Autor Wątek: Cera tłusta  (Przeczytany 26994 razy)

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Cera tłusta
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-10-24, 13:08:56 »
eleonor ja to w ogole nie jestem przekonana do kremow do cery tłustej,moze dlatego ze jeszcze nie natrefilam na cos dobrego.Przez pierwsze 30 min mam fajna matowa buzke,ale pozniej znow to samo :(  nie wierze w kremy matujace przez caly dzien :?
Pozdrawiam ;)

Gość

  • Gość
Cera tłusta
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-10-24, 14:43:53 »
Ja też nie byłam przekonana, ale po tych kremach naprawdę widzę efekty.

Offline alizeee

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 727
Cera tłusta
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-10-24, 15:57:42 »
musialoby mnie naprawde podkusic by dokonac powtornego zakupu kremu.Wygladam tragicznie po jego uzyciu,a niby taki matujacy :?
Pozdrawiam ;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Cera tłusta
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-11-01, 20:25:11 »
a ja do cery tłustej a nawet bardziej mieszanej w kierunku tlustej polecam cudowny kremik japonskiej firmy Annayake  :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Cera tłusta
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-12-11, 00:48:35 »
wklejam posty z identycznego tematu

Cytat: "Khatii"
Polecane kosmetyki do domowej pielęgnacji cery tłustej :


Cytat: "vroniasta"
jak już pisałam gorąco polecam błoto z morza martwego!!!!!!! :)


Cytat: "oszin"
oj...ja polecam domowe ale profesjonalne bo tylko takie daja efekty :lol: np skora mloda z tradzikiem i stanami zapalnymi...dr.rimpler serum na stany zapalne +maseczka na stany zapalne polozyc na cala noc+rano krem antybakteryjny+na to pasta o kolorze cielistym i stanow nie widac a efekty rewelacja!!!!!!!!!!!!!!!
 :lol:


Cytat: "obsługa forum"
SKIN PURE LANCASTER - SZTYFT MATUJACY DO TWARZY Z MINERALAMI, WYCIAGAMI ROSLINNYMI I ALGAMI, OASORBUJE NADMIAR TLUSZCZU, NAWILZA
BIOBALANS ZIAJA - KREM DO CERY TLUSTEJ I MIESZANEJ


Cytat: "obsługa forum"
Seria Lirene Dermoprogram Cera tłusta i mieszana to kompleksowy program pielęgnacyjny dla cery dojrzałej, przetłuszczającej się i mieszanej. Skóra tego typu jest uciążliwa w pielęgnacji, błyszcząca i nierówna.
Kosmetyki serii stosowane na dzień dają skuteczny i długotrwały efekt zmatowienia oraz ułatwiają wykonanie makijażu. Działanie to zapewniają specjalne kompozycje czynników pochłaniających sebum, zwężających pory oraz regulujących pracę gruczołów.

Aktywność składników normalizujących stymulowana jest proporcjonalnie do ilości tłuszczu na powierzchni skóry tak, że suche partie twarzy są nawilżone i chronione, zaś tłuste stają się matowe.
Preparaty zmniejszają skłonność do przetłuszczania się oraz odpowiednio odżywiają i regenerują skórę i zapewniają wszystko czego potrzebuje skóra dojrzała.


Krem matująco - nawilżający
Fitokolagen, biotyna, wyciąg z łopianu, filtry UV
 Matuje i nawilża
Krem znacząco ogranicza wydzielanie łoju, tak że suche partie twarzy są nawilżone i chronione, zaś tłuste stają się matowe. Zawarte w nim wyciąg z łopianu oraz specjalne drobiny pochłaniające sebum usuwają ze skóry ślady połysku nadając jej długotrwały matowy wygląd. Fitokolagen, biotyna oraz d-panthenol przyczyniają się do odpowiedniego nawilżenia skóry. Dodatek filtrów UV chroni przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych, opóźniając proces starzenia. Po zastosowaniu kremu skóra jest gładka i elastyczna oraz ma zdrowy wygląd.

Stosowanie: na dzień lub na noc na oczyszczoną skórę twarzy. Stanowi doskonały podkład pod makijaż.

