Autor Wątek: Mezoterapia osoczem bogatoplytkowym  (Przeczytany 2056 razy)

Offline katarynka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Mezoterapia osoczem bogatoplytkowym
« dnia: 2016-05-15, 07:50:45 »
Czy ktos z was wykonywal ten zabieg? nie jestem kosmetyczka, ale slyszalam, ze podobno pomaga na wypadanie wlosow i porost nowych. jestem juz bezsilna na swoje wlosy, które wypadaja i wypadaja...  :sad: myslicie, ze taki zabieg jest skuteczny? tylko prosze nie polecajcie mi zadnych tabletek, wcierek czy naparów z pokrzywy, bo mi to nie pomogło i mam juz dosyc tych porad :/
« Ostatnia zmiana: 2016-05-15, 08:00:11 wysłana przez katarynka »

Offline besos

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Mezoterapia osoczem bogatoplytkowym
« Odpowiedź #1 dnia: 2016-06-02, 11:33:55 »
daj spokoj, jak slysze teksty 'zrob sobie plukanke z pokrzywy' to noz w kieszeni mi sie otwiera  : bredzisz : a mezoterapia jest skuteczna, o ile wykonujesz ją w dobrym gabinecie ( to tak jak ze wszystkim  :icon_cheesygrin:) skad jestes? bo robilam mezoterapię w swoim miescie i dla mnie efekt mega  : jump2 :

Offline katarynka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Mezoterapia osoczem bogatoplytkowym
« Odpowiedź #2 dnia: 2016-06-03, 22:07:50 »
wrocek, a ty widze ze wawa- bywam tam i to calkiem czesto :D gdzie robilas? dobrze trafic na kogos, kto na slowo 'mezoterapia skory glowy' nie puka sie w czolo :P mamy XXI wiek i czasem trzeba skorzystac z dobrodziejstw trychologicznych :D lysa byc nie zamierzam  :D

Offline besos

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Mezoterapia osoczem bogatoplytkowym
« Odpowiedź #3 dnia: 2016-06-05, 13:03:20 »
w hair medice robilam. wydaje mi sie, ze to jedyna sensowna klinika w wawie, zeby zrobic mezoterapie skory glowy. i faktycznie tak jest  : jump2 : przede wszystkim wysoka jakosc usług i profesjonalizm :) zabieg sam w sobie nie jest jakis bolesny, nastepnego dnia nie musze chowac sie w domu tylko moglam wyjsc do ludzi, to duzy plus dla chociazby ludzi pracujacych  :wink: efekty- są, oczywiscie trzeba uzbroic sie w cierpliwosc, ale warto. wlosy sa lepszej jakosci :D nie wypadaja przede wszystkim i widze nowe malutkie wloski  : dance :

Offline your

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 75
Odp: Mezoterapia osoczem bogatoplytkowym
« Odpowiedź #4 dnia: 2018-07-16, 07:57:28 »
Jest to jeden z lepszych zabiegów
stymuluje cebulki wlosów
pozwala na dotarcie preparatu tam gdzie nie docierają nawet najlepsze kosmetyki
sprawia, że włosy stają się grubsze oraz są w stanie odrosnąć
 https://beautytower.pl/blog/na-czym-polega-mezoterapia-iglowa/
Jest to aktualnie jedna z ostatnich możliwości na odzyskanie włosów przed przeszczepem.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 2018-08-02, 11:34:36 wysłana przez your »