Autor Wątek: oczyszczanie twarzy i dekoltu  (Przeczytany 55560 razy)

Offline Weronika

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 423
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #60 dnia: 2006-09-08, 20:10:16 »
ale z Ciebie uparciuch! uwierz nam ze kosmetyczka Ci je usunie...

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #61 dnia: 2006-09-09, 21:21:30 »
zebys potem nie musiala do nas pisac ze sama probowalas i teraz sie nie mozesz na ulicy pokazac ;/
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
Oczyszczanie ultradzwiękowe
« Odpowiedź #62 dnia: 2006-09-23, 22:13:54 »
Czy ktoras z Was oczyszczala twarz wlasnie za pomoca ultradziekow??? Dowiedzialam sie o tym od znajomej kosmetyczki, polecila mi to zamiast normalnego oczyszczania.

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #63 dnia: 2006-09-25, 15:33:09 »
mam pyt. czy takie szczoteczki do twarzy są dobre?????????

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #64 dnia: 2006-09-25, 22:53:55 »
o jakie szczoteczki pytasz ??
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

kwiatuszek600

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #65 dnia: 2006-09-26, 08:15:50 »
jeśli to napewno prosówki to powstają one przy niezbyt dobrej przemianie materii być może jest ona u ciebie za szybka bądż za wolna ale tak jak dziewczyny tak i ja radze udać sie z tym do kosmetyczki ona to obejrzy i napewno dokładnie ci powie co to za problem

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #66 dnia: 2006-09-26, 19:59:01 »
wykonuje sie tak zwany peeling kawitacyjny jest to alternatywa dla manualnego oczyszczania.jest bezbolesne ale nie ma efektu przy buzi bardzo zanieczyszczonej i trzeba doczyszczac.ja proponuje ten rodzaj oczyszczania paniom po 30 gdzie skora nie ma tak wiele problemo a mlodej skorze z problemami tradzikowymi jedak polecam metode manualna :lol:

Offline DaJusia

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 801
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #67 dnia: 2006-09-27, 00:31:33 »
metoda idealna dla prawie idealnej cery  :wink: oraz wspaniała do przedłużania czasu pomiędzy manualnymi oczyszczeniami  :D
pozdrawiam, Daria
SPA Hotel DIAMENT Ustroń

arli

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #68 dnia: 2006-09-27, 22:07:18 »
wypisują w gazetach bzdury że ultradżwięki zastąpią oczyszczanie manualne i puźniej taka kobieta wielce zdziwiona że to jednak nie tak,a my świecimy oczami, niewiem co za młot pisze artykuły do gazet i wypisuje takie bzdety :evil:  ....oj troche sie zdżaźniłam.

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #69 dnia: 2006-09-28, 09:00:43 »
Cytat: "arli"
wypisują w gazetach bzdury że ultradżwięki zastąpią oczyszczanie manualne i puźniej taka kobieta wielce zdziwiona że to jednak nie tak,a my świecimy oczami, niewiem co za młot pisze artykuły do gazet i wypisuje takie bzdety :evil:  ....oj troche sie zdżaźniłam.


Najczęściej młot  :wink:  po polonistyce pewnie, albo pokrewnym kierunku, w każdym razie humanistycznym.
I kobietki niestety wierzą w te bzdury.
Może stworzymy nowy wątek "bzdury w czasopismach"?


A tak na marginesie to kosmetyczki też potrafią bajek naopowiadać....

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #70 dnia: 2006-09-28, 18:24:23 »
    Jesli jest to metoda dla prawie idealnej cery to wlasnie ja taka mam, nie mam tradzika ani zadnych innych problemow oprocz zaskorniaczkow na nosie  i brodzie.Mam wielkiego chopla jesli chodzi o dbanie o swoja cere, ale nigdy jeszcze nie oczyszczalam twarzy u kosmetyczki .A dlatego ze ciagle slysze ze tak sie nie powinno i tak dalej to postanowilam poszukac innego sposobu i wlasnie dowiedzialam sie o tych ultradzwiekach. Czyli przy cerze takiej jak moja, czyli prawie bez problemow polecacie metode manualna czy ultradzwiekowa???
     

Gość

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #71 dnia: 2006-10-01, 16:16:41 »
ultradzwieki mozesz polaczyc z sonoforeza i efekt superrrrrr   sonoforeza to wprowadzenie preparatow za pomoca fali ultradzwiekowej :P

Offline madzuuusia

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 117
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #72 dnia: 2006-10-19, 18:32:51 »
ja bylam na oczyszczaniu ultradziekami...w tym zabiegu oczywiscie ze stosuje sie oczyszczanie manualne....oglnie jeden zabieg nie wystarczy...ale nawet po pierwszym razie znaczny efekt by widoczny
 :)

Offline marti

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 383
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #73 dnia: 2006-10-19, 18:45:25 »
ja oczyszczam twarz zawsze ultradźwiękami, a później oczywiście należy doczyścic twarz manualnie. Super efekt!!!

beti

  • Gość
oczyszczanie twarzy i dekoltu
« Odpowiedź #74 dnia: 2006-12-12, 21:41:13 »
Ja bym się bała wykonać komuś oczyszczanie twarzy w domu, to dość poważny zabieg, wystarczy źle zamknąć pory i narobić komuś i sobie biedy, trochę nieprofesjonalnie