Autor Wątek: wzorki kolorowymi zelemi Christrio  (Przeczytany 2885 razy)

Offline AgataR

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
wzorki kolorowymi zelemi Christrio
« dnia: 2006-10-20, 12:05:30 »
Wiatam wszystkich serdecznie :D
Jestem pierwszy raz na forum. Miesiac temu zrobilam kurs na zel i akryl i mam pytanko, ktore wyszlo dopiero po kursie w trakcie moich cwiczen. Pracuje na zelach Christrio. Przy robieniu kolorowymi zelami wzorkow (rozetek, kwiatkow itp.) zel szybko sie rozlewa mimo, ze przed przystapieniem do jego nalozenia dokladnie go mieszam. Najgorzej wyglada to przy robieniu rozetek.Robiac paseczki prawie nie nadazam bo zel szybko sie rozplywa.Gdy juz zaczynam przeciagac po nich pedzelkiem koncowy efekt nie jest za ciekawy. Co mi radzicie? Moze te zele nie sa odpowiednie dla osob poczatkujacych? Dodam, ze niektore z kolorowych zeli sa dosc rzadkie, a niektore gestsze. Od czego to zalezy?

Offline Misia

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 237
wzorki kolorowymi zelemi Christrio
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-10-20, 16:34:03 »
Nie pracuje na tych żelach co Ty.
Pracuje na żelach Diamond Nails
www.pazurki.com.pl
i mi sie wydaje za sa geste i mozna na nich długo pracowac
chociaz mi to bez roznicy.
moze dlatego ze za wolno robisz to juz Ci sie rozlewaja i zanim skonczysz to robia sie rozlane i efekt nie taki jak bys chciala
mi jest ciezko powiedziec jak nie widze
ale dziewczyny ktore pracuja n a tych zelach napewno Ci doradza

pozdrawiam
:)

Offline maciejka

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 394
wzorki kolorowymi zelemi Christrio
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-10-20, 19:02:14 »
wloż pazurki na sekunde do lampy powinno pomoc a później przystąp do robienia wzorkow.każdy na początku robi wolniej jak nabierzesz wprawy to bedzie jak z gorki.pozdrawiam i życze powodzenia

Offline AgataR

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
wzorki kolorowymi zelemi Christrio
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-10-23, 08:15:26 »
Dzieki dziewczyny! Wlozylam paznokcie na chwile do lampy przed zrobieniem wzorkow i pomoglo. Wychodza ladniejsze i nie rozlewaja sie. Fakt jest taki ze wprawa robi swoje i dlatego musze duzo cwiczyc.

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
wzorki kolorowymi zelemi Christrio
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-10-23, 09:28:03 »
albo zmienic konsystencje zeli...nie wszystkie sa takie same... :wink:
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline AgataR

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
wzorki kolorowymi zelemi Christrio
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-10-23, 11:13:08 »
Cytat: "elena"
albo zmienic konsystencje zeli...nie wszystkie sa takie same... :wink:

Nie zabardzo Pania rozumiem. Chodzi Pani o to, ze nie wszystkie kolorowe zele Christrio nadaja sie do robienia wzorkow?

Offline AgataR

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
wzorki kolorowymi zelemi Christrio
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-10-23, 11:24:40 »
Jeszcze jedno pytanko odnosnie kolorowych zeli Christrio
Wczoraj zrobilam sobie paznokcie zelowe z kolorowymi wzorkami. Ale wzorki nalozylam dopiero na juz zrobiony w calosci z cliru paznokiec.Poniewaz wzorek wyszedl stosunkowo gruby a na niego musialam nalozyc jeszcze jedna cienka warstwe cliru caly pazurek wyszedl dosc gruby. Nie moglam go tez na koncu mocno spilowac gdyz moglabym naruszyc warstwe ze wzorkiem. Pomyslalam ze moze jednak kolorowy wzor dac juz po pierwszej warstwie cliru (zasada hamburgera)Tylko, ze wtedy jak chce zmieniac sobie np. co tydzien wzorek to musze praktycznie wiekszosc paznokcia spilowac do pierwszej warstwy cliru. Wzor na samym wierzchu nie wymagalby tak duzej pracy przy zmianie wzorku. Dziewczyny a jak wy robicie? doradzcie cos