Autor Wątek: Mam być modelka na m. Permanentny w Clarenie - iść?  (Przeczytany 5060 razy)

Offline rooose

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Dostałam propozycję bycia modelką na szkoleniu w Clarenie, mam mieć zrobiony makijaż permanentny brwi.
Płacę tylko za igłę, makijaż wykonuje kursantka pod okiem swojej instruktorki, po paru tyg. przychodzę na korektę.

Brzmi to zachęcająco, bo ciężko mi uzbierać te 800 zł na brwi, a tu jest okazja za darmo.
Tylko czy warto ryzykować? Równie dobrze mogę iść do jakiegoś salonu gdzie mi za 800 zł zrobią tragedię, a tu pod okiem instruktorki z Clareny...
Łatwo po uzgodnionym "szkicu" na brwiach popsuć to później igłą? Jest duże prawdopodobieństwo, że z uzgodnionego narysowanego wzoru zrobi mi coś innego?

Bardzo proszę o opinię doświadczone w tej dziedzinie dziewczyny! Iść czy nie?

Offline gregor1302

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Mam być modelka na m. Permanentny w Clarenie - iść?
« Odpowiedź #1 dnia: 2010-02-12, 00:46:49 »
Witam,
Powiem tak nie wszystkie Panie są zadowolone z barwnika tej firmy, jeżeli chodzi o sam zabieg to uczennica może nakłuwać ze złą głębokością to jest dość trudne do opanowania...natomiast sam kształt powinien być zachowany. Nie ma co ukrywać że nie będzie to efekt taki jak u kogoś z doświadczeniem aczkolwiek niektóre osoby mają po prostu talent i od razu są fajne efekty. Zalezy czy osoba szkoląca jest już po jakiejś szkole kosmetycznej czy nie?
Jest wiele opcji:) No ale jak już się Pani zdecyduje to życzę utalentowanej kursantki i powodzenia.

Offline Anna-Sara

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 129
  • Naturalne piękno
Odp: Mam być modelka na m. Permanentny w Clarenie - iść?
« Odpowiedź #2 dnia: 2010-03-14, 20:12:53 »
czy była już Pani na tym permanentnym w CLARENIE?
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2009
I Vicemistrzyni Polski w micropigmentacji twarzy 2010

www.salonegipt.pl

Offline aga26

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Mam być modelka na m. Permanentny w Clarenie - iść?
« Odpowiedź #3 dnia: 2011-01-08, 00:58:50 »
Moja klientka była na tym szkoleniu jako modelka i ma nierówne, niebieskie brwi. Pozostawiam do przemyślenia.

Offline olivca

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Mam być modelka na m. Permanentny w Clarenie - iść?
« Odpowiedź #4 dnia: 2011-08-02, 16:01:33 »
nie wiem jakich fachowców posiada ów Clarena, ale sama zdecydowałam się być modelką na kontur ust, no i niestety, raz że musiałam go powtarzać, to niestety efekt nie jest najlepszy...luka między dolną warką a konturem, który miał iść na zewnętrznej granicy. następnym razem idę do doświadczonego profesjonalisty

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Mam być modelka na m. Permanentny w Clarenie - iść?
« Odpowiedź #5 dnia: 2014-01-15, 14:08:19 »
Witam,
Powiem tak nie wszystkie Panie są zadowolone z barwnika tej firmy, jeżeli chodzi o sam zabieg to uczennica może nakłuwać ze złą głębokością to jest dość trudne do opanowania...natomiast sam kształt powinien być zachowany. Nie ma co ukrywać że nie będzie to efekt taki jak u kogoś z doświadczeniem aczkolwiek niektóre osoby mają po prostu talent i od razu są fajne efekty. Zalezy czy osoba szkoląca jest już po jakiejś szkole kosmetycznej czy nie?
Jest wiele opcji:) No ale jak już się Pani zdecyduje to życzę utalentowanej kursantki i powodzenia.

Jeśli zdecydujesz się pojść, prosze napisz jak bylo:))
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe