Autor Wątek: Mary Kay  (Przeczytany 14275 razy)

Offline A.P

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: Mary Kay
« Odpowiedź #15 dnia: 2012-04-26, 00:01:22 »
Kiedy pierwszy raz próbowałam płynu do demakijażu oczu byłam zachwycona ( zawsze sceptycznie podchodzę do reklamy typu "dotknij raz a makijaż zniknie"), tym bardziej, że cały czas największy problem stanowi dla mnie demakijaż oka. Niestety następnym razem (była to inna konsultantka- nie wiem może miała rozwodniony produkt aby starczyło jej na więcej pokazów) już nie było takiego rewelacyjnego efektu.
Zabieg "satynowe dłonie" również bardzo fajny (ale przy tym bardzo drogi). Stwierdzam, że podobny efekt można uzyskać robiąc sobie zwykły peeling dłoni, nakładając krem, folię i frotę na ręce. Jednak gdybym nie miała co robić z nadmiarem kasy to chętnie chciałabym mieć ten zestaw u siebie  ;)
Obecnie stosuję tusz do rzęs tej firmy i przyznaję, że jest całkiem dobry.
Miałam też robiony demakijaż twarzy (połączony z peelingiem) ale jakoś tym się specjalnie nie zachwyciłam.
Dobry jest też zabieg- peeling ust (nie pamiętam markowej nazwy), tylko jak już wspominałam to już bym musiała spać na kasie żeby sobie sprawić takie rarytasy :)
Ogólnie uważam, że firma z pewnością lepsza niż Avon czy Oriflame ale pierwszy raz tu wyczytałam, że jest porównywalna z Dior, Clarins czy Lancome (i nie wiem czy nie jest to zbytnio naciągane).


Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Mary Kay
« Odpowiedź #16 dnia: 2012-04-26, 08:20:20 »

Ogólnie uważam, że firma z pewnością lepsza niż Avon czy Oriflame ale pierwszy raz tu wyczytałam, że jest porównywalna z Dior, Clarins czy Lancome (i nie wiem czy nie jest to zbytnio naciągane).

Jest. :D

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Odp: Mary Kay
« Odpowiedź #17 dnia: 2012-04-30, 12:41:24 »
 : hahaha :
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline marcela.kos123

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Mary Kay
« Odpowiedź #18 dnia: 2013-12-09, 15:16:53 »
miałam kilka kosmetyków tej firmy i byłam zadowolona z efektów. Jednak stosunek cena jakoś nie do końca mi odpowiadał, uważam że jest zbyt drogo!

Offline beatrycze

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Mary Kay
« Odpowiedź #19 dnia: 2013-12-18, 12:11:43 »
miałam kilka kosmetyków tej firmy i byłam zadowolona z efektów. Jednak stosunek cena jakoś nie do końca mi odpowiadał, uważam że jest zbyt drogo!

Mam podobne odczucie. Jak na razie niewiele ich kosmetyków stoi na mojej półce, choć kosmetyki do pielęgnacji twarzy mają świetne.