Autor Wątek: Kosmetyki firmy M.A.C.  (Przeczytany 24767 razy)

Offline malina084

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 26
Kosmetyki firmy M.A.C.
« Odpowiedź #30 dnia: 2008-03-19, 21:10:07 »
teraz po tym opisanym zdarzeniu to już mi przeszła ochota na kosmetyki tej firmy...nie mogę ryzykować na klientkach !!!

Gość

  • Gość
Kosmetyki firmy M.A.C.
« Odpowiedź #31 dnia: 2008-05-03, 19:03:58 »
Nie wiem jak cienie ale podkłady okropne.

Offline agness352

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Kosmetyki firmy M.A.C.
« Odpowiedź #32 dnia: 2009-05-19, 20:24:44 »
czytałam Wasze pogaduszki na temat mac-a na allegro i dziewczyny naprawdę uważajcie jest masa podrób taj firmy osobiście widziałam komplet pędzli za1300zł nie wierzcie bo to bzdura.MAC to świetna ekskluzywna marka i ich produkty najlepiej kupować właśnie w oryginalnych salonach(we Wrocławiu mieści się taki w Magnolia Park)bo wtedy ma się pewność ze jest to oryginał a nie jakiś przepłacony szajzz.poza tym warto kupować w salonie ponieważ jeśli się dokona zakupu na kwotę 150zł to można się umówić na makijaż z wizażystką pracującą w salonie a jest to bardzo fajne doświa :cool:dczenie wiem bo sama byłam i MACA polecam ale oryginalnego

Offline CaroAngel

  • Ekspert(ka) - wizaż
  • To zaczyna być obsesją
  • *****
  • Wiadomości: 785
Odp: Kosmetyki firmy M.A.C.
« Odpowiedź #33 dnia: 2009-08-23, 19:35:09 »
W Anglii faktycznie mozna kupic MACa produkty i moja kolezanka zawsze kupuje na lotnisku jak wracamy do Polski... Bardzo zadowolona jest z pomadek,dlugo sie trzymaja,piekne pigmenty (cena ok 9funtow) i z pedzli...zakupila juz kilka i ciagle mi je zachwala :) ja osobiscie czaje sie na cienie...ale zawsze jednak na lotnisku Dior lub Lancome do mnie sie ladnie usmiecha hahaha

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Odp: Kosmetyki firmy M.A.C.
« Odpowiedź #34 dnia: 2009-08-24, 11:19:41 »
Też lubię połazić po strefie wolnocłowej na Stansted (o ile o tym lotnisku piszesz) i w tej drogerii zawsze mnie za serce ściska tyle tam jest fajowych rzeczy. :) A kosmetyki mozna też zamówić przez Intenet
http://www.maccosmetics.co.uk/

Pozdrawiam
Mako :diabel:
Devil may cry...

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
Odp: Kosmetyki firmy M.A.C.
« Odpowiedź #35 dnia: 2009-08-24, 20:13:54 »
elena co z Twoim okiem? Jak skończyła się sprawa z firmą?