Autor Wątek: profesjonalne kosmetyki do makijażu  (Przeczytany 57392 razy)

Achika

  • Gość
profesjonalne kosmetyki do makijażu
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-12-22, 22:56:07 »
artdeco maja cudowne cienie te takie sypkie ...co sie tak mienia...boskie poprostu ...i taka gama kolorow

Gość

  • Gość
profesjonalne kosmetyki do makijażu
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-12-30, 11:40:13 »
ja tez polecam stage color (szczegolnie cienie sparkling ) & kryolan...cienie z bikora (oprocz ziemi egipskiej dla mnie fuj :? ) mam też kilka kosmetyków z  nee i ponad wszytsko kocham gosh'a oraz edycje limitowane diora   :)  początkowy wydatek to około 2000zł musisz mieć po kilka kolorów z tonacji zimnej i ciepłej ... przynajmniej 8 podkładów (które można mieszać ze sobą) 2 korektory, eyeliner, min 20 cieni do powiek, tusz do rzęs, róze do policzków, szminki błyszczki...plus pędzle, produkty do demakijażu ....  :roll: wow dużo tego....ja zbieram moje kosmetyki do makijażu od 5 lat....myśle, że gdybym chciala policzyc ich wartość w canach zakupu to uzbierało by sie około 15 tyś napewno...a ciagle znajduje cos co chcialabym dokupić... to tak jak z paznokciami...ciągle pojawia się coś nowego ... studnia bez dna :evil:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
profesjonalne kosmetyki do makijażu
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-12-30, 11:56:36 »
Cytat: "Afrodisiac"
myśle, że gdybym chciala policzyc ich wartość w canach zakupu to uzbierało by sie około 15 tyś napewno...a ciagle znajduje cos co chcialabym dokupić... to tak jak z paznokciami...ciągle pojawia się coś nowego ... studnia bez dna :evil:


trafne spostrzezenie, ciekawe ile ja juz wydalam  :roll:  :roll:  :roll:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
profesjonalne kosmetyki do makijażu
« Odpowiedź #18 dnia: 2007-01-01, 15:00:56 »
posty wydzielone z innego tematu

Cytat: "wika"
Czy znacie jakieś firmy produkujące kosmetyki do wizażu dobrej jakości. Ja mam namiar na ardeco ale interesował by mnie jeszcze np. bi-kor lub inne. Dziekuje :)


Cytat: "Anusia"
Artdeco jest drogi. Bi-kor tez do tanich nie nalezy, ale za to jesli chodzi o jakosc to jest naprawde wysoka. Ja pracuje na Bi-korze. Niestety bi-kor nie ma jeszcze swojej strony internetowej, ja mam dokladny namiar na firme w Gdansku bo tam jest glowna siedziba, ale teraz nie mam go przy sobie. Jak tylko bede w domu to od razu Ci go napisze.

Cytat: "wika"
a co do kosmetyków kolorowych to znam obie firmy ale nie mam dostepu do Bi - koru. Wiem że jest bardzo dobry, trwały. a na takich kosmtykach mi zależy. Bo nie wybrażam sobie pracy na kosmetykahc złej jakości, nietrwałych.

Cytat: "Anusia"
Mam dla Ciebie namiar na Bikor:

P.H.P.U. Bi-kor ul. Piastowska 83, 80-363 Gdańsk
tel./fax: (058) 553 70 70
e-mail: office@bikor.com.pl

Pozdrawiam :)
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

vroniasta

  • Gość
profesjonalne kosmetyki do makijażu
« Odpowiedź #19 dnia: 2007-01-02, 13:04:23 »
Studnia bez dna to trafne okreslenie... :D wkoncu same pedzle kosztuja sporo, oczywiscie warto w nie inwestowac, ale pozadny pedzel np do pudru to wydatek rzedu 100 zl albo i lepiej...!!! Ja w moj podstawowy zestaw do wizazu na zajecia z tejze specjalizacji wsadzilam okolo 1000 zl a to naprawde mierne podstawy, jest masa rzeczy ktore bede dokupywac!!!

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
profesjonalne kosmetyki do makijażu
« Odpowiedź #20 dnia: 2007-01-02, 18:43:49 »
jest taka marka jak Mak?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
profesjonalne kosmetyki do makijażu
« Odpowiedź #21 dnia: 2007-01-02, 19:06:17 »
chyba chodzi ci o MAC
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
profesjonalne kosmetyki do makijażu
« Odpowiedź #22 dnia: 2007-01-03, 00:01:57 »
Cytat: "linek"
jest taka marka jak Mak?


Tak jak napisała Ankuak MAC COSMETICS. To bardzo popularna marka na Zachodzie, zwłaszcza wśród profesjonalistów. Każdy kto ogląda FashionTv prędzej czy później zobaczy wizażystki w koszulkach MAC Professional. ;) Z tego co czytałem na zagranicznych stronach to mają bajeczne kolory cieni i w ogóle super produkty. Swego czasu reklamowała te profukty najbardziej znana amerykańska drag queen Ru Paul a teraz widzę też inne gwiazdy. ;)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
profesjonalne kosmetyki do makijażu
« Odpowiedź #23 dnia: 2007-01-03, 09:50:06 »
Cytat: "mako"

Każdy kto ogląda FashionTv prędzej czy później zobaczy wizażystki w koszulkach MAC Professional.


Tak firma znana i ceniona...Mary J.Blige pracuje dla tej firmy - jako rzecznik prasowy :wink: ...a co do kolorówki...to wystarczy spojrzeć na makijaze w teledyskach zagranicznych...Christina Millian, Lil'Kim, Beyonce...i oczywiście Mary J. Niestety No M.A.C in Poland :oops:

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
profesjonalne kosmetyki do makijażu
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-01-03, 10:38:06 »
No niestety MACa w Polsce oficjalnie nie ma. Można przez Internet zamówić co nieco tutaj: http://www.strawberrynet.com/. Już jedna osoba z forum robiła tam zakupy niestety nie napisała jak to przebiegło. Chodzi mi o dostawę, płatności i sprawy celne.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
profesjonalne kosmetyki do makijażu
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-01-03, 21:59:38 »
tak, wlasnie o Maca mi chodzilo, dzieki za info :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
profesjonalne kosmetyki do makijażu
« Odpowiedź #26 dnia: 2007-01-03, 22:15:19 »
najnowsze info...będzie M.A.C w warszawie podobno już od lutego lub marca  : jump2 :

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
profesjonalne kosmetyki do makijażu
« Odpowiedź #27 dnia: 2007-01-03, 23:46:26 »
moja kumpela wlasnie w wawie sie uczyla i miala te kosmetyki
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Agatta

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 330
profesjonalne kosmetyki do makijażu
« Odpowiedź #28 dnia: 2007-01-17, 19:51:50 »
ja również polecam Kryolan :lol:
I miejsce w Międzynarodowych Mistrzostwach stylizacji paznokci użytkowych PL 2008
I miejsce w Ogólnopolskich Mistrzostwach stylizacji i zdobienia paznokci 2008



vroniasta

  • Gość
profesjonalne kosmetyki do makijażu
« Odpowiedź #29 dnia: 2007-01-18, 12:24:37 »
a Stagecolor???? miała któraś z Was kochane doczynienia z tymi kosmetykami???