Autor Wątek: Delpos - co myślicie o tym produkcie?  (Przeczytany 2063 razy)

Offline vintage

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Delpos - co myślicie o tym produkcie?
« dnia: 2020-08-28, 11:57:08 »
POMOCY!!!! Szukam jakiś szczerych recenzji co do szamponu i płynu do skóry głowy od Delpos. Jest może osoba która miała go i może powiedzieć czy ten zestaw działa na to by włosy nie wypadały? ile mniej więcej trzeba czejkac by zobaczyć jakieś większe i mniejsze zmiany. Widziałam, że niektóre osoby pisały że jest doby i w ogóle ale nie było zbytnio opcji by móc sie podpytać, bo to było komentarze przez e-maila a nie przez np konto na fejsie gdzie mogłabym jakoś podpytac te osoby. Mam duzy problem z wypadaniem włosów i mam nadzieję, ze coś będzie w stanie mi pomóc, bo działam już od około roku i nadal nic nie znalazłam co by mi tak definitywnie pomogło. Chce zobaczyć czy jest w stanie naturalny skład mi pomóc, bo drogeryjne i apteczne rzeczy mi nie pomagają.

Offline phi_phi

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Delpos - co myślicie o tym produkcie?
« Odpowiedź #1 dnia: 2020-09-11, 10:59:50 »
ten zestaw ma jeszcze maskę do włosów, ale to tak na marginesie dodając. co do działanie to wszystko zależy jaki jest stan twojego skalpu. sama po myciu, wcieraniu i nakładaniu maseczkach nie widziałam tak poprawy szybko bo nie skupiałam się aż tak na tym czy widze różnice czy nie, bo juz miałam tak wczytane w głowie, że nadal na podłodze leży full moich włosów, że wyciągam przy myciu ich sporo, ale za to jak widziałam, że pojawiają mi się baby hairy to było jakoś po około dwóch miesiącach to w sumie troche jednak zrozumiałam, że włosy nadal jeszcze są w leczeniu, ale widac już to że skalp zaczyna jakoś na to wszystko reagować, bo pojawiają się nowe włosy. teraz jestem po około 4 miesiacach i widze, że włosów na szczotce jest mniej, na płaszczu też itp., ale to jest jednak leczenie i potrzeba tego czasu by widzieć cały czas krop po kroku zmiane.

Offline vintage

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Delpos - co myślicie o tym produkcie?
« Odpowiedź #2 dnia: 2020-09-15, 14:18:20 »
To lepiej kupić cały zestaw kupić czy jakieś pojedynczy kosmetyk? Tak już krążę jakiś czas w okolicach tego tematu, ale trochę się boję zamówić coś w ciemno. Jeżeli chodzi o to mniejsze wypadanie włosów to te 2 miesiące wydaja się być dość ok czasem tylko pytanie czy to wtedy nadal jest naturalny zestaw kosmetyków do skóry głowy czy nie? Bo szczerze nie znam się na tym, a kolejna sprawa że nie bardzo wiem czy naturalne = skuteczne.

Offline phi_phi

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Delpos - co myślicie o tym produkcie?
« Odpowiedź #3 dnia: 2020-09-17, 11:38:57 »
wypowiadam swoje opinie w oparciu o nakładanie trzech kosmetyków, a nie jednego czy dwóch. co do tego to jest naturalne to powiem szczerze że tam jest wszystko naturalny. żadnych slsów, pegów, parabenów, EDTA, jakiś sztucznych substancji konserwujących, barwników itp. sama jestem bardzo za naturalnymi składami, więc wybieram tylko takie. jeżeli chodzi właśnie o konserwanty, bo wiadomo, że muszą być by te kosmetyki miały dłuższy czas używania niż 3 dni, ale no właśnie to jest to, że wszystko ma naturalne konserwanty i wtedy szampon, maska czy płyn mają 6 miesięcy użyteczności. zresztą sama możesz sobie to sprawdzić. masz wszystkie inci poniżej bezpośrednio ze strony delpos, bo to najbardziej wiarygodne źródło:

