Autor Wątek: cienie do powiek  (Przeczytany 81269 razy)

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
cienie do powiek
« Odpowiedź #30 dnia: 2008-02-27, 17:38:11 »
Moje drogie chce kupić cienie do powiek raczej do użytku własnego Zastanawiam sie nad cieniami z allegro i znalazłam coś takiego: http://allegro.pl/item313357741_cienie_ruby_rose_77_kolorow_nowe_opakowanie.html z Ruby Rose oraz http://allegro.pl/item315085475_cienie_matowe_i_perlowe_idealne_na_dzien_kobiet.html http://allegro.pl/item315094457__zestaw_cieni_holograficznych_od_miss_rose_.html te z Miss Rose. Jak możecie to napiszcie proszę które waszym zdaniem byłyby lepsze.Pozdrawiam

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
cienie do powiek
« Odpowiedź #31 dnia: 2008-03-01, 11:09:58 »
na allegro raczej bym nie kupowala kosmetyków, nie wiqadomo z czego toz robione tak jak np jedwab do włosów podobno sprzedają taniej niż w innym sklepie online i jest rozcieńczony z wodą

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
cienie do powiek
« Odpowiedź #32 dnia: 2008-03-01, 18:46:03 »
Kasieńka ja tam polecam cienie Ruby Rose, są na prawdę fajne jak na tą cenę :)
A niby czemu nie kupować na allegro ? Cienie to cienie, firma nam tutaj dobrze znana, raczej  nikt by nie kombinował, żeby coś do nich np dosypywać  :lol:
„Spür die Melodie der Community“

Offline Joanna

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1866
cienie do powiek
« Odpowiedź #33 dnia: 2008-03-03, 12:16:43 »
może masz racje, ale kosmetyki Ruby rose chyba są dostepne w sklepach?

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
cienie do powiek
« Odpowiedź #34 dnia: 2008-03-03, 22:06:44 »
Dziś byłam na zakupach i wstąpiłam do sklepu kosmetycznego gdzie zauważyłam cienie właśnie Ruby Rose. Nie popatrzyłam tylko na ceny bo trochę sie spieszyłam. No i tak sobie myślę, że chyba kupię jakiś mały zestawik na próbę a jak będę zadowolona to zamówię tą dużą paletkę :)
http://allegro.pl/item315085475_cienie_matowe_i_perlowe_idealne_na_dzien_kobiet.html
Bardzo ładnie wyglądaja te palety tylko obawiam się, że w rzeczywistości mogą nie być takie fajne te cienie

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
cienie do powiek
« Odpowiedź #35 dnia: 2008-03-03, 22:47:04 »
Kasienka ale teraz ten link co podałaś jest do cieni Miss Rose - to zupełnie inna firma niż Ruby Rose, tej nie polecam !!! wypróbowałam te cienie i są kiepskie, Ruby Rose zdecydowanie lepsze.
„Spür die Melodie der Community“

Offline Kasienka

  • Miłe początki na naszym forum...
  • **
  • Wiadomości: 138
cienie do powiek
« Odpowiedź #36 dnia: 2008-03-04, 00:19:09 »
Tak wiem, że link który podałam jest do cieni Miss Rose, podałam go ponieważ wcześniej zastanawiałam się właśnie nad tymi cieniami i cieniami Ruby Rose. Jeśli wypróbowałaś i nie polecasz to chyba jednak dam sobie z nimi spokój. Jak już kupie te Ruby Rose i wypróbuje to dam znać :)

Darmika

  • Gość
cienie do powiek
« Odpowiedź #37 dnia: 2008-03-17, 21:35:18 »
jak najbardziej polecam cienie ruby rose...uzywam ich od ponad 3 lat i jak dlamnie rewelacja..piekne kolory,nie kruszą się i są naprawde bardzo trwałe!!w skali 10 bez wachania dam im 9+! dodam, że palety zamawiałam na allegro...

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
cienie do powiek
« Odpowiedź #38 dnia: 2008-03-17, 22:27:23 »
A ja kupilam fantastyczny czerwony cien inglota :lol: boskii jest :D
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
cienie do powiek
« Odpowiedź #39 dnia: 2008-03-18, 10:55:38 »
ja zamawiam sobie teraz palete z inglota...w tygodniu i juz sie nie mogr doczekac kiedy bede wybierac :wink:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
cienie do powiek
« Odpowiedź #40 dnia: 2008-03-18, 11:54:23 »
wez tez czerwony kolorek koniecznie
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
cienie do powiek
« Odpowiedź #41 dnia: 2008-03-18, 12:13:38 »
ja tam ostro zobacze wszystkie :wink: czerwony koniecznie po zmieszaniu z innym daje super efekty

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
cienie do powiek
« Odpowiedź #42 dnia: 2008-03-18, 21:56:50 »
Ja go nie mieszam z niczym, ale swietnie wygląda nad spojówką akcent:lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
cienie do powiek
« Odpowiedź #43 dnia: 2008-04-19, 11:06:31 »
a ja jestem tak rozstrzepana ze zamowilam cienie te hologramiczne bo bylam pewna ze to ruby rose :lol: po czym na drugi dzien patrze ze zamowilam miss rose : brawo :
no coz przesylka jzu do mnie jedzie :| a tu ula pisze ze kiepsklie cienie, no coz sprawdze na sobie hehe i dam opinie : rotfl :

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
cienie do powiek
« Odpowiedź #44 dnia: 2008-04-19, 16:42:28 »
Tala ja mam tą palete co Kasienka link podala, róże, zielenie i czerwony jest ok, reszta masakra :|
„Spür die Melodie der Community“