Autor Wątek: Kosmetolog - badanie, ankieta  (Przeczytany 4367 razy)

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Kosmetolog - badanie, ankieta
« dnia: 2006-11-29, 15:35:29 »
Zapraszamy wszystkie osoby do wzięcia udziału w badaniu na temat zawodu kosmetolog.

Cytuj
CEL BADANIA Celem badania jest zaprojektowanie opisu krajowego standardu kwalifikacji zawodo-wych dla zawodu: kosmetolog 223912
Badanie realizowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach projektu Sektorowego Programu Operacyjnego Rozwój Zasobów Ludzkich "Opracowanie i upowszechnienie krajowych standardów kwalifikacji zawodowych".
Kwestionariusz ankiety służy do weryfikacji opracowanych wstępnie przez Zespół Ekspercki: zadań zawodowych, umiejętności, wiadomości, cech psychofizycznych i stanowisk pracy.


No mile Panie i Panowie, do pracy:

Czytajcie więcej

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
Kosmetolog - badanie, ankieta
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-11-29, 15:44:52 »
Szkoda że ankiety nie dali w jakimś "ogólnodostępnym" formacie np. PDF tylko MS Word. Znaczy się każdy (kto chce wypełnić ankietę) powinien zapłacić Microsoftowi za Worda bo plik ma sporo formatowań i się rozjeżdża w OpenOffice. Następnym razem warto pomyśleć o udostępnieniu tego typu materiałów w czymś bardziej akceptowalnym i gdzie format jest zachowany niezależnie od zainstalowanej drukarki (Deja Vu, PDF?).

Jeśli ktoś nie ma Worda (oczywiście nie podejrzewam nikogo o piractwo ;)) to STĄD mozna pobrać przeglądarkę dokumentów Worda.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Kosmetolog - badanie, ankieta
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-11-29, 15:58:14 »
Cytat: "mako"

Jeśli ktoś nie ma Worda (oczywiście nie podejrzewam nikogo o piractwo ;)) to STĄD mozna pobrać przeglądarkę dokumentów Worda.

Niestety tak to jest, ja przerobie na RTF. Moglbym zrobic PDFa ale jego nie da sie potem przeedytowac celem wypelnienia.

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
Kosmetolog - badanie, ankieta
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-11-29, 16:22:02 »
troszkę zakręcona ta ankieta...

za mało przejrzysta i pytania się powtarzają... muszę usiąść w spokoju i to przeanalizować bo na razie nie rozumiem jej po części...  :roll:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline Ulla

  • Moderator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 1702
Kosmetolog - badanie, ankieta
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-11-29, 16:23:40 »
ja tak samo  :roll:
„Spür die Melodie der Community“

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Kosmetolog - badanie, ankieta
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-11-29, 22:59:44 »
ok dajcie znac jak bedzie przerobione to wtedy usiade bo jeszcze mi komp zacznie wariowac  :wink:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
Kosmetolog - badanie, ankieta
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-11-30, 00:38:22 »
ja tak samo poczekam :?

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
Kosmetolog - badanie, ankieta
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-11-30, 08:53:05 »
Cytat: "natalka20"
ja tak samo poczekam :?

Ale postarajacie sie ja wypelnic. Nie narzekajmy, ze nic sie nie dzieje. Ktos chce usystematyzowac wymogi dla kosmetologa, wiec pomozmy. Czas jest tylko do 15.12 :!: