Autor Wątek: Jaki wosk do depilacji jest najlepszy do twarzy, bikini, pach, ud.  (Przeczytany 46750 razy)

Offline nowafala

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Jaki wosk do depilacji jest najlepszy do twarzy, bikini, pach, ud.
« Odpowiedź #30 dnia: 2015-01-16, 22:48:00 »
Z tego co używałam to Depilve był najlepszy :0
reklama o dzieciach :)

Offline alaku7

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Jaki wosk do depilacji jest najlepszy do twarzy, bikini, pach, ud.
« Odpowiedź #31 dnia: 2015-01-22, 17:03:55 »
Czy wosk może uczulać?
Nie pozