Autor Wątek: Guam na rozstepy??  (Przeczytany 12618 razy)

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
Guam na rozstepy??
« dnia: 2007-01-11, 21:24:05 »
Hej Wam,jesteście kosmetyczkami więc napewno znacie Guam,myślicie że może on usunąć troszkę rozstepy duże po porodzie??Czy lepiej składać kase na dermabrazje??Lub usuwać laserem,jest taka firma Laser-Medic!!Ale czy to podziała?? :(

Offline oszin

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 762
Guam na rozstepy??
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-01-11, 21:31:33 »
kaja ,nie polecam guamu na rozstepy bo Ci nie pomoze
  niestety to sa blizny i nie zlikwidujesz ich calkowicie ,jedyne co mozna to je delikatnie splycic i zbiegiem czasu zmieniaja kolor z czerwono -sinego na jasny kolor przez co sa mniej widoczne na pewno pomoze mikrodermabrazja i laser ale nie oczekuj rewelacyjnych efektow bo niestety ale sa to blizny jak wczesniej wspomnialam.
SALON BEAUTY -LENA LASKOWSKA                 CALE ZYCIE SIE UCZYMY....

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
Guam na rozstepy??
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-01-11, 21:52:00 »
A czy mikrodermabrazja jest droga??I czy wogóle pomoże???

truskaweczka

  • Gość
rozstępy
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-02-26, 18:53:18 »
pisze tu ktoś jeszcze???
z rozstępami to jest tak, że lepiej zapobiegać niż leczyć...jeśli się juz pojawiły, to raczej są nie do usunięcia,chuba że przy interwencji chirurga plastyka...guamy,kremy,masaże ,ampułki itp. pomoga tylko je spłycić, i to na tak długo,jak długo będziesz używała danego produktu... jeśli jeszce są to czerwonawe lub różowe paseczki, wcieraj kremiki intensywnie, jeśli to już białe paseczki, to niewiele z nimi zrobisz...pozdro.
w razie wymiany doświadczeń
truskaweczka1982@wp.pl,

Gość

  • Gość
Re: Guam na rozstepy??
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-02-26, 19:11:45 »
Cytat: "kaja"
Czy lepiej składać kase na dermabrazje??Lub usuwać laserem,jest taka firma Laser-Medic!!Ale czy to podziała?? :(


Ani to ani to nie pomoże Ci niestety na rozstępy :? Nam kobieta na fizykoterapii powiedziała, że laser to jedna wielka bujda...i ani tym blizn nie usuniesz...ani rozstępów...tylko pieniądze stracisz i tyle.... Co ci mogę polecić to wszytskie zabiegi napinające skórę...plus kremy na rozstępy i raz w tygodniu masaż dynamiczny...ja osobiście stosuję i naprawde rozstępy są mniej widoczne o prawie 80%...praktcznie trzeba się przypatrzeć, żeby je zoabczyć ....mam zdjęcia nwet w bikini przed i po...ale nie będe tu takich sensacji wklejać :wink:  :wink:  :wink:

Offline wenda

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Guam na rozstepy??
« Odpowiedź #5 dnia: 2013-04-11, 19:26:04 »
Nie wszystkie kremy na rozstępy dają mizerne rezultaty. U mnie bardzo fajnie podziałał krem Revitol Stretch Mark, chociaż zaczęłam go stosować już na samym początku ciąży, zresztą tak radzą jego producenci. Dzięki temu moja skóra była bardziej elastyczna i rozstępy po porodzie nie wyglądały tak bardzo strasznie. Oczywiście nadal mam słabo widoczne blizny, ale powoli się do nich przyzwyczajam i ciągle smaruje kremem. Mam nadzieję, że wkrótce będą jeszcze bledsze.
« Ostatnia zmiana: 2013-04-12, 08:38:57 wysłana przez The Lady »

Offline enigma

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 448
Odp: Guam na rozstepy??
« Odpowiedź #6 dnia: 2013-07-10, 15:50:19 »
W najnowszym LNE (nr 4) jest wywiad z dr Markiem Wasilukiem o nowej metodzie na rozstępy, a mianowicie mowa o frakcyjnej radiofrekwencji mikroigłowej. Polecam artykuł.

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: Guam na rozstepy??
« Odpowiedź #7 dnia: 2014-01-16, 14:19:55 »
Hej Wam,jesteście kosmetyczkami więc napewno znacie Guam,myślicie że może on usunąć troszkę rozstepy duże po porodzie??Czy lepiej składać kase na dermabrazje??Lub usuwać laserem,jest taka firma Laser-Medic!!Ale czy to podziała?? :(

do uzytku domowego na rozstepy polecam dermaroller;)
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline hearty

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Guam na rozstepy??
« Odpowiedź #8 dnia: 2015-04-22, 20:56:04 »

Offline Santana

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Guam na rozstepy??
« Odpowiedź #9 dnia: 2016-04-29, 17:57:46 »
Ja też już uczę się z nimi żyć i tyle

Offline WronisiaF12

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Guam na rozstepy??
« Odpowiedź #10 dnia: 2016-08-08, 13:18:03 »
Na rozstępy bardzo dobra jest zwykła, dziecięca oliwka albo masaż bańka chińską.

Offline Sarosinka_029

  • RUDA KATASTROFA!
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
  • RUDA KATASTROFA!
Odp: Guam na rozstepy??
« Odpowiedź #11 dnia: 2019-04-08, 10:28:56 »
Czytałam własnie, ze tak na prawdę to on nie pomaga :( A też szukam czegoś dobrego co będzie fajnie działało.
Ruda ale miła :)

Offline vintage

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Guam na rozstepy??
« Odpowiedź #12 dnia: 2020-09-15, 14:19:55 »
To jeszcze istnieje? Słyszałam kiedyś o nim baaaaaardzo dużo dziwnych rzeczy, ale bardziej w te negatywną stronę.

Offline phi_phi

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Guam na rozstepy??
« Odpowiedź #13 dnia: 2020-09-24, 11:27:25 »
Miałam i to jest dno.

Offline vintage

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Guam na rozstepy??
« Odpowiedź #14 dnia: 2020-11-24, 14:23:34 »
Znam z opowieści koleżanki i recek na internecie i raczej nie darzyła bym go zaufaniem