Polecane: do codziennej pielęgnacji cery tłustej i mieszanej.

 
 
 
 
Krem normalizująco-odżywczy
Seboregulator PCA ,ekstrakt z łopianu, biotyna

Normalizuje i odżywia

Zawarty w kremie olej z orzechów laskowych reguluje natłuszczenie i wygładza skórę. Aktywny kompleks trzech synergicznie działających składników: ekstraktu z łopianu, biotyny i piroglutaminianu cynku (PCA) przyczynia się do poprawy funkcjonowania gruczołów łojowych. Krem zawiera roślinny składnik intensywnie nawilżający działający 24 godziny, który jest doskonałym środkiem nawilżającym, przez co bardzo dobrze wpływa na gładkość, jędrność i wilgotność skóry.

Stosowanie: na oczyszczoną skórę twarzy.

Polecane: na dzień dla cery mieszanej lub na noc dla cery tłustej.


Cytat: "obsługa forum"
Beztłuszczowe mleczko matujące do demakijażu witamina E, D-pantenol
Oczyszcza i matuje

Mleczko przeznaczone jest do oczyszczania i demakijażu twarzy i oczy. Polecane dla cery tłustej i mieszanej. Skutecznie usuwa makijaż oraz zanieczyszczenia zamykające ujścia gruczołów łojowych. Doskonale nawilża naskórek. Zawarta witamina E pełni rolę naturalnego czynnika przeciwrodnikowego. D-pantenol i alantoina działają kojąco i łagodząco. Po zastosowaniu mleczka skóra staje się matowa, gładka i elastyczna.

Stosowanie: do zmywania i demakijażu twarzy i okolic oczu.

Polecane: do cery tłustej i mieszanej
 


 
Tonik odświeżająco- matujący
wyciąg z szałwii, salicylan sodu
Odświeża matuje
Dzięki obecności salicylanu sodu bezalkoholowy tonik oczyszcza skórę i poprawia jej kondycję. Doskonałe właściwości zawdzięcza ekstraktowi z szałwii. Zawarta alantoina łagodzi wszelkie podrażnienia. Tonik zamyka pory, zmiękcza, nawilża i działa kojąco na skórę. Pomaga w utrzymaniu jej prawidłowego pH. Odświeża i rozjaśnia cerę przygotowując ją na działanie preparatów pielęgnacyjnych.

Stosowanie: rano i wieczorem oraz w ciągu dnia dla odświeżenia.

Polecane: do pielęgnacji cery tłustej i mieszanej.



Żel matująco - oczyszczający do mycia twarzy wyciąg z tymianku i szałwi, Glucam®
Oczyszcza i normalizuje
Żel głęboko oczyszcza pory i zwęża je zmniejszając przetłuszczanie się skóry. Zawiera wyciągi z tymianku i szałwii, których synergiczne działanie normalizuje wydzielanie łoju. Składnik nawilżający Glucam® skutecznie zapobiega wysuszaniu skóry. Preparat skutecznie zastępuje tradycyjne mydło i nie zmienia naturalnego odczynu pH.

Stosowanie: do codziennego mycia twarzy i szyi

Polecane: do cery tłustej i mieszanej

 

Maseczka wygładzająca i zwężająca pory
biała glinka, wyciąg z arniki i lipy
 
Wygładza i ściąga rozszerzone pory

Maseczka szybko i w sposób widoczny ściąga rozszerzone pory oraz normalizuje gospodarkę tłuszczową skóry. Zawarta biała glinka wchłaniając zanieczyszczenia i nadmiar tłuszczu sprawia, że skóra jest napięta i gładka. Dzięki wyciągom z kwiatów arniki i lipy maseczka działa kojąco i łagodząco. Po zastosowaniu skóra jest elastyczna, gładka i ma świeży, matowy wygląd.

Stosowanie: nałożyć cienką warstwą na oczyszczoną skórę twarzy omijając okolice oczu, po-zostawić na około 15 minut. Następnie zmyć maseczkę i nałożyć odpowiedni krem.
Stosować kilka razy w tygodniu oraz po zabiegu oczyszczania skóry.

