Autor Wątek: kryolan  (Przeczytany 23601 razy)

Gość

  • Gość
kryolan
« dnia: 2006-07-12, 00:41:46 »
nie jestem całkiem pewna, czy w dobrym miejscu umieszczam temat, ale raz kozie śmierć:
Próbuję wybrać odcienie podkładów ultrafoundation do gabinetu. Przedstawiciel wysłał mi cennik i powiedział, żeby posłużyc się stroną internetową. Problem w tym, że te odcienie zawsze w rzeczywistości inaczej wyglądają. Moje pytanko brzmi: czy któraś z Was pracuje na tych kosmetykach, a jeśli tak, to które odcienie są najlepsze?

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
kryolan
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-02-25, 16:41:59 »
Cytat: "Afrodisiac"

Co do produktów Kryolanu...uważam, że nie są najlepsze...cienie się obsypują chyba, że maluje się na mokro :wink: podkłady wcale nie trzymają się Bóg wie ile...a po kilku godzinach makijaż wcale nie wygląda świeżo...nawet utrwalony ich cudownych fixerem......

Afro a znasz jakiś 12 godzinny podkład? bo ja nie :) jak to na pokazie Kryolana mówoli: makijarz na imprezie trzyma się dopuki sie człowiek nie upije :D
„Spür die Melodie der Community“

Gość

  • Gość
kryolan
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-02-26, 01:47:21 »
Cytat: "Ulla"

Afro a znasz jakiś 12 godzinny podkład? bo ja nie :) jak to na pokazie Kryolana mówoli: makijarz na imprezie trzyma się dopuki sie człowiek nie upije :D


No ten nie trzymał się nawet 4 godzin :? utrwalony mega fixerem...a co do podkładów mając porównanie uważam że lepszy napewno jest Stick Stage'a ...

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
kryolan
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-02-26, 11:00:45 »
Hmmm... a ktore masz podkłady ? Ja jestem bardzo zadwolona z kamuflarzy i podkładów ultra fluid foundation - tych w słoiczkach, trzymają się na prawdę długo. A fikser to taki bajer troszkę, strasznie wysusza skórę  :?
„Spür die Melodie der Community“

Gość

  • Gość
kryolan
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-02-26, 11:17:23 »
Cytat: "Ulla"
podkładów ultra fluid foundation - tych w słoiczkach, trzymają się na prawdę długo


Własnie te...i nie jestem zadowolona...a co do kamuflażu to żadko używam i jak już to Janssen uważam, że jest dość dobry....niestety Stage Color nie jest tani i nie mogę sobie pozwolić na zakup ciągle czegoś nowego co mam z innej firmy bo potem stare lezy nieużywane i wyrzucam :? i tak już wydałam pół majątku na te bzdurki - kosmetyki
 :D

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
kryolan
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-02-26, 11:26:36 »
Kamuflarze z Janssena są zdecydowanie fajniejsze ale już mi się skończyły i wziełam Kryolana. Często używam ich po prostu zamiast podkładu, delikatnie modeluje twarz i utrwalam pudrem - trzyma się zdecydowanie dłużej niż podkład, nawet do 10 godzin :D ale widomo z tymi kamuflarzami trzeba ostrożnie, bo można przedobrzyć i w efekcie jest piękna maska ;)
Ja też ciągle coś dokupuje do tego majątku ale jak tu się opszeć jak tyle fajnych rzeczy jest :)
„Spür die Melodie der Community“

Gość

  • Gość
kryolan
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-02-26, 11:28:48 »
Cytat: "Ulla"

Ja też ciągle coś dokupuje do tego majątku ale jak tu się opszeć jak tyle fajnych rzeczy jest :)


No właśnie też sobie znalazłam zainteresowania....wizaż i paznokcie :? Teraz zbieram na chusty do analizy kolorystycznej 8) Chyba muszę znalezc milionera...będzie łatwiej :wink:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kryolan
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-02-26, 23:48:24 »
trzeba postanowic mniej wydawac na makijaż, ja obiecalam to sobie wczoraj hihi :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kryolan
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-03-10, 21:12:10 »
ja tam na razie jestem zadowolona z kryolana, korektory rewelka a i reszta niczemu sobie.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
KRYOLAN
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-07-30, 12:55:09 »
Post dokleiłam do odpowiedniego tematu :wink:
Proszę o dopisywanie się do istniejących wątków poruszających dany temat a nie zakładanie nowego  :wink:



Interesuje mnie opinia Pań specjalistek, wiem, ze myslenie" droższe więc dobre" jest mylne czesto..no ale...Interesuja :lol:  mnie produkty firmy Kryolan, marka ponoć świetna, profesjonalna a jak zobaczyłam cennik.....jak średnia półka..czy te kosmetyki naprade sa tak dobre?

Offline stefa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
kryolan
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-07-30, 13:47:31 »
Fakt :) Ceny nie przerazaja, wrecz sa bardzo przystepne :)

Gość

  • Gość
kryolan
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-07-30, 15:41:34 »
a ktora z Was byla w firmowym sklepie firmy MAC w Warszawie? podklady maja  bardzo dobre jak dla mnie..ale nie wiem jakie sa cienie..chociaz mozna zawsze nalozyc dobra baze.

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
kryolan
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-07-30, 15:56:58 »
Ja bylem... ale tylko "przelotem". Wybór cieni ogromny. Kolory jakie ma MAC możesz sobie obejrzeć np. na tej stronce myspace:
http://www.myspace.com/iheart_makeupartcosmetics trzeba zjechac w dół. ;)
Mam nadzieję, że w UK będą w rozsądnej cenie i tańsze niż u nas.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline stefa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 42
kryolan
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-07-30, 16:06:19 »
Cienie sa wg mnie fantastyczne. Jest tak ogromny wybor kolorow, ze az oczy bola  :D Tylko ceny tez bola  :wink:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kryolan
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-07-31, 14:22:48 »
Cienie i brokaty Mac ma wspaniale i ta kolorystyka  : buja w oblokach :
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))