Autor Wątek: Ile czasu zajmuje robienie tipsów?  (Przeczytany 96283 razy)

Gość

  • Gość
Ile czasu zajmuje robienie tipsów?
« dnia: 2006-11-10, 20:07:33 »
Wiem ze czas to pieniadz i ze jakosc wykononia jest na pierwszym mijesjcu. Ale mam kolezanke ktora robi paznokietki przez gogzine albo 55 min i to czy to francoza , czy naturalne , wtopow i innych takich to nie umie to nie wiem ile robi .
Powidzcie jak wam to idzie .

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Ile czasu zajmuje robienie tipsów?
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-11-10, 20:25:38 »
Z tego co czytałem dla większości w miarę już robiącej pazurki to standard jest 2,5 godziny. Jednak na początku normalne ejst robienie nawet 4 i więcej w zależności od rodzaju paznokci.
Ponoć Azjatki są mocne robią nawet w 0,5 godziny. Niech się wypowiedzą dziewczyny co widziały Christinę Lee w akcji, jest podobno niesamowita. :)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Ile czasu zajmuje robienie tipsów?
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-11-10, 20:36:35 »
Ja srednio poswiecam klientce ok 2 moze 2.5 godzinki na tipsy. Czas oczywiscie uzalezniony jest od wykonywanych pazurkow...
Mako dobrze ze wspomnial, bo akurat mam klientke, ktora na wakacje wybrala sie do stanow i tak miala pazurki robione przez Wietnamke, ktora tipsiorki wraz z pomalowaniem ( :!: ) robila jej ponad pol godziny :!: Z tym ze klientka ta zaznaczyla, ze paznokiec caly byl obrabiany frezarka a Stylistka nie szczedzila na materiale...No i fakt faktem-za zdobienie (jednokolorowy kwiatek wykonany linerem) wynioslo ja wiecej niz zalozenie pazurkow ;)

Pozdrawiam

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
Ile czasu zajmuje robienie tipsów?
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-11-10, 22:13:00 »
Ja nie robię paznokietków,ale mi robią  :wink: i zwykle trwa to 1,5- do 2 godz. max. kiedyś chodziłam do dziewczyny co robiła ok.3-3,5 godz. i to było  nie na moje nerwy.   :(

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
Ile czasu zajmuje robienie tipsów?
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-11-10, 23:02:14 »
mi robienie tipsów zajmuje 2 godzinki czasem 2,30min. chociaż jak sie spreze i nie gadam to zrobire w 1,40min ale mi trudno nie gadac :wink:

olgacytrynka

  • Gość
Ile czasu zajmuje robienie tipsów?
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-11-10, 23:22:04 »
mi sie schodzi 2-2,5godziny zaleznie od pazurkow :)

Offline zanciak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 744
Ile czasu zajmuje robienie tipsów?
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-11-11, 11:54:57 »
Mi niestety zajmuje wciąż jeszcze 3h ;( tylko jak robie naturalne bez frenczu i ozdob to wyrabiam sie w 2,5h!
Żaneta Chmiel
Instruktor ABC-Nailstore Katowice

www.abc-nailstore.pl
www.beautify.pl
tel. 509 936 589

www.zanciak.blog.onet.pl
www.zanciak.digart.pl

kameleon

  • Gość
Ile czasu zajmuje robienie tipsów?
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-11-11, 16:30:30 »
takie zwykle to czasem wyrabiam sie w 1,5 godziny ale jak juz cos zatapiam to ponad 2. no chyba ze robie jakiejs dobrej znajomej to zdaza sie ze i 3 godziny nam zejdzie ale przy okazji obgadamy wszystko i wszystkich dookola :D
chociaz mam kolezanke ktora klei pazurki juz od dobrych 5 lat i potrzebuje na to niecale 50 minut nawet ze zdobieniam
i nie jest azjatka :D

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
Ile czasu zajmuje robienie tipsów?
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-11-11, 16:37:24 »
I długo się trzymają pazurki jak zrobi koleżanka?  :wink:

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Ile czasu zajmuje robienie tipsów?
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-11-11, 16:40:17 »
też mam koleżankę która nawet z wtapamiem uwija sie w godzine maxymalnie w 1,5 - podziwiam szczerze :) . Ja potrzebuje na to od 2 do 3 godz....
„Spür die Melodie der Community“

kameleon

  • Gość
Ile czasu zajmuje robienie tipsów?
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-11-11, 16:42:38 »
wiesz..nioe slyszalam zeby ktos narzekal..widzialam troche jej "prac" i bardzo mi sie podobaly a nasza wspolna kolezanka nosila jej tipsy prawie rok i tylko uzupelniala co 3 tygodnie..wiec mysle ze idzie jej naprawde dobrze ale te 5 lat praktyki to przeciez cos..i dodam ze ma po 3-4 klientki dziennie

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
Ile czasu zajmuje robienie tipsów?
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-11-11, 17:28:05 »
ja robie od 50min do ok 2 godzin w zaleznosci od rodzaju tipsow... oczywiscie frenche robi sie blyskawicznie... :)
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy

Gość

  • Gość
Ile czasu zajmuje robienie tipsów?
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-11-13, 11:42:35 »
3h na szablonie :wink:

Gość

  • Gość
Ile czasu zajmuje robienie tipsów?
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-11-13, 11:51:29 »
mam znajoma co robi w niecale 2 godzinki i naprawde paznokcie sa zrobione rewelacyjnie , i mam druga znajoma co robi ponad 3 godziny  i troche nie bardzo jej to idzie.ale ma duzo klientek.od czego zalezy ze jedne robia 1,5 godz inne ponad 3???? od wprawy???

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Ile czasu zajmuje robienie tipsów?
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-11-13, 12:05:19 »
Na pewno od wprawy, praktyki, zdolności, wymagań klientek, organizacji pracy, produktów, samodyscypliny. Trzeba zgrać kilka rzeczy a głównie skupić się na pracy i rzeźbić :) stara prawda mówi "Praktyka czyni mistrza".

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...