Autor Wątek: Praca po Studium kosmetycznym  (Przeczytany 4285 razy)

Gość

  • Gość
Praca po Studium kosmetycznym
« dnia: 2005-05-11, 21:57:40 »
hey, od dłuższego czasu, moim marzeniem jest zostac kosmetyczka, w tym roku miałam zamiar tam isc, rodzice nigdy nic mi nie mowili na ten temat, ale od ostatniu paru dni słysze ze potem pracy nie bede miała, a jak juz znajde to bede pracowac po 12 godzin za marne pieniądze i weekendy pracujące.;( Nie wiem co mam o tym myslec, i co robić, bo nie chce sie uczyc i pracowac w zawodzie który mnie nie intersuje... A wy jak to skomentujecie?

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
Praca po Studium kosmetycznym
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-05-11, 23:02:21 »
Zawód kosmetyczki jest niezmiernie trudnym zajęciam, ciężkim.
Pracuje się po 12 godzin, jeżeli pracujesz u kogoś nie rzadko bywa, że jesteś wykorzystywana do granic wytrzymałości, pensja nie zawsze jest satysfakcjonująca.
Ale ja kocham ten zawód, kiedy podejmowałam decyzje o nauce w tym kierunku, nie myślałam o wynagrodzeniu.
Nawet przez moment, nie żałowałam tej decyzji.

Gooosha

  • Gość
Praca po Studium kosmetycznym
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-05-12, 08:35:17 »
Nie straszcie dziewczyny. Nie jest tak źle. Wszystko zależy na jakeigo pracodawcę trafisz, wcale nie musi być tak tragicznie. Co do kasy to jest najczęściej tak że kosmetyczka dostaje jakiś tam procent od tego co zarobi dla gabinetu. Wniosek z tego, że na początku nie będą to kokosy ale jak sie wprawisz i klientki ci zaufają to twoja pensja też będzie wyższa.