Autor Wątek: jak to jest z permanentnym brwi  (Przeczytany 60082 razy)

Offline Ditta

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: jak to jest z permanentnym brwi
« Odpowiedź #45 dnia: 2017-07-30, 12:38:44 »
Bardzo bałam się makijażu permanentnego, ale nie jestem najlepsza w malowaniu się. Koleżanka poleciła mi Vici Clinic i pana Krzysztofa. Efekt jest przepiękny, a ja nie tracę już czasu i budzę się piękna :)

Offline Barwiołek40

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 22
Odp: jak to jest z permanentnym brwi
« Odpowiedź #46 dnia: 2017-08-24, 09:51:34 »
Raz poszłam na makijaż pernamenty brwi i nigdy więcej. Wyglądałam jak papuga i to dosłownie. Kosmetyczka za mocno zrobiła mi te brwi, co nie wyglądało dobrze. od tego czasu robię sobie wyłącznie henne. Henna się długo nie utrzymuje, ale przynajmniej moje brwi są delikatnie podkreślone, a nie dwie kreski na dwa centymentry.

Offline migdallena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: jak to jest z permanentnym brwi
« Odpowiedź #47 dnia: 2017-10-10, 20:54:54 »
a ja uwazam, ze to fajna opcja  :wink: siostra zrobila sobie permanentne brwi- w warszawskim salonie Dominiki Kossakowskiej- i musze przyznac, ze mimo ze na poczatku dosc sceptycznie podchodzilam do tego pomyslu- to teraz zwracam honor. To wyglada naprawde ladnie, tak delikatnie, no i przede wszystkim brwi sa precyzyjnie wypelnione, zadna kredka czy cien nie da takiego efektu  :wink:

Offline Gemma28

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: jak to jest z permanentnym brwi
« Odpowiedź #48 dnia: 2017-10-17, 20:43:43 »
Ja mam zrobione permanentnie, bo moje prawie nie są widoczne i jestem bardzo zodowolona

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: jak to jest z permanentnym brwi
« Odpowiedź #49 dnia: 2017-12-22, 10:20:50 »
Ci którzy są na nie chyba nie widzieli dobrze wykonanych brwi. Jesli zdecydujemy się na doświadczony i profesjonalny gabinet to efekt może być naprawdę fajny. I brwi permanentne mogą wyglądać praktycznie tak samo jak brwi naturalne.Oszczedzza się wiele czasu z rana, który mielibyśmy przeznaczyc na brwi. Poza tym niekoniecznie mozna sobie tak skutecznie domalować brwi....

Zabieg nie jest bolesny i wystarcza naprawdę na długo. Tak więc sama jestem na tak i to zdecydowanie.  http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/kosmetologia-i-fryzjer/makijaz-permanentny/ - moge również polecić ten gabinet wszystkim z Krakowa
« Ostatnia zmiana: 2018-01-01, 17:33:34 wysłana przez eck »