Autor Wątek: Żel RANDEVOUS nie schnie pod lampą!!! :(  (Przeczytany 8625 razy)

Gość

  • Gość
Żel RANDEVOUS nie schnie pod lampą!!! :(
« dnia: 2005-10-19, 12:31:08 »
Czesc dziewczyny !!
Bardzo cieszę sie ze tu trafiłam, bo z tego co zauważyłam wiele z Was ma niesamowitą wiedzę odnośnie prezdłużania pazurków.
Mam straszny problem.... kupiłam żel Randevous (60zł za 14g) i lampę (36wat) - i żel nie wysycha pod lampą :( znaczy...wysycha ale po ok. 10 minutach !! Po 120 sek. jest nadal mokry !! :( Nie mam pojecia co robic :( Żel odpryskuje, pazurki się łamią.... idzie sie załamac :( POMOCY !!
Jaki może być powód niezasychania żelu ?? Lampa działa sprawnie.... !!

Może sie tak zdażyć, że hurtownia sprzedała mi jakiś stary żel ???
Proszę także o doradzenie mi jakiego kleju i żelu używać, aby mieć 100% pewność, że po paru dniach nie wrucą do mnie wściekłe dziewczyny z połamanymi pazurkami :(
POZDROWIONKA

Aguś

  • Gość
Żel RANDEVOUS nie schnie pod lampą!!! :(
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-10-19, 13:22:50 »
Moze zacznijmy od tego jakie masz doswiadczenie z zelami? Zele rendezvous to dobre zele, sama na nich pracowalam i nie mialam zadnych problemów. Utwardzają sie ok 2-3 min. Sprawdz date waznosci- powinno byc na opakowaniu. Jesli jest oki to przyczyna najprawdopodobniej tkwi w swietlówkach. Gdzie kupilas te lampe?- jaka to dokladnie? Jakie zele uzywalas wczesniej? Czy byly juz takie problemy z innymi zelaami? Po czym poznajesz ze zel sie nie utwardzil? Wcale?

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Żel RANDEVOUS nie schnie pod lampą!!! :(
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-10-19, 14:54:08 »
ja myślę,ze saaara nie ma pojęcia o warstwie dyspersyjnej oraz o tym,że szkolenie by się przydało :roll:

Gość

  • Gość
Żel RANDEVOUS nie schnie pod lampą!!! :(
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-10-19, 17:47:06 »
rece opadaja...

Gość

  • Gość
Żel RANDEVOUS nie schnie pod lampą!!! :(
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-10-19, 21:59:31 »
Mowiac najprosciej:Zel nigdy nie wysycha do konca. Pozostaje lepka warstwa. Pierwsza nie przemywamy, nastepne juz tak.

Gość

  • Gość
Żel RANDEVOUS nie schnie pod lampą!!! :(
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-10-19, 22:26:00 »
Jeśli chodzi o lampę to jest również z RANDEZVOUS... 36-watt uv light lamp. Żel przez cały czas utwardzania jest lepki.... po 120 sekundach jest tak lepki, jak zaraz po nałożeniu go :( Całkowicie wysycha bardzo długo...tak jak już pisałam :(
Jeśli chodzi o szkolenie, to jedynie przyglądałam się gdy pracowały koleżanki.... Szukam jakiegoś dobrego szkolenia, najlepiej na terenie Olsztyna, lecz nic nie mogę znaleźć.... :/ Gdy coś znajdę, to okazuje się,że są to tylko kilkugodzinne (najczesciej 1dzienne) szkolenia :( A jak już inwestować pieniądze, to pożadnie, w jakiś kurs po którym będę naprawdę "coś" potrafiła !
Proszę o rade.

ps- na opakowaniu nie ma daty waznosci :/

Aguś

  • Gość
Żel RANDEVOUS nie schnie pod lampą!!! :(
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-10-19, 22:32:55 »
To wyjasnia dlaczego nie masz pojecia nawet o podstawach. :boom:  To nawewno nie wina zelu ani lampy bo Ty nawet nie zdajesz sobie sprawy ze zel pozostawia warstwe dyspersyjna i ma ona jakiś cel.

Gość

  • Gość
Żel RANDEVOUS nie schnie pod lampą!!! :(
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-10-19, 22:49:46 »
w takim razie doradzcie gdzie mam sie udac na szkolenie :(:(:(:( w OLSZTYNIE nic nie ma :(:( A ja bardzo chcę się nauczyć :(:( ...bo paznokcie i "zabawa nimi" to coś, co sprawia mi niesamowicie wiele radości....
Załamałyście mnie dziewczyny :(
Co teraz zrobić, gdzie się udać ??? :(:(:(

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Żel RANDEVOUS nie schnie pod lampą!!! :(
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-10-21, 12:55:35 »
Bardzo dobre szkolenia ze stylizacji paznokci prowadzi firma Euro Fashion, rzeczywiście w Opolu nie ma szkoleń, ale poszukaj, może znajdziesz w innym mieście:
http://www.euro-fashion.com.pl/dystrybucja1.php
bo niestey, takie "szkolenie" u koleżanki stylistki kończy sie jak sama widzisz....  :'-(
a żel nie "wysycha", tylko utwardza sie.....
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
Żel RANDEVOUS nie schnie pod lampą!!! :(
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-10-21, 22:45:18 »
Wejdź na tę stronę Euro fashion,co podała Albertyna. Coś się pomyliło,bo chodzi ci o Olsztyn a nie o Opole ;)
Na terenie Olsztyna są 2 hurtownie,ale warto do nich zadzwonić może będą mogli ci coś polecić w twojej okolicy :)

Gość

  • Gość
Żel RANDEVOUS nie schnie pod lampą!!! :(
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-10-21, 23:05:43 »
Dzięki wielkie :*:*:*:* :))

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Żel RANDEVOUS nie schnie pod lampą!!! :(
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-11-08, 10:13:45 »
Zapraszam Cie do siebie na szkolenie. Kazdego miesiaca goszcze kursantki z calej Polski.Niedrogi nocleg w hoteliku za jedyne 50zl ze sniadaniem i to w samym Rynku wiec od razu spacerek i zwiedzanko Wawelu.. Wybierasz program intensywny w trybie indywidualnym. Jestem 3 dni cala twoja hihihi...ale po tym kursie jesteś swietnie przygotowana teoretycznie i praktycznie. Malo co cię zagnie. Tyle tlumacze....i poprawiam... :wink:
_______________________________
www.masternail.pl
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
Żel RANDEVOUS nie schnie pod lampą!!! :(
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-11-11, 18:31:49 »
A czy organizuje pani tzw kursy doszkalające???Bo po podstawowym kursie juz jestem tylko z "małymi" niedociągnięciami?? ile by kosztował taki kursik???rozumiem,że kraków,tak?

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Żel RANDEVOUS nie schnie pod lampą!!! :(
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-11-22, 12:26:27 »
Ewulka organizuje....ale juz umowilysmy sie ze przychodzisz jako modelka i sobie lukasz...juz zaplacilas frycowe w ASP...jak to Ci nie wystarczy to oczywiscie prowadze jednodniowe  doszkolenia.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
Żel RANDEVOUS nie schnie pod lampą!!! :(
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-11-22, 12:30:52 »
Saaara kiedys szkolilam na tym zelu...zel jest oki no moze leciutko piecze...polecam Ci plyn Uniwersalny np Activ mam go w sprzedazy....poprostu przemyj nim te nieszczesne zeliki :wink:
Juz sie z nią nie droczcie... : kawa :
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039