Autor Wątek: klamry metalowe na wrastające paznokcie z clareny  (Przeczytany 15024 razy)

Offline Renata

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 99
klamry metalowe na wrastające paznokcie z clareny
« dnia: 2009-03-31, 17:59:57 »
Czy już ktoś z Was pracuje na nich, albo był na pokazie? Czy warto w to inwestować?

Ja wybieram się 6 kwietnia na prezentację tych produktów, to jak chcecie mogę napisać "z czym to się je"  :lol:

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
klamry metalowe na wrastające paznokcie z clareny
« Odpowiedź #1 dnia: 2009-03-31, 18:27:39 »
Oczywiście, że chcemy. :)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline agnes

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 93
klamry metalowe na wrastające paznokcie z clareny
« Odpowiedź #2 dnia: 2009-03-31, 20:03:31 »
Pewnie... to Clarena ma w swojej ofercie klamry? nawet nie wiedziałam :? wiem, że Gehwol ma i cieszą się one dobrą opinią, czekamy na info:)

Offline Renata

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 99
klamry metalowe na wrastające paznokcie z clareny
« Odpowiedź #3 dnia: 2009-03-31, 22:14:35 »
KLAMRA 3TO® tak to się nazywa u nich, mają też podofixy czyli klamra taka jak bs quick ale usztywniona drucikiem

http://pro.clarena.pl/content/repository/ulotki/biuletyn_wiosna_lato_2009.pdf

jest w biuletynie na 20 str.

Byłam juz na dwóch seminariach w clarenie, jedno dotyczyło grzybicy stóp i paznokci( prowadzone przez dr. dermatolog), a drugie było wyłącznie  poświęcone wrastającym paznokcjom- zapobieganiu, leczeniu, korekcie i zastosowaniu klamer, metalowych ( wykład prowadzony przez lekarza ortopedę). Bardzo, bardzo dużo ciekawych informacji, duzo zdjęc, filmików ( np. klinowego wycinania paznokcia, albo usuwania całkowitego płytki- korekty chirurgiczne- o zgrozo!!! co za masakra) Klamry są świetne, ale za jakością idzie też i cena. Pakiet startowy z narzędziami, klejami, klamrami i innymi materiałami plus szkolenie to koszt 2000 zł. :kopara: Nie wiem jak to wygląda u konkurencji, ale tu drogo. Niemniej można uratować pacjenta przed zabiegami chirurgicznymi, nawet w przypadku stanu zapalnego.
CLarena wprowadziła też nową markę zajmującą się wyłacznie pielęgnacją stóp RUCK- ale tu również za jakością idzie wysoka cena. Mają bardzo szeroką ofertę, część będziemy testować w gabinecie to napiszę jak się sprawują.
CO jeszcze fajnego mają? Swietne narzędzia , które, jednym "klick" rozkładają się do sterylizacji, co zapobiega ich rdzewieniu.
DObra, koniec tej reklamy, a żeby nie było tak słodko o nich, to dodam,że obsługa w clarenie spadła na psy :evil:
« Ostatnia zmiana: 2009-05-12, 00:01:48 wysłana przez Renata »

Offline BasiaG

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 463
Odp: klamry metalowe na wrastające paznokcie z clareny
« Odpowiedź #4 dnia: 2009-05-12, 20:41:26 »
jakoś nie wróże temu dobrze, Clarena chwyta się wszystkiego co jest na topie widzę:permanentny, teraz klamry...... lepiej być dobrym w jednej dziedzinie (jak GEHWOL!)

Offline Renata

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 99
Odp: klamry metalowe na wrastające paznokcie z clareny
« Odpowiedź #5 dnia: 2009-05-12, 22:31:00 »
jakoś nie wróże temu dobrze, Clarena chwyta się wszystkiego co jest na topie widzę:permanentny, teraz klamry...... lepiej być dobrym w jednej dziedzinie (jak GEHWOL!)

Clarena jest tylko przedstawicielem firmy , która właśnie, tak jak Gehwol zajmuje się tylko pielęgnacją stóp i wszystkim co z tym związane.
Moim zdaniem własnie w ten temat clarena weszła profesjonalnie, oprócz dystrybucji i szkoleń z samego zakładania, są sympozja z lekarzami a także możliwość wspołpracy z tymi specjalistami, wszystko po to by kompleksowo pielęgnować , a nawet można powiedzieć leczyć stopy. Tylko te ceny są jeszcze powalające, ale patrzyłam już że miralex za szkolenie bierze 2,5 tys, tylko nie wiem czy juz z produktami czy bez.

Offline Albertyna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1331
Odp: klamry metalowe na wrastające paznokcie z clareny
« Odpowiedź #6 dnia: 2009-05-16, 01:18:18 »
My pozostaniemy przy Gehwolu- sprawdzona jakośc, a i obsługa zawsze profesjonalna :)
Instruktorka SPN
"Akademia U Aniołków" dystrybucja SPN i Gehwol
ul. Grochowska 342,  tel. +48 668913539
www.uaniolkow.waw.pl

Offline Clarena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: klamry metalowe na wrastające paznokcie z clareny
« Odpowiedź #7 dnia: 2009-06-03, 13:23:36 »
Firma Clarena wprowadziła na rynek nie tylko klamry, ale i produkty do specjalistycznego pedicure. W Polsce niestety podologia jest wciąż dziedzina młodą i dlatego bardzo dobrze, że kosmetyczki, które chcą się rozwijać zawodowo mają możliwość skorzystania oferty szkoleniowej nie tylko jednej firmy. Swoją drogą Ruck ma o wiele lepsze produkty niż Gehwol.

Dodano: 2009-06-03, 13:27:33
dodam jeszcze, że (z tego co wiem) firma Ruck jako jedyna na rynku ma w ofercie złotą klamrę, która nie tylko wygląda estetycznie, ale jest uniwersalna i można ją stosować przy każdym rodzaju płytki paznokciowej i w każdym stadium wrastania.
« Ostatnia zmiana: 2009-06-03, 13:27:33 wysłana przez Clarena »

Offline Darianna

  • Ekspert(ka) - manicure, pedicure, nailstyling
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1222
Odp: klamry metalowe na wrastające paznokcie z clareny
« Odpowiedź #8 dnia: 2009-06-12, 19:28:13 »
Mnie się te klamry z Clareny bardzo podobają i chętnie wybiorę się na szkolenie i wprowadzę tę usługę w salonie,bo aplikacja wydaje się być nieskomplikowana i przede wszystkim efektywna.

Offline Clarena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: klamry metalowe na wrastające paznokcie z clareny
« Odpowiedź #9 dnia: 2009-06-16, 09:49:52 »
Klamry rzeczywiście trwale korygują tor wzrostu paznokcia i Klienci nie muszą w czasie leczenia rezygnować z pracy czy aktywnego trybu życia.
Dodatkowo stylistki paznokci mogą zachęcić panie do ich stosowania nawet latem, wykonując ładny kamuflaż klamry wklejając w nią np. diamencik albo pokrywając ją trójwymiarowym zdobieniem.
« Ostatnia zmiana: 2009-06-16, 12:41:41 wysłana przez Clarena »

Offline SUDA

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: klamry metalowe na wrastające paznokcie z clareny
« Odpowiedź #10 dnia: 2009-06-18, 13:16:43 »
Prosze zwrócić uwage czym są klamry plastikowo- metalowe PODOFIX i klamry 3TO - jest to nowy rodzaj klamer, który różni się od tych obecnych na rynku...

 Nasza firma również wprowadziła je do swojej oferty, z  powodzeniem od roku prowadzimy szkolenia z zakładania tego typu klamer.

 Odnośnie klamer 3TO, są to na pewno klamry dużo łatwiejsze w aplikacji niż VHO ( wprowadzone przez MIRALEX). 3TO są gotowymi klamrami, ich nałożenie nie pochłania, aż tyle pracy.
 Klamry PODOFIX- według mnie rewelacja. Metoda pośrednia między metalowymi i plastikowymi. Łatwa aplikacja, dobre efekty, klamra trwała, zabezpieczona jest elastycznym żelem 3TO.
 Proszę pamiętać, że w zabiegu założenia klamry istotnym elementem jest odpowiednie przygotowanie paznokcia, który zazwyczaj jest mocno wrośnięty, często towarzyszy mu wysięk ropny, temu tematowi należy poświecić wiele uwagi podczas szkolenia.
Pozdrawiam
Szkolenia podologiczne,kosmetyczne, mezoterapia igłowa, peelingi chemiczne, kosmeceutyki szkolenia dla lekarzy ( wypełnienia, modelowanie sylwetki) wyposażenie gabinetu

Offline Clarena

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: klamry metalowe na wrastające paznokcie z clareny
« Odpowiedź #11 dnia: 2009-06-22, 11:13:04 »


Witam serdecznie,
zmuszona jestem skorygować podane informacje na temat klamer.
Po pierwsze, klamry 3TO nie są klamrami gotowymi- zakończenia klamry muszą być przed aplikacją odpowiednio wygięte i dopasowane do paznokcia pacjenta. Jest to ich przewaga nad klamrami VHO, które mają gotowe zagięcia, przez co nie zawsze można je idealnie dopasować.
Trudno też zgodzić się w związku z tym ze stwierdzeniem, iż  klamry 3TO są łatwiejsze w aplikacji. Wydaje mi się, że poziom 'trudności' jest zbliżony, jednak 3TO stwarza więcej możliwości aplikacji. Ta z kolei przebiega prawidłowo jeżeli osoba zakładająca posiada odpowiednie umiejętności zdobyte podczas szkoleń.



Pozdrawiam

Edit by Mako
« Ostatnia zmiana: 2009-06-22, 22:13:25 wysłana przez mako »

Offline SUDA

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: klamry metalowe na wrastające paznokcie z clareny
« Odpowiedź #12 dnia: 2011-04-15, 11:39:40 »
 : cenzura :
Niedozwolona forma reklamy
« Ostatnia zmiana: 2011-04-15, 15:53:07 wysłana przez Tomek »
Szkolenia podologiczne,kosmetyczne, mezoterapia igłowa, peelingi chemiczne, kosmeceutyki szkolenia dla lekarzy ( wypełnienia, modelowanie sylwetki) wyposażenie gabinetu