Autor Wątek: skóra alergika  (Przeczytany 13743 razy)

Gosiaczka

  • Gość
skóra alergika
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-11-28, 13:54:57 »
dzieki linek.
bylam w sklepie i kupilam lancome AQUA FUSION i pod oczy PRIMORDIALE OPTIMUM YEUX i juz po pierwszej aplikacji jestem super hiper zadowolona. kremy drogie ale warto  :happyjump:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
skóra alergika
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-11-28, 22:33:58 »
czyli kupilas cos calkiem innego :roll:
a czy ten pod oczy na pewno jest na Twoj wiek  :?:  :!:  :!:  :!:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gosiaczka

  • Gość
skóra alergika
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-11-29, 08:07:26 »
ten ktory polecilas to jest fajny tylko jak dla mnie to za tlusty, a krem pod oczy to raczej nie jest za wczesnie bo mam 27 lat i jest to krem na "pierwsze z :twisted: marszczki"  :cry:

Offline glinka50

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 102
skóra alergika
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-11-29, 16:08:55 »
To jest raczej za wczasnie chyba ze juz ci sie pojawily zmarszczki to mozesz juz uzyc takiego kremu jezeli nie to daruj sobie  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:  :wink:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
skóra alergika
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-11-29, 23:01:47 »
nie widze stanu Twojej skory ale to nie jest krem dla 27 latki :!:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
skóra alergika
« Odpowiedź #35 dnia: 2006-11-30, 07:32:54 »
Dziewczyny, a co w nim takiego jest, że uważacie, że jest nieodpowiedni dla 27 latki?

Gosiaczka

  • Gość
skóra alergika
« Odpowiedź #36 dnia: 2006-11-30, 08:13:45 »
Cytat: "stanulka"
Dziewczyny, a co w nim takiego jest, że uważacie, że jest nieodpowiedni dla 27 latki?


no wlasnie nie jest to jakis krem ktory nie wiadomo jakie skladniki zawiera. z tego co wiem to chroni przed UV, wolnymi rodnikami i zawiera vit E  :roll:

Gosiaczka

  • Gość
skóra alergika
« Odpowiedź #37 dnia: 2006-11-30, 08:18:17 »
no chyba ze sie myle to moze wiecej osob sie wypowie czy na ten krem jest za wczesnie. mam bardzo sucha skore pod oczami a reszta raczej tlusta i pojawily sie pierwsze zmarszczki mimiczne ktore w sumie sa male ale sa. moze wkleje cos co lancome napisalo o tym kremie:

Immediate action:
- Its light-reflecting agent visibly softens small imperfections.
- Its extremely gentle rejuvenating and smoothing complex combines Honey and Exfoline™ to reveal the radiance of the skin.

Fights the causes of ageing:
UV rays, via the free radicals that they generate, are the primary cause of ageing and the appearance of wrinkles. It is therefore essential to fight against them effectively to preserve the youthfulness of your complexion.
- Mexoryl SX®, a high tolerance filter, blocks the most harmful UVA rays.


- Nanocapsules™ transport pure Vitamin E to the skin’s cells. A precious active ingredient and a formidable protector, it combats the formation of free radicals.
- Extract of Helianthe neutralizes these same free radicals.

Gość

  • Gość
skóra alergika
« Odpowiedź #38 dnia: 2006-11-30, 09:15:47 »
Ze strony Lancome:

Immediate action:
- Its light-reflecting agent visibly softens small imperfections.
- Its extremely gentle rejuvenating and smoothing complex combines Honey and Exfoline™ to reveal the radiance of the skin.

Fights the causes of ageing:
UV rays, via the free radicals that they generate, are the primary cause of ageing and the appearance of wrinkles. It is therefore essential to fight against them effectively to preserve the youthfulness of your complexion.
- Mexoryl SX®, a high tolerance filter, blocks the most harmful UVA rays.
- Nanocapsules™ transport pure Vitamin E to the skin’s cells. A precious active ingredient and a formidable protector, it combats the formation of free radicals.
- Extract of Helianthe neutralizes these same free radicals.

Gość

  • Gość
skóra alergika
« Odpowiedź #39 dnia: 2006-11-30, 09:25:43 »
Nie mam co prawda INCI, ale wnioskując z opisu nie widzę niczego co byłoby przeciwskazane w wieku koło 30.

Exfoline™ - to opatentowany skłądnik o działaniu złuszczającym
Mexoryl SX® - dobry filtr antyUV
Nanocapsules™ - nanokapsułki z witaminą E - witamina E to przecież jeden z najlepszych antyutleniaczy - z wolnymi rodnikami mamy stały kontakt, więc antyoksydantów nigdy za wiele (dla wątpiących: lekarze przepisują niemowlakom maści z witaminami)
Extract of Helianthe - to jeśli się nie mylę ekstrakt ze słonecznika


Jak dla mnie to po ten krem spokojnie w wieku około lat 20 można sięgnąć. Zważywszy na to, że każda zmarszczka tworzy się przez około 5 lat..........

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
skóra alergika
« Odpowiedź #40 dnia: 2006-12-03, 19:20:03 »
Coraz częściej nie patrzy się na metrykę klientki ale na metrykę jej skóry, czyli jeśli jest taka potrzeba to po prep. przeciwzmarszczkowe sięga się wcześniej  :wink:
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta