Autor Wątek: cienie do powiek  (Przeczytany 81237 razy)

Offline makusek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
cienie do powiek
« Odpowiedź #60 dnia: 2008-11-30, 21:31:26 »
ja uzywam tylko kryolana,atelier i inglota,jakos nie mam przekonania do tanszych cieni.Moze w domu sama siebie jeszcze bym sobie zrobila makijaz ale w gabinecie wole profesjonalne.Odstepstwem jest inglot ale ja uwielbiam ich kosmetyki kolorowe.

kosmiwka

  • Gość
podstawa to baza
« Odpowiedź #61 dnia: 2009-02-06, 09:18:44 »
Należy pamiętać zawsze że podstawa to baza pod makijaż.. Cienie znacznie dłużej się trzymają i dłużej nie zbierają się na zgięciu powieki

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
cienie do powiek
« Odpowiedź #62 dnia: 2009-02-07, 18:21:58 »
Dziewczynki ostatnio kumpela wizażystka zachwalala cienie z Nouby, mialyscie kiedyś?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
Odp: cienie do powiek
« Odpowiedź #63 dnia: 2009-11-12, 22:16:39 »
Świetne te cienie,hmmm..... chyba trzeba będzie zainwestować  ;D.A ona mówi,że to plaster tylko nie wspomina czy to zwykły czy jakiś specjalny w każdym bądź razie jakiś przeźroczysty i jak moje ucho dobrze usłyszało to ten plaster ma za zadanie kurze łapki zakryć(w sensie żeby cienie się tam nie zbierały,ma być idealny makijaż).Ale chodzić w czymś takim chyba się nie da ?! :nono: Czy to aby nie przypadkiem makijaż typowo fotogeniczny?

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Odp: cienie do powiek
« Odpowiedź #64 dnia: 2009-11-12, 22:50:06 »
nie obejrzę filmu przez mój genialny net ale tak Was czytam i czy przypadkiem ten plaster nie jest nakładany tylko na czas robienia makijażu zeby cienie się na zmarszczki i ogólnie pod oczy nie osypywały? :nono:


Czy to aby nie przypadkiem makijaż typowo fotogeniczny?

fotograficzny chyba  :smiech3:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
Odp: cienie do powiek
« Odpowiedź #65 dnia: 2009-11-12, 23:38:38 »
heheh noooo ale byka palnęłam  : hahaha :

Ja też zanim nie obejrzałam myślałam,że ten plaster to żeby się cienie nie osypywały.Ale nie ona normalnie na nim makijaż robi.Nie zciąga go  :nono:

Offline Catrine

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 290
Odp: cienie do powiek
« Odpowiedź #66 dnia: 2009-11-13, 22:48:13 »
Pierwszy raz cóś takiego widzę,patrzyłam na allegro ale nic podobnego nie ma.Hmmm....??? :nono:

Offline Klaudys

  • Słoneczko :)
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: cienie do powiek
« Odpowiedź #67 dnia: 2010-04-01, 02:54:57 »
Eh coś dzisiaj spać nie mogę, więc pomęczę trochę ludzi.  :diabel:

A używałyście może mineralnych Joppa minerals? Ostatnio pani kosmetyczka przed weselem znajomej nakładała mi cienie i ogólnie kosmetyki tej marki, strasznie je przy tym chwaląc. Korzystałyście może? :D

Offline Olessandra

  • Mamusia :)
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: cienie do powiek
« Odpowiedź #68 dnia: 2010-04-06, 18:14:03 »
Hmm ja miałam styczność z Joppa minerals.  Głównie podkłady i cienie, co do nich fajnie się nakładają,  nie zapychają porów i dość długo trzymają się na skórze. Jak na mineralne bardzo fajnie stoją cenowo, ogólnie ok. ;)


A używałyście może mineralnych Joppa minerals? Ostatnio pani kosmetyczka przed weselem znajomej nakładała mi cienie i ogólnie kosmetyki tej marki, strasznie je przy tym chwaląc. Korzystałyście może? :D
"Chwilo Bądź Wieczna!"

Offline karinkaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: cienie do powiek
« Odpowiedź #69 dnia: 2011-01-31, 15:38:08 »
Inglot ma duży wybór i fajne kolorki ale niestety po jakis 3 godzinach cien znika z powiek ale gromadzi się w zagieciach. Ostatnio trafiłam na bardzo fajną paletkę cieni Mariza i powiem szczerze że jak na cenę, to jakosc jest świetna.
Oczywiście nic nie  dorówna cieniom Gosh'a według mnie lub Mac'a ale cena nie zachęca zbytnio.

Offline gg83

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: cienie do powiek
« Odpowiedź #70 dnia: 2011-03-04, 20:27:26 »
Inglot ma duży wybór i fajne kolorki ale niestety po jakis 3 godzinach cien znika z powiek ale gromadzi się w zagieciach. Ostatnio trafiłam na bardzo fajną paletkę cieni Mariza i powiem szczerze że jak na cenę, to jakosc jest świetna.
Oczywiście nic nie  dorówna cieniom Gosh'a według mnie lub Mac'a ale cena nie zachęca zbytnio.

Dokładnie, miałam z Inglotem ten sam problem. Teraz używam cieni Danni, są trwałe, nie rolują się, mają świetne kolory i nie mają kosmicznych cen. Czasem tez sięgam po Isadore, ale niestety tylko z allegro, bo w sklepie też są ceny z kosmosu.

Offline scarlett_26

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: cienie do powiek
« Odpowiedź #71 dnia: 2012-10-02, 16:41:51 »
Ja lubię cienie z maybelline, są trwałe i mają świetne kolory. Szczególnie seria eye studio gdzie jest 4 kolory idealnie komponujące się ze sobą :)

Offline lebioda

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: cienie do powiek
« Odpowiedź #72 dnia: 2013-10-16, 11:51:05 »
Ban 14 dni z naiwną reklamę.

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
« Ostatnia zmiana: 2013-10-16, 21:20:07 wysłana przez The Lady »

Offline wazka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: cienie do powiek
« Odpowiedź #73 dnia: 2014-02-17, 13:23:18 »
ja zastanawiam się nad cieniem z maca, ale że ich rzadko używam to zastanawiam się czy w ogóle warto...
Najlepsze instalacje sanitarne - http://eran.com.pl/

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: cienie do powiek
« Odpowiedź #74 dnia: 2014-02-17, 13:45:06 »
Jeśli rzadko używasz to nie warto. Są drogie a cienie też nie są wieczne i ze względów higienicznych nie powinno się ich trzymać za długo. Jest sporo fajnych polskich firm z ciekawymi cieniami w zależności od tego co lubisz np. hean, kobo, paese, inglot itd.

Pozdrawiam
Lejdi  :diabel:
Devil Inside
Admin