Autor Wątek: Depilacja przedramion woskiem  (Przeczytany 3466 razy)

Gość

  • Gość
Depilacja przedramion woskiem
« dnia: 2006-11-07, 21:32:02 »
Depilacja woskiem przedarmion sprawia mi duzy kłopot.Powiedzcie w jaki sposob to robicie, jak sadzacie klientke.Ja zawsze sadzam ja na krzesle z boku fotela i kaze oprzec lokcie o fotel.Wydaje mi sie ze skora na przedramionach jest jeszcze delikatniejsza od pach i potem boli.Ciezko tez ja naciagnac...ale staram sie jak moge 8O I dlaczego na innych czesciach ciala nigdy nie pojawily sie moim klientkom ranki a na przedramionach zdarzylo mi sie to :(

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Depilacja przedramion woskiem
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-11-08, 11:18:19 »
Nie wiem za bardzo jak Ci pomóc bo mnie depilacja przedramion, nie sprawia problemów, klientka podczas zabiegu ma opartą rękę a jeśli trzeba to ja operuję jej ręką, żeby dobrze widzieć wszystkie nawet te najdelikatniejsze włoski :) i jak trzeba tak sobie jej ręką obracam :D
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

kameleon

  • Gość
Depilacja przedramion woskiem
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-11-08, 15:07:01 »
ja sadzam klientke na fotel, na kolana klade papierowe reczniki bo zdaza sie ze wosk kapnie i szkoda spodni i prosze klientke aby wyciagnela reke przed siebie i trzymala sztywno napieta. w czasie depilacji jedna dlonia trzymam mocno jej reke zeby naprezyc skore a druga zrywam wosk. przyznam szczerze ze nigdy nie zauwazylam uszkodzen w tym miejscu raczej w okolicach bikini czy pod pachami.mysle ze musisz po prostu wyprobowac na kims znajomym w jakiej pozycji jest ci najlepiej ulozyc klientke i wkoncu opracujesz sobie swoja wlasna metode.

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Depilacja przedramion woskiem
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-11-08, 18:45:53 »
na siedzaco raczej nie ma klopotu
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))