nie należy zbyt mocno szorować stóp, tylko złuszczać.

Offline kiniaczek93

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: problem z piętami...
« Odpowiedź #18 dnia: 2019-12-20, 14:49:49 »
No niestety kobitki często nie dbają o stopy a potem latem jest walka... Sama mam problem z rogowaceniem więc wiem jak ważna jest systematyka żeby się nie "zapuścić" ;)

Offline jewska

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 16
Odp: problem z piętami...
« Odpowiedź #19 dnia: 2020-05-15, 11:42:59 »
polecam kilka razy ponakładać skarpetki do złuszczania, pumeks i dużo kremów nawilżających :D

Offline Cytryna

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 227
Odp: problem z piętami...
« Odpowiedź #20 dnia: 2021-04-22, 10:59:48 »
Krem z Mocznikiem z ziaji mega mi pomógł dziennie na noc smarowane już po pierwszym użyciu widziałam efekt. Poza tym dobrze jest raz na jakiś czas nałożyć sobie na stopy takie złuszczające skarpetki ( znajdziesz w każdej drogerii z kosmetykami). Nie powinnaś z nimi jednak przesadzac oraz uzywać zbyt czesto.

Jesli to pomimo to nie pomoże, to dobrze jest wybrać się do podologa. Taki specjalista opracuje skóre na stopach jak również doradzi w zakresie odpowiedniej pielęgnacji.