Autor Wątek: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym  (Przeczytany 54333 razy)

Offline NataliaTaka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #120 dnia: 2013-01-28, 09:40:17 »

 : jump2 :

Wycięta cała wypowiedź: kryptoreklama!
« Ostatnia zmiana: 2013-01-28, 15:58:35 wysłana przez Tomek »

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #121 dnia: 2013-01-28, 15:55:23 »
Szanowna Pani NataliaTaka, a właściwie Pani pracownico Gabi.Net Sp. z o. o.. Proszę nie ubliżać naszej inteligencji i nie uprawiać kryptreklamy.
Pani email w rejetracji to: ***@gabi.net.pl, podawany zresztą jako email na który należy przesyłać zgłoszenia na szkolenia.
Mogła się Pani przynajmniej postarać!

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #122 dnia: 2013-01-28, 15:57:53 »
Na razie jestem bardzo zadowolona, zobaczymy jak to pójdzie w praktyce
I prosimy o informacje dotyczącą wrażeń. Chcemy wymieniać doświadczenia i wrażenia. Po to jest nasze forum!

Offline onezee

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #123 dnia: 2013-02-08, 17:45:38 »
Słuchajcie, zrobiłam pierwszą akcję smsów z promocjami z tej aplikacji i na prawdę jest odzew. Aplikacja jest godna polecenia. podoba mi się i z całą pewnością będę z niej korzystać, już nie muszę posiadać zeszytu od kadr, od historii zabiegu, od urlopów, wszystko mam w jednym miejscu. Pani Natalio wale się nie dziwię, że poleca Pani program, jestem bardzo zadowolona, super:)

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #124 dnia: 2013-02-11, 10:39:11 »
onezee:
żaden program nie zastąpi wymaganych prawem dokumentów (kadry, urlopy) ale rzeczywiście systemy pozwalają mieć wszystko w jednym miejscu.

Jednakże Pani Natalia wykonała w tym wątku ewidentną kryptoreklamę a to z mojego punktu widzenia jest niesmaczne.

Anonimowość w internecie to mit, więc trzeba dobrze przemyśleć swoje wypowiedzi.

Ps.Np. w przypadku Twojego konta na chwilę obecną mam obiekcje jeżeli chodzi o powiązanie z branżą :)

Offline Morten.pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #125 dnia: 2013-10-07, 12:08:56 »
Widzę, że Pan Tomasz testuje wiele programów jestem ciekaw Pana opinii na temat naszego systemu. Jesteśmy również otwarci na sugestie i już 30% funkcjonalności została wykonana na życzenia klientów.
Panie Tomaszu, proszę o kontakt prześlę Panu dane testowe do systemu.

Tu kilka zrzutów ekranu.


Pozdrawiam
Radek
Morten TEAM
« Ostatnia zmiana: 2013-10-07, 12:12:16 wysłana przez Morten.pl »

Offline kokoszka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #126 dnia: 2013-12-27, 09:01:40 »
Ja używam systemu internetowej rezerwacji  : cenzura : dzięki któremu nie musimy nic instalować na komputerze, bo dostęp do niego mamy z dowolnego komputera na świecie. W systemie ustalamy grafiki pracowników, jakie oferujemy zabiegi. Ułatwiło mi to prace, bo klientki zaczęły rejestrować się przez Internet. Po za tym wszystkie dane klientek mamy w jednym miejscu i ułatwia nam to wysyłanie wiadomości do nich.
« Ostatnia zmiana: 2014-01-07, 10:48:42 wysłana przez Tomek »

Offline Zakątek Urody

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #127 dnia: 2013-12-31, 09:51:43 »
Zrobił się kolejny wysyp programów rejestracji online, jestem ciekawa jakie mechanizmy mają bronić salon przed złośliwym blokowaniem terminów i podglądaniem konkurencji?

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #128 dnia: 2014-01-07, 10:50:07 »
Zrobił się kolejny wysyp programów rejestracji online, jestem ciekawa jakie mechanizmy mają bronić salon przed złośliwym blokowaniem terminów i podglądaniem konkurencji?
Dopłaty unijne?
Zapewne zaimplementowano ochronę (1 użytkownik - 1 numer telefonu, potwierdzenie rejestracji itp.itd.)

Offline zamowwizyte.pl

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #129 dnia: 2014-04-28, 23:45:22 »
Jesteśmy start'upem, który zajmuje się usługami rezerwacji. Co do kwestii złośliwego blokowania wizyt czy podglądania przez konkurencję, to niestety przy tradycyjnym systemie telefonicznym również jest to możliwe. Każda rejestracja jest potwierdzona SMSem, więc jakieś zabezpieczenie to jest.

Offline Darka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #130 dnia: 2016-02-15, 10:04:47 »
mam salon z usługami kosmetycznymi oraz takie mini SPA.  Od lat korzystam z programu, który mam od firmy GIP. Oni zajmują się tez oprogramowaniami dla hoteli czy biznesów gastronomicznych. Bez tego oprogramowania, nie wiem jak ogarnęłabym swój biznes. Sama firma bardzo rzetelna, a co dla mnie jest ważne z cierpliwością odpowiadają na każde pytania klienta, którym w pierwszej fazie użytkowania rodzi się całkiem sporo.

Offline AnnaSternicka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #131 dnia: 2017-06-14, 16:15:15 »
Mam konto założone w programie : cenzura :  i jestem zadowolona. W salonie zapisuję wizyty, klientów i wiem ile osób przychodzi, w jakim wieku, płeć itd. Staram się do tego dopasować salon i staram się zachęcić, aby się rozwijać. Nie stać mnie na drogie programy, a ten jest tani i intuicyjny w działaniu, a do tego skorzystałam z konta testowego, które mają aż na 21 dni, więc mogę polecić :) : cenzura :
« Ostatnia zmiana: 2017-06-20, 11:20:57 wysłana przez Tomek »

Offline Trista

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #132 dnia: 2017-06-23, 15:07:09 »
ja mam z mwizyta.pl i jak dla mnie rewelacja, jestem bardzo zadowolona, a dodatkowo nie mam co miesięcznych rachunków tylko mam pakiet, super.

Hej a nie mają tutaj czasem wersji darmowej trial z reklamami?
Nie pozycjonujemy się!

Offline AnnaSternicka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #133 dnia: 2018-05-30, 13:54:03 »
dzięki :)
to faktycznie drogawe.... tyle to bym nie zapłaciła...

No niektóre ceny programów powalają :D Mogę z czystym sumieniem polecić program OneIN tani,fajny i prosty  w obsłudze, dla małego salonu idealny, a jeżeli masz jakiś większy, to możesz na spokojnie wziąć większy pakiet :)


« Ostatnia zmiana: 2018-07-20, 14:32:35 wysłana przez AnnaSternicka »

Offline mymain

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Program komputerowy w gabinecie kosmetycznym
« Odpowiedź #134 dnia: 2019-01-20, 20:10:40 »
Z naszej strony chcielibyśmy polecić dedykowane oprogramowanie do salonów kosmetycznych jakim jest Wirtualny Kalendarz https://wirtualny-kalendarz.pl . Świetnie się sprawdza i działa doskonale nawet na telefonach komórkowych. Nie ma żadnych problemów ze skakaniem i pozycjonowaniem elementów. Nic się nie rozjeżdża i wszystko działa bardzo intuicyjnie. Wszystkie funkcjonalności jak w większości konkurencyjnych rozwiązań tylko ceny zupełnie inne - niższe! Ich ofertę bezpośrednio dla salonów kosmetycznych znajdziecie tutaj: https://wirtualny-kalendarz.pl/oprogramowanie-do-salonow-kosmetycznych

Cena miesięczna za używanie aplikacji zaczyna się już od 49zł netto miesięcznie. Dodatkowo przez pierwsze trzy miesiące wynosi ona tylko 25zł netto! Na prawdę gorąco polecam  :-D