Polecane: do pielęgnacji cery tłustej i mieszanej.


Cytat: "Kim"
jakiej firmy są te kosmetyki  o ktoeych piszesz Doris :?:


Cytat: "obsługa forum"
sorki zapomnialam napisac ze to ERIS :)


Cytat: "linek"
uzywam pare dni pure focus z lancoma emulsje na dzien, i wydaje sie ze jest w porzadku;)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline czikulinka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 34
Cera tłusta
« Odpowiedź #35 dnia: 2006-12-11, 16:11:10 »
również uzywam kremu garniera czysta skóra....dla mnie jest rewelacyjny.......oprócz tegopianka do mycia twarzy z avonu dla cery tłustej maseczka z tej samej serii....maseczke polecam....

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Cera tłusta
« Odpowiedź #36 dnia: 2006-12-15, 07:08:41 »
seria BioBalans i TinTin
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline limonka85

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 244
Cera tłusta
« Odpowiedź #37 dnia: 2006-12-15, 10:15:13 »
Ja po ziajce mialam potworne uczulenie.Cala twarz czerwona,szczypiaca,piekaca.tylko oczy mi nie spuchly  bo nie mialy jak.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Cera tłusta
« Odpowiedź #38 dnia: 2007-03-04, 23:50:29 »
ostatnio uzywam Brandta, kremu na noc i nadal kontynuuje kuracje serum zmniejszajacym pory i jestem bardzo zadowolona
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
Cera tłusta
« Odpowiedź #39 dnia: 2007-03-05, 18:33:19 »
polecam emulsję matującą iwostin :!:

aaaniaaa

  • Gość
Cera tłusta
« Odpowiedź #40 dnia: 2007-03-08, 11:19:38 »
błoto termalne chantarelle; brewoxyl- maść z apteki pomoże w najtrudniejszych przypadkach!!!






nie piszemy dużymi literami !!!!

Gość

  • Gość
Cera tłusta
« Odpowiedź #41 dnia: 2007-03-13, 23:16:27 »
Cytat: "olgacytrynka"
polecam Garnier czysta skora ale do stosowania z przerwami bo po dlugim czasie uzywania wysusza strasznie :)
oczywiscie cala seria czyli krem tonik i zel do mycia :)



zdecydowanie polecam serię Control Therapy firmy Viviean. Krem na noc - cud kosmetyki!!!!!!!!!!! matuje i  świetnie pielęgnuje, oczyszcza pory itp po pewnym czasie stosowania występowanie zaskórników znacząco się zmniejsza, a już po pierwszym użyciu efekt jest rewelacyjny po obudzeniu się rano - twarz odmieniona, matowa i znakomicie nawilżona. Krem na dzień z tej samej serii dobrze matuje, a nawet przy długotrwałym stosowaniu kompletnie nie wysusza. Kremy te polecane są do każdej cery tłustej, trądzikowej, z zaskórnikami - nawet do dojrzałej ponieważ ich właściwości pielęgnacyjne są zdumiewające.

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
Cera tłusta
« Odpowiedź #42 dnia: 2007-03-15, 17:05:19 »
ja mam cere cholernie tłustą... :( ale nakładam krem dla dzieci z nivea i jest wszystko oki,,podkradam mojej córeczce hi.. :wink:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Cera tłusta
« Odpowiedź #43 dnia: 2007-03-15, 18:46:52 »
Nivea na tlusta cere? I pomaga Ci ? :roll:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Cera tłusta
« Odpowiedź #44 dnia: 2007-03-17, 17:56:45 »
Od tygodnia używam Johnson`s baby soothing naturals, krem intesywnie nawilżający, potrzebowałam jakiegoś delikatnego kremu nawilżającego bo przesuszyła mi się skóra po Mat-B z Dermiki  :evil:  i z czystym sumieniem polecam ten krem ! nie zostawia tłustej warstwy, super sie wchłania, idealnie wygładza a zapach mnie uzależnił, można smarowac nim całe ciałko, jest rewelacyjny nawet dla cery tłustej :)
„Spür die Melodie der Community“