Autor Wątek: Cera mieszana  (Przeczytany 18959 razy)

malibu27

  • Gość
Cera mieszana
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-06-20, 08:35:54 »
Cery mieszanje sie nie matuje tylko NAWILŻA!
mieszna cera charaktryzuje sie tzw, strefa "T" (czoło, nos, broda) zas policzki sa suche, dlatego trzeba ja nawilazc. Matowanie takiej cery sprawi ze w strefie "T" bedzie sie wydzielac wecej sebum a policzki beda przesuszone i skóra moze sie łuszczyć.i bledne kolo sie zamyka.

Osobiscie uzywam kremu BioTherm-dostepmy w dobrych drogeriach i Douglasie.w prawdzie kosztuje 160 zl ale jest wart swojej ceny.
Ma konsystencje zelowa i jest bardzo lekki a co najwazniejsze wydajny!
Nie zamienilabym go na zaden inny.

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Cera mieszana
« Odpowiedź #16 dnia: 2007-06-20, 15:43:23 »
polecam żel do mycia twarzy dla cery mieszanej Soraya
otol ink do opisu

http://www.soraya.pl/product.php?group=face&id=53

Gość

  • Gość
Cera mieszana
« Odpowiedź #17 dnia: 2007-07-21, 17:50:10 »
a mozecie polecic krem do skory mieszanej i normalnej, ktory nie bedzie matowil, ma byc nawilzajacy z filtrami.....w gabinetach kosmetycznych kremy sa ekstra, swietne uczucie po nalozeniu, a te cale Dermiki etc, badziewie.. :(

Gość

  • Gość
Cera mieszana
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-07-22, 20:25:34 »
Używałam  lirene do cery mieszanej, jak dla mnie super i jeszcze DAX, Nivea-odradzam

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Cera mieszana
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-07-22, 20:49:06 »
Ja polecam apteczny Ivostin, albo cliniqua  :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
Cera mieszana
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-07-22, 21:43:54 »
Ja również polecam Ivostin. Jak dla mnie jest ok ale w tej chwili mam przerwę bo używałam już dość długo tych kosmetyków i skóra sie przyzwyczaiła. Teraz mam serię z Flosleku i szczerze mówiąc jestem średnio zadowolona. Krem matujący wcale nie matuje a wręcz przeciwnie czuję sie po nim tłusta i świecąca, tonik też jest do kitu jedyne co to pianka do mycia twarzy jest ok.

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Cera mieszana
« Odpowiedź #21 dnia: 2007-07-26, 12:25:39 »
polecam maseczkę Daxa z glinką i krzemem

polecam też krem ziaji 100% pielęgnacji

Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
Cera mieszana
« Odpowiedź #22 dnia: 2008-04-23, 17:17:17 »
Osobom z problemem swiecenia sie cery polecam kremik profesjonalnej firmy Charmine Rose satynowy matujacy, sama uzywam od dluzszego czasu i jestem pod wrazeniem, swietnie matuje i dobrze sie wchlania, skora przyjemnia w dotyku.

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Cera mieszana
« Odpowiedź #23 dnia: 2008-04-23, 19:11:41 »
A moim ( i nie tylko moim ) zdaniem to najgorszy krem jaki mogli kiedykolwiek wyprodukować  :roll:  powinien być dawno wycofany, nawet panie w hurtowni mówiły, że wszyscy narzekają na niego ale jak widać komuś jednak pasuje ;) choć to dziwne, bo on na każdej cerze totalnie się roluje, nie mówiąc już, że wygląda się po nim jak "wypudrowanym" mąką :D
„Spür die Melodie der Community“

Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
Cera mieszana
« Odpowiedź #24 dnia: 2008-04-23, 19:17:04 »
to chyba zalezy kto jaka ma cere, na mnie sie sprawdzil, moja mama tez go uzywa i kolezanki, wszystkie jestesmy zadowolone  :D  :D

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Cera mieszana
« Odpowiedź #25 dnia: 2008-04-23, 19:22:31 »
Anioleczek  8O  8O  8O  sorry ale to niemożliwe :D  nawet opisywałyśmy ten krem w "najgorszych kosmetykach"  :roll:
szczerze jestem w szoku, bo ja wyrzuciłam duża tube, nikomu on nie psaował....
„Spür die Melodie der Community“

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Cera mieszana
« Odpowiedź #26 dnia: 2008-04-23, 19:42:00 »
Ja tez go mialam i na poczatku rano fajnie  apozniej jakos dziwnie sie rolował i złuszcał mi na twarzy :roll: dalam go mamie ale nie wiem co z nim zrobila

Offline Anioleczek

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 169
Cera mieszana
« Odpowiedź #27 dnia: 2008-04-23, 20:19:26 »
Ulla ja rozumiem ze u Ciebie sie nie sprawdzil ale ja juz stosuje 2-gie opakowanie i jak dla mnie jest ok, matuje i nie roluje się.

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Cera mieszana
« Odpowiedź #28 dnia: 2008-05-21, 18:31:40 »



   MOJA OPINIA: ma lekką konsystencje, szybko się wchłania, przyspiesza gojenie wyprysków, matuje, wygładza, nawilża tak jak opisuje producent, jednak, co do redukcji widoczności blizn potrądzikowych to sprawia że że są one mniej widoczne z odległości a z bliska jednak je niestety widać, przy skórze bez makijażu bo z podkładem na twarzy rzeczywiście nawet z bliska są mniej widoczne ale z podkładem to żadna rewelacja. Zapach nawet ładny.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Cera mieszana
« Odpowiedź #29 dnia: 2008-08-26, 22:36:50 »
ja uzywam teraz tego kremiku matujacego z ziaji



wsumie jakos nie wierzylam ale fajny jest, wydajny i matuje.