Autor Wątek: kolory na stronie internetowej  (Przeczytany 19641 razy)

olgacytrynka

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-07-31, 10:44:02 »
dodalam swoje zdjecie na stronie i baner na dole abym mogla sie reklamowac na innym forum i powiem wam ze strona nabiera  troche zycia jak dla mnie przynajmniej choc juz slyszallam opinie ze jest ladnie :)
kolory zmienie przy zmianie serwera oczywiscie uwgledniajac wasze cenne rady  :wink:
zapraszam www.pazurki.freehost.pl

Gość

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-07-31, 18:16:01 »
Olga, ty masz te ceny z dojazdem do klienta ???? I to w Warszawie...???
Kurcze...naprawdę Ci się to opłaca?? Na jakich firmach pracujesz??? Pewnie masz zapisy z dużym wyprzedzeniem z takimi cenkami niskimi.

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-07-31, 20:31:15 »
wiesz co ja bym cos w tym logo...te tipsiki albo zrob inne zdjecie (nie widac wzoru) albo jakies inne wsadz. Te  czarno wygladają jakos smutnawo i beznamiętnie.... może   zrob nowe tylko wyrażniejsze wzory.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-07-31, 20:34:47 »
nie pasuje to menu bez fotek
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

olgacytrynka

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-07-31, 21:25:05 »
logo bedzie zmienione bo mi tez sie nie podoba  :roll:
jakie menu z fotkami :?:
pracuje na spn i oplaca mi sie bardzo :D

Gość

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #35 dnia: 2006-07-31, 22:50:42 »
a mnie się menu podoba. takie czytelne jest :)
jak już to może czcionka większa.... bo przy tym tekscie to trochę "ginie"... jak już to tu bym coś pozmieniała
A ja ponownie sugeruję NVU :) spróbować nie zaszkodzi :)
no i z kolorami to ostrożnie....żeby się potem nie okazało, że na np. na firefox'ie stronka wygląda zupełnie inaczej niz powinna.
(ja na tym strace, bo TYLKO firefox'a używam ;) jak i miliony innych ludzi heheehehhe)
tu apel do wszystkich piszących własne stronki... BŁAGAM, bierzcie pod uwagę, że explorer nie jest jedyny...
ale generalnie BRAWO za chęć tworzenia stronki, to się chwali :)

olgacytrynka

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #36 dnia: 2006-07-31, 23:00:28 »
w explorerze pisze bloga np bo tam wyswietlaja sie kody html  :twisted: a w firefoxie ale stronka dziala w obu przegladarkach na szczescie dobrze :) mysle nad banerem do bloga na dole :D

Gość

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #37 dnia: 2006-08-01, 00:35:47 »
widze że działa :)
emmmm.. jak "piszesz w explorerze"? bo nie rozumiem... w nim się nie da pisać... jakiegoś generatora może uzywasz??? abo jak??
to może tak zapytam: jak piszesz stronkę i np. ustawiasz czcionkę, to jak to robisz?
wiem, wścibska jestem, ale taka już moja natura, że jak czegoś nie rozumiem, to pytam do upadłego, z góry przepraszam :D
a co do kodów... to kody kolorów się różnią, generalnie przyjmuje się, że te z firefox'a są bardziej zgodne z ogólnymi normami
działać to strony przeważnie działają... tylko jakieś drobiazgi zgrzytają czasem.... rzadko się ostatnio zdarza żeby stronka w ogóle odmawiała "współpracy" ;)
a poza tym, to radzę przerzucić się na firefox'a, mniej dziurawy :)

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #38 dnia: 2006-08-01, 00:48:11 »
Tez zmieniłabym te tipsy na jakies inne- czarne sa smutne :( , a ty masz tyle kolorowych w swojej galerii!  :D
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #39 dnia: 2006-08-01, 08:56:46 »
chodzi mi o jakies fotki pod kazdym punktem w menu albo chociaz emoty, chyba ze czcionka bedzie wieksza, bo ginie w calosci
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

olgacytrynka

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #40 dnia: 2006-08-01, 14:43:04 »
kasia06 nie rozumiesz co to znaczy pisac bloga? otwieram strone w przegladarce i tak wszystko robie :) w explorerze widac wszystkie niedoskonaolsci.... a nie wszyscy uzywaja firefoxa

Gość

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #41 dnia: 2006-08-01, 15:23:13 »
no właśnie nie rozumiem co do bloga ma explorer?? blog sobie explorer sobie, no chyba że dorobili jakieś dodadtki o których nie wiem
a firefox'a polecam, open source, przyjemny w użyciu, no i bezpieczniejszy..... chyba że się lubi dziurawe przeglądarki... ale chyba każdy z nas chce mieć dobrze zabezpieczony komputer

olgacytrynka

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #42 dnia: 2006-08-01, 15:25:27 »
chyba niewiesz o czym mowie :) explorera w ogole nie uzywam tyllko firefoxa   8)

Kasia_Krzysztoszek

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #43 dnia: 2006-08-01, 17:33:32 »
Ja też jestem w trakcie pracy nad usprawnieniem stronki, ale praca nad zmianami jakie planuje zajmie mi około pół roku.
Zastanawiam się też nad kolorami jakie zastosuje, planuje sporo bieli z żywymi elementami typu pomarańcz, błękit, pistacjowa zieleń...ale kiedy to bedzie :(

Gość

  • Gość
kolory na stronie internetowej
« Odpowiedź #44 dnia: 2006-08-01, 18:17:08 »
Cytat: "olgacytrynka"
kasia06 nie rozumiesz co to znaczy pisac bloga? otwieram strone w przegladarce i tak wszystko robie :) w explorerze widac wszystkie niedoskonaolsci.... a nie wszyscy uzywaja firefoxa


no to ja juz sie zapetlilam... to czego w koncu uzywasz, bo jak narazie to wygladalo ze explorera