DELPOSTM Anti Hair Loss Night Solution
INCI: Aqua, Alcohol, Paullinia Cupana (Guarana) Extract, Panax Ginseng Root Extract, Niacinamide, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Centella Asiatica Extract, Caffeine, Zinco Gluconato, Arnica Montana Extract, Cinchona Succirubra Extract, Panthenol, Dehydroacetic Acid, Mentha Piperita Oil, Benzyl Alcohol

DELPOSTM Anti Hair Loss Shampoo
INCI: Aqua, Decyl Glucoside, Lauryl Betaine, Coco Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Betaine, Calendula Officinalis Extract, Glycerin, Emblica Officinalis Fruit Extract, Camellia Sinensis Leaf (Green Tea) Extract, Royal Jelly, Tocopherol Acetate, Xantan Gum, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Lecithin, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Mentha Piperita Oil, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid

DELPOSTM Anti Hair Loss Mask
INCI: Aqua, Urea, Behentrimonium Methosulfate, Cetyl Alcohol, Butylene Glycol, Betaine, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Nigella sativa (Black Cumin) Seed Oil, Hydroxypropyltrimonium Honey, Bambusa Arundinacea Stem Extract, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Panthenol, Mentha Piperita Oil, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Limonene

Offline vintage

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Delpos - co myślicie o tym produkcie?
« Odpowiedź #4 dnia: 2020-09-22, 10:06:40 »
Nie umiem tego az tak rozczytywać. Co tam mniej więcej jest i jak ma to działać? Co z konserwantami, bo piszesz ze są ale one jak się nazywają? Na którym miejscu to się znajduje?

Offline phi_phi

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 29
Odp: Delpos - co myślicie o tym produkcie?
« Odpowiedź #5 dnia: 2020-09-24, 11:21:17 »
szampon ma: ekstrakt z nagietka, zielonej herbaty i amli, do tego jeszcze masz tam mleczko pszczele, betaina i wit. e
maska: mocznik, olej jojoba, bioferment z bambusa, olejek z mięty pieprzowej

płyn: ekstrakt z kory chinowej,  z miłorzębu japońskiego, z arniki górskiej, kofeina, niacynamid, glukonian cynku

konserwanty znajdują się na ostatnich miejscach składu w każdym z komsetyków i są one uznane certyfikatem Ecocert, który wyznacza to, że są one naturalne i można je używać w kosmetykach, także nie powinnaś się denerwować jeżeli o to chodzi.

Offline fryteczka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Delpos - co myślicie o tym produkcie?
« Odpowiedź #6 dnia: 2020-09-28, 12:33:48 »
Nie znam tego kosmetyku ale tak jak w sumie patrzę na to co jest dokładnie podpisane tam wyżej to powiem szczerze, że wygląda generalnie okay. Na tyle okay, że bym nawet go wypróbowała.  :tongue:

Offline urshulaaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Delpos - co myślicie o tym produkcie?
« Odpowiedź #7 dnia: 2020-10-15, 10:33:28 »
mam od kilku miesiecy i dla mnie jak na razie jest on zdecydowanie ok. nie wiem jak go znalezliscie ale ja przypadkiem na grupie na fb i to jest zdecydowanie moje znalezisko tego roku.

Offline vintage

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Delpos - co myślicie o tym produkcie?
« Odpowiedź #8 dnia: 2020-10-19, 10:36:47 »
No to chyba nie ma na co czekać, bo jednie przedłużam to co miałam już dawno zrobić. Zamówię dzisiaj jak wrócę do domu z wojaży. Mam nadzieję, ze będzie działało tak samo u mnie jak i u Was, bo jestem pod dość sporym wrażeniem jeżeli chodzi o poprawę u was, ale też i u mojej kuzynki bo okazało się, że ona też tego używa i sobie chwali!  Zoooobaczymy!

Offline vintage

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Delpos - co myślicie o tym produkcie?
« Odpowiedź #9 dnia: 2020-11-24, 14:15:49 »
Miesiąc minął i chcę tylko powiedzieć, że polecam delpos! Miesiąc używania i widzę zmiany, więc tylko przybyłam to napisać Wam. Dzięki wielkie za pomoc!