Autor Wątek: Pomoc w wyborze zestawu  (Przeczytany 1419 razy)

Offline Artek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Pomoc w wyborze zestawu
« dnia: 2013-05-27, 10:03:17 »
Witam. Na wstepie przepraszam że zapewne zaczynam 50ty ten sam temat i pewnie cos sie przewijalo przez forum zwiazanego z tymi zestawami ale jako mezczyzna wszystko jest dla mnie identyczne i zestawy sa takie same. Ale moze jest jakas roznica. A wiec na rocznice z moja narzeczona chcialbym zakupic jej Lampe do paznokci bo wiem ze bardzo ja chce miec. Ale dla mnie ta cala kosmetyka to czarna magia :? A wiec wybralem 3 lampy w Lodzi wraz z zestawami ale nie wiem ktory wybrac - na pierwszy rzut oka wszystko jest identyczne ale wole sie was poradzic. Wiem jedynie ze najlepsze sa lampy 36W i tyle a czy dane urzadzenie nie jest jakims totalnym szmelcem to juz nie wiem. a wiec mam takie zestawy:
1. http://allegro.pl/3za1-zestaw-do-tipsow-paznokci-lampa-uv-zele-i3205241917.html
2. http://allegro.pl/nn-zestaw-do-tipsow-paznokci-lampa-uv-zele-i3246434488.html
3. http://allegro.pl/mm-zestaw-do-tipsow-paznokci-lampa-uv-zele-i3252051832.html
Lampy sa zapewne te same - sa one sprawdzone i dobre??
Czy zestawy sie czyms roznia procz ceny?
Za ile mozna kupic takie zestawy (zele tipsy czy nozyczki do paznokci) - bo widzialem lampy inne ale bez tych tipsow zeli itd bo 60-80 zl?

Z gory dziekuje za odpowiedzi i nerwy ze temat jest poruszany poraz ktorys;)

Offline The Lady

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3945
  • Hmm.. co tu wpisać? :)
Odp: Pomoc w wyborze zestawu
« Odpowiedź #1 dnia: 2013-05-27, 13:38:00 »
Przecież wszystkie te zestawy są jednej firmy "Alle Paznokcie" , więc pewnie różnią się jakimiś bzdecikami. Osobiście nie jestem zwolenniczka kupowania profesjonalnych produktów na e-bay/Allegro zwłaszcza jeśli ktoś jest nowy w branży. Jednak ostatnio Alle Paznokcie zbierają pochlebne opinie na forum. Ja osobiście z tą firmą za wielkiego do czynienia nie miałam. Więc do do jakości żeli się nie wypowiem.
Natomiast jeśli chodzi o lampy. To jakbyś poczytał forum to zapewne byś się dowiedział, że większość i tak produkowana jest w Chinach. Potem tylko dystrybutorzy naklejki na nie dają odpowiednie. ;) Większość ma po 4 żarówki, czasem wysuwaną tackę łatwiejsza do czyszczenia i jakiś zegarek z odmierzaniem czasu. Tak naprawdę w lampie najważniejsze są żarówki! Najlepsze swgo czasu to były żarówki Sylvania i Phillips. Pewnie nadal tak jest. Bez dobrych żarówek lampa jest bezużyteczna. DLatego prócz mirniczka, czasu i niezawodności lampy dowiedz się jakie żarówki oferuje sprzedający do niej. Bo nierzadko dobre żarówki będą droższe od szajsowatej lampy. :)

Pozdrawiam
Lejdi :diabel:
Devil Inside
Admin

Offline Artek

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Pomoc w wyborze zestawu
« Odpowiedź #2 dnia: 2013-05-27, 14:26:10 »
Masz racje - na koncu jest malym drukiem ze wszystkie sa z Allepaznokcie . Napisalem do nich jakie sa tam zarowki - czekam na odpowiedz - pozniej napisze jakie sa zastosowane. A zauwazylem ze roznica jest jedna - w jednej sa oferowane dodatkowo - korektor do lakieru i jakas sonda dwustronna - wiec chyba to wezme (wkoncu jest wiecej za ta sama cene)