Autor Wątek: Częstochowa  (Przeczytany 9254 razy)

Gość

  • Gość
Częstochowa
« dnia: 2006-10-06, 16:35:13 »
mam pytanko gdzie mozna zrobic kurs na tipsy zelowe w czestochowi i ile bz to w przyblizeniu kosztowalo

Gość

  • Gość
Częstochowa
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-10-10, 12:59:43 »
Dobre szkolenia:

Centrum Fryzjersko Kosmetyczne ANETT Aneta Janeczek
 
Miasto     CZĘSTOCHOWA 42-200
 
Ulica    Węrczycka 48/50
 
Telefon     (034) 3620739 0502-077-259
 
e- mail     biuro@anett.com.pl

Offline karla

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 43
szkolenia w Anett
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-01-23, 12:14:12 »
witam, mam zamiar wybrać sie na kurs tipsow żelowych(tipsy, forma, kolorowy żel) do centrum szkoleniowego Anett w częstochowie. chciałabym zatem zapytać- czy ktos był tam na szkoleniu, jak ono wygląda, czy trzeba przyjść z modelka, czy jest to dobre szkolenie a nie fuszerka, cvzy warto zainwestowac pieniązki, bo jak czytam to forum t przeraza mnie jak niektórzy piszą, ze ani kaski po szkoleniu ani wiadomości.:) pozdrawiam gorąco i czekam na info:)

Gość

  • Gość
Szkolenie w ANETT
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-02-26, 17:38:48 »
Witam

Także mam pytanie odnośnie szkoleń w ANETT.
Co ma szkolenie zawierać, jaki czas itp. To oczywiście się dowiedziałam kontaktując się z firmą. Oferta wydaje się być ciekawa, a na dodatek kursy są prowadzone w tym samym mieście na obrzeżach którego mieszkam.   :)
Nie wiem natomiast czy kursy są dobrze prowadzone itp. Cóż z tego że program przewiduję masę informacji jeśli szkoleniowcy nie potrafią ich w ogóle przekazać, ani wytłumaczyć co jak się robi, a więc nic się z kursu nie wynosi.

Ja paznokcie żelowe robię od 3 miesięcy (znaczy się uczę się na osobach znajomych)  :twisted: . Przyznaję że pazurki wychodzą mi nieźle i trzymają się mocno, ale mam świadomość, że jednak nie mam ważnych podstaw, że może niektóre czynności może robię źle i bardzo chcę się doszkolić. Ponadto chciałabym zarejestrować działalność, ale nie chcę żeby szkolenie dało mi tylko i wyłącznie papierek.

Jeśli ktoś odbył szkolenie w ANETT w Częstochowie, albo coś słyszał o tych szkoleniach bardzo proszę aby się wypowiedział na ten temat.

Gość

  • Gość
Częstochowa
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-04-24, 13:41:15 »
Hej wszystkim, a był może ktos na kursie w Elarto w Częstochowie.

A co do kursu Annett to słyszałam, ze sa zadowolone dziewczyny.

Ocia

  • Gość
Częstochowa
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-12-29, 19:18:05 »
Niewiem jak inne szkolenia w Częstochowie, ale te w Anett gorąco polecam. Szkolenia prowadzone są w małym gronie (na żelu było 1(ja) -4 dziewczyn zależnie od dnia) na fiberglassie były jeszcze dwie panie. Szkolenia są osobiście prowadzone przez panią Anetkę Janeczek nawiasem mówiąc bardzo sympatyczną osobę, po ukończeniu szkoleń, jeśli w trakcie pracy pojawiają się jakieś dodoatkowe pytania to spokojnie można się dopytac.

Offline AtelierStylizacji Carolla

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 53
Odp: Częstochowa
« Odpowiedź #6 dnia: 2009-06-11, 14:45:28 »
co do szkoleń zapaszam serdecznie  do siebie:D

szkole z zakresu stylizacji paznokci metoda żelow i akrylową, kolor żel i akryl- I i II poziom, manicure, pedicure, nail Art:D

wszystkie szkoleniasa na produktach Perfect Beauty, certyfikaty wystawiane sa w jezku angileskim:D
 Pozdrawiam Karola
Instruktor i dystrybutor Perfect Beauty
Atelier Stylizacji Karolina Musiał
ul. Dąbrowskiego 13 lok 7a, 42-200 Częstochowa
tel. 506613397