Autor Wątek: maseczki, odzywki i olejki do włosów  (Przeczytany 106066 razy)

S-Y-L-W-I-A

  • Gość
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #60 dnia: 2007-05-01, 12:41:18 »
Spray nabłyszczający z Avonu to zwykły pic na wodę,zero połysku za to gwarancja efektu przetłuszczonych włosow.Polecam spray nabłyszczający Go2Be

S-Y-L-W-I-A

  • Gość
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #61 dnia: 2007-05-01, 12:49:29 »
Kupiłam chyba jakieś dwa miesiące temu kiedy była podobna promocja i użyłam może ze 3 razy,strasznie wolno wysycha.
Ja swój kupiłam w Rossmanie ale nie we wszystkich można go dostać

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #62 dnia: 2007-05-01, 12:51:34 »
A moze mowisz o serum na rozdwojone konce albo za blisko nim psikalas, bo odleglosc powinna byc pewnie z 20-30 cm.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

S-Y-L-W-I-A

  • Gość
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #63 dnia: 2007-05-01, 12:58:52 »
Robie wszystko tak jak jest napisane na opakowaniu,spryskuje włosy z odległości ok 30 cm,czekam aż wyschną ok 10 min a potem próbuje podtapirować,niestety bezskutecznie bo włosy są posklejane i "cieżkie" jakbym ich dwa dni nie myła

Offline avenire

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 265
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #64 dnia: 2007-05-01, 13:02:17 »
avonoski faktycznie jak widzicie zawiera same silikony
 włos sie błyszczy ale jest obciążony i szybko sie przetłuszcza
 polecam z profesjonalnych firm nie drogi Lisap
,oraz z Tigi z serii Bed head masretpice-lekki efekt lakieru i mega połysk,
oraz z serii catwalk camera ready super nabłyszczacz nie ma moim zdaniem lepszego 100%profesjonalizmu

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #65 dnia: 2007-05-01, 13:04:42 »
Avenire a te co polecasz maja filtr jak ten avonowski?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #66 dnia: 2007-05-08, 15:45:08 »
u mnie nadal maska kallosa latte rzadzi :P ten zapach mnie zniewala :lol: ale ostatnio kolezanka mi polecila i widzialam w drogerii szampon Mrs Potter taki pomaranczowy, jest nablyszcajacy i ma fajne drobinki ktore blyszcza we wlosach,podobno niezly jest i kosztuje chyba cos kolo 9 zl :D chyba sobie zakupie :wink:

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #67 dnia: 2007-05-23, 00:06:57 »
ta maska kallosa z miodem chyba nie do moich wlosow a niby jest napisane ze do suchych czyli powinno byc oki  :roll:
ale jakos chyba zle dzialala bo wlosy mi sie w jakies dziwne straki robilu :roll:

za to latte jest debesciara : buja w oblokach :

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #68 dnia: 2007-05-23, 08:30:22 »
bardzo dobra maska na wypadanie wlosow to eco vax , w aptece kosztuje ok  23 zł jest to maska przeznaczona dla osob bo chemioterapi i bardzo zniszczonych wlosow, np rozjasnianiem... polecila mi ja kolezanka fryzjerka. robie ja co jakis czas a widze spora roznice w zageszczeniu wlosow :)
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #69 dnia: 2007-05-23, 10:22:02 »
chodzi o vaxx?tez slyszalam ze dobra. pare razy ja uzylam nawet kiedys ale jakos jej zapach mi nie podszedl.
moja babcia wlasnie jej uzywa i ma wlosy w lepszym stanie niz moje jak czasami patrze :lol:

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #70 dnia: 2007-05-23, 19:30:10 »
Juz chyba pisałam , ale pewna nie jestem ;) też mam tą maskę vaxa, drażni mnie tylko to, że włosy ciężko się rozczesują po niej ale generalnie efekt super, jakby było ich 2 razy więcej :D

Talka to Ty chyba nie masz jednak suchych włosów  :lol: Moja mama np używa tylko tej miodowej bo latte jej nie podchodzi a włosy ma... powiedziałabym sucho-normalne :)
„Spür die Melodie der Community“

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #71 dnia: 2007-05-23, 20:13:36 »
Dla mnie latte jest ok, a miodowej z samej nazwy bym nie wziela, powiedzmy ze mam bardziej wlosy w kierunku tlustych aczkolwiek cos podobnego do Twoich Tala :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Alice

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 780
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #72 dnia: 2007-05-24, 09:44:21 »
mi po vaxie sie wlasnie fajnie wlosy rozczesuja a zawsze musze je rozczesywac na duzej ilosci odzywki.... a probowalyscie Rigenol?- pachnie troche jak klej szkolny lol , ale naprawde fajne regeneruje wlosy, ja go kupilam w salonie fryzjerskim, ale juz nie pamietam w jakiej cenie, chyba ok 30 zl ;]
Nadal nie znam tajemnicy za to mam w głowie kalkulator i wiem co się liczy

Offline kika76

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 659
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #73 dnia: 2007-05-24, 09:53:30 »
Ja kiedys mialam problem z przetluszczaniem sie wlosow u nasady a koncowki przesuszone od farbowania.Fryzjerka poradzila mi myc wlosy takim olejkiem do mycia wlosow kupionym w sklepie z ziolami a na konce nakladac maske do wlosow suchych.Powiedziala ze wlosow ze sklonnoscia do przetluszczania nie trzeba myc szamponem do przetluszczajacych sie bo usowa loj i wtedy gruczoly produkuja go znow jeszcze szybciej i wiecej.
Trzeba zrobic dokladnie na odwrot i natluscic skore.
Mnie pomoglo :D

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
maseczki, odzywki i olejki do włosów
« Odpowiedź #74 dnia: 2007-05-24, 21:25:57 »
Tez kiedys slyszalam ze nalezy wlosy olejkiem myc, dziwne rzeczywiscie, ale jak podacie nazwe to sama chetnie sprobuje.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))