Autor Wątek: suche łokcie  (Przeczytany 15808 razy)

Gość

  • Gość
suche łokcie
« dnia: 2007-07-07, 10:32:33 »
Witam i mam prośbę przeczytałam wiele i nie znalazłam na temat suchych łokci mianowicie jeden mam ok a na drugim od kilku dni mam sucha i tak jakbym tarka przejechała po skórze smaruje już wszystkim co myślę ze mi pomoże w aptece dostałam maść  SOLCOSERYL  ale i ona mi nie pomaga smaruje kilka razy dzienne jest ok jak jest maść na łokciu a jak wchłonie jest suchy

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
suche łokcie
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-07-07, 15:07:48 »
najpierw zrob sobie peeling, potem nawilzaj...fajna jest masc na takie suche miejsca unibasis jak dobrze pamietam...w aptece okolo 15 zl
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Gość

  • Gość
suche łokcie
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-07-07, 18:05:57 »
dziękuje za odpowiedz piling zrobiłam  a co do maści to kupie i zobaczę

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
suche łokcie
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-07-08, 13:46:05 »
Kilka dni to jeszcze nic nie znaczy, na razie rob tak tak robisz a jak nie przejdzie to mozna zaczac sie martwic.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Blacknight

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Muslim world
suche łokcie
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-07-08, 18:21:22 »
suche lokcie są typowe przy niedoczynności tarczycy i hashimoto
Pozdrawiam
Ada

Gość

  • Gość
suche łokcie
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-07-27, 18:48:04 »
radze peeling i  jakis ciezszy natluszczajacy krem, ja mialam kieys bardzo suche, zima....po 2 tygidniach byly ekstra..ale wtedy sie zawzielam i smarowalam chyba po 7 razy dziennie balsamami :P a teraz to ze 2 razy na dzien, byle systematycznie i bedzie dobrze

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
suche łokcie
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-07-27, 22:09:58 »
a może spróbuj też smarować oliwką-nakładając większą dawkę, pare razy dziennie :o

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
suche łokcie
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-07-28, 23:58:57 »
oliwka jedynie natlusci sucha skore...

po pierwsze wielkiej tragedii nie ma,skoro to kilka dni.Moze dlugo opieralas lokiec na niewygodnym podlozu?Lub go zatarlas??Ja rowniez radze zrobic peeling,a pozniej nawet mozesz uzyc maseczki nawilzajacej,jakiej uzywsz do twarzy...Na koniec dobrze nawilzajacy,regenerujacy kremik,dosc grubo. Bardzo dobry jest miodowy kremik z oriflame, takie w malutkiej beczulce.Jezeli jednak nie poskutkuje taka terapia polecam Allpresan,pianka z mocznikiem...rewelacja na wszelkie zrogowacenia.

Mozesz rowniez wybrac opcje wybrania sie do kosmetyczki na zabieg parafinowy...jednak sadze ze domowymi sposobami pozbedziesz sie spierzchnialej skory na lokciu ;)

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
suche łokcie
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-07-29, 12:48:53 »
A ja polecam maść z witaminką A do kupienia w aptece za pk.2zł - gruba warstwa po ciepłej kapieli, zawijamy w folię przeźroczystą, na to ręczniczek i zostawic na ok.30 min... po kilku razach bedzie widać znaczna poprawę...  :D
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

Offline marysia82

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: suche łokcie
« Odpowiedź #9 dnia: 2016-06-28, 10:45:19 »
a może jakieś masło do ciała? balsamy czasem słabo działają. sama kiedyś tak miała, że miałam suche łokcie. potem zaczelam stosować masło i było o niebo lepiej. pillingi stosowalam, bo myslalam ze to stary naskorek czy cos, ale nie pomagalo na długo. czasami sie ma super suchą skórą to trzeba o nią dokładniej dbać.

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Odp: suche łokcie
« Odpowiedź #10 dnia: 2016-06-28, 13:52:50 »
Ja polecam wazelinę. Stosowałam te o większej pojemności, które kupowałam w Rossmannie i Naturze. Pomagają też na suche stopy.

Offline Gama

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: suche łokcie
« Odpowiedź #11 dnia: 2016-07-11, 23:50:26 »
Wazelina jest dobra na wszystko
Nie pozycjonujemy się!

Offline vayne

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: suche łokcie
« Odpowiedź #12 dnia: 2016-08-31, 11:48:33 »
Też miałam problemy z suchymi łokciami od kiedy zaczęłam regularnie chodzić na fitness -> ćwiczenia z oparciem na przedramionach. Miejscami miałam aż startą skórę, która długo nie chciała się zregenerować, a wiadomo że ćwiczyłam kilka razy w tygodniu. Nie pomagały balsamy i oliwki, aż w końcu koleżanka z zajęć poleciła mi maść konopną. Kupiłam i jestem zachwycona. Skóra bardzo szybko się regeneruje. Moja jest z firmy Dr. Popova. Szukałam długo w stacjonarnych aptekach ale nie znalazłam, więc kupuję przez internet za ok. 15 zł.

Offline Jezebel

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: suche łokcie
« Odpowiedź #13 dnia: 2016-11-24, 12:28:30 »
Używam na łokcie tego samego kremu co do rąk, czerwonego Garniera, i regularnie robię peeling. Kawa z odrobiną oliwy świetnie złuszcza i nawilża, na to krem i po 2 takich zabiegach skóra jest w wyraźnie lepszym stanie.

Offline metyczka51

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: suche łokcie
« Odpowiedź #14 dnia: 2016-12-11, 12:34:23 »
najpierw zrob sobie peeling, potem nawilzaj...fajna jest masc na takie suche miejsca unibasis jak dobrze pamietam...w aptece okolo 15 zl

Dokładnie, najpierw dobry peeling, a potem możesz spróbować wklepywać żel aloesowy, powinien zregenrować ładnie skórę :)