Autor Wątek: Żele na paznokciach u stóp  (Przeczytany 22644 razy)

Gość

  • Gość
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-11-30, 14:20:30 »
Osobiście uważam, ze paznokcie u stóp nie powinny być za długie. Miałam klientke, która miała zdeformowane paznokcie, bo były za długie w dodatku noszone w niewygodnym obuwiu.

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-11-30, 14:49:30 »
widziałam takie zdeformowane paznokcie na zdjęciach na dermatologii-nigdy nie ubiorę butów z wąskim czubkiem :(  8)

Aguś

  • Gość
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #17 dnia: 2005-12-01, 11:27:01 »
Ni mam slabosci do christrio. :wink:  Nie wiedzialam ze zel ten jest tak opisywany. Ale skoro tak to z pewnoscią zele te maja jakąs inną formulę podobnie do sun flower... nie wydaje mi się ze zele moglyby zaiwrac sylikon ale kazdy moze sie mylic prawda  :lol:  :roll:

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #18 dnia: 2005-12-01, 13:23:39 »
Cytat: "Aguś"
Ni mam slabosci do christrio. :wink:  Nie wiedzialam ze zel ten jest tak opisywany. Ale skoro tak to z pewnoscią zele te maja jakąs inną formulę podobnie do sun flower... nie wydaje mi się ze zele moglyby zaiwrac sylikon ale kazdy moze sie mylic prawda  :lol:  :roll:


Ehh każdy ma jakieś słabostki ;). Christrio to chyba akurat nie najgorszy wybór :).
Ja Aguś wcale nie mówię, że się mylisz. Mi się też wydaje, że te żele nie mają w sobie silikonu. Nazwa i opis chyba się biorą z tego, że one mają podobne właściwości. Są elastyczne i takie "gumowate" w dotyku, przynajmniej ten z Sunflower. Właśnie w dotyku przypominają np. silikonowe ramiączka do biustonosza :| albo taki klej co czasami płyty do gazet nim przyklejają. :)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #19 dnia: 2005-12-01, 23:37:28 »
Cytat: "mako"
Cytat: "Albertyna"

W zel silikonowy firmy sun flower nie wierze- zrazili mnie juz kompletnie do siebie na ostatnich konferencjach w Intercontinentalu, gdzie czekałam z zaciekawieniem na wykład o porcelanie, a pan instruktor raczył sie nie zjawic, a pani, która była, mimo, ze potrafiła to zrobic, to jednak na forum publicznym sie wstydziła  :-$ . dla mnie porazka i wstyd!!!![/b][/color]


Hmm... właśnie byłem w w tej firmie i się zapytałem czemu nie było tego wykładu... i było wielkie zdziwienie. Szefowa przy mnie zadzwonila do dystrybutora i podobno wszystko się odbyło. Wykład poprowadziła jakaś wystraszona Pani bo to był jej pierwszy raz, podobno był nawet telebim. No ale ja tam nie byłem więc...
Dziwne.

Pozdrawiam
Mako :twisted:

nie, no wiesz, skoro firma sun flower nazywa wykładem panienke stojaca z mikrofonem i drżącym glosikiem mówiącą "a moze sa jeszcze jakies pytania, ja państaw naprawde bardzo przepraszam, ale nasz instruktor nie dojechał...." :-$ , (też było mi jej żal, bo dziewczyny na widowni były nieźle złe i padały pytania : "A co pani nie potrafi?!"  "Potrafie, ale publicznie nie pokaże...")a na telebimie były cały czas pokazywane przez godzine! 4 buteleczki.... no to wykłada sie odbył, lecz w porównaniu z innymi- Lorena Marquez, czy Dixie Eklund, Jakubowscy którzy swój czas poświęcili nie tylko na wykład, ale i na konkretna prace i cale show z tym związane,  to SF wypadł baaaardzooo bladooooo....
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #20 dnia: 2005-12-01, 23:40:20 »
Mam nadzieję, że to przeczyta szefowa Sunflowera. Z tego co wiem teraz ona ma prowadzić osobiście takie sprawy jak pokazy i wykłady. Nie ma to jak dopilnowanie interesu.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #21 dnia: 2005-12-01, 23:41:01 »
Wiadomo- Pańskie oko konia tuczy....
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Gość

  • Gość
przebarwienia pod żelem na stopach...
« Odpowiedź #22 dnia: 2006-06-25, 20:30:47 »
Witam!

Trzy tygodnie temu moja koleżanka nakładała że na paznokcie u stóp klientce i ostatnio widziałam te stopy i na dwóch panokciach ma takie dziwne żółte podłużne plamy, chyba pod żelem ale nie jestem tego pewna bo nie widziałam ich pod lampą!

Skąd się one wzięły???
Klientka przyjdzie na korekte tych paznokci i chciałam jej wytłumaczyć czemu tak się stało a niestety nie mamy doświadczenia jeszcze w żelach na stopach(tipsy już robimy dawno).

                     Bardzo proszę o odpowiedz. Z góry dziękuję buźka

Gość

  • Gość
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #23 dnia: 2006-06-25, 20:52:23 »
Jest kilka przyczyn którymi może to być spowodowane.Musisz dokładnie sprawdzić te paznokcie może być to przebarwienie żelu od promieni UV,ale jest też inna przyczyna która może nam takie przebarwienie spowodować.Żel który Twoja koleżanka nałożyła mógł być nieszczelny, źle zamkniety na brzegach lub zamało uszczelniony,wtedy podchodzi deliatnie powietrze i powstają żółte lub zielone przebarwienia.
Pamiętaj o tym że żółto zielone przebarwienie ma też grzybica paznokci,dla tego dobrze obejrzy te paznokcie.Jest jeszcze jeden elemet ktory moze potwierdzic nam grzybice.Paznokiec z grzybica strasznie śmierdzi gdy sie go piłuje.

Gość

  • Gość
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #24 dnia: 2007-02-22, 22:02:50 »
polecm na lato żel na stopki z białą koncoweczka. wygląda słodko i bardzo czyściutko. paznokcie nie musza byc dlugie.

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #25 dnia: 2007-02-27, 21:25:18 »
Cytat: "Aguś"
Idea zelu czy akrylu na stopkach nie jest generalnie ani przedluzenie(chyba ze minimalnie na szablonie) ani utwardzenie(paznokicie u stop sa na tyle twarde ze nie wymagaja tego) lecz zrobienie permanentnego frenchu i by paznokietki sie blyszczaly. Mozesz to zrobic zarowno zelem jak i akrylem :wink:


Nie zawsze paznokcie u stóp są twarde , owszem najczęściej tak jest ale ja mam 2 takie klientki na żelik u stóp , które mają paznokietki jak papierki i dlatego żel nakładają . :wink:
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline Niedzielka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #26 dnia: 2019-04-08, 12:57:31 »
miałam kilka razy hybrydy na paznokciach u stóp i raz się utrzymały bardzo ładnie a raz odpryski pojawiły się po tygodniu. Pewnie to kwestia firmy. Te Semilaca utrzymały się 4 tygodnie (chociaż nie jestem dumna z tego, że tak długo je trzymałam bo oczywiście były już odrosty :( )

Offline NatalkaKrólewna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Żele na paznokciach u stóp
« Odpowiedź #27 dnia: 2019-04-12, 14:38:10 »
Pomysł jest super! Chociaż ja i tak chyba zostanę wierna lakierom hybrydowym. Najlepiej sprawdza się w moim przypadku Semilac  :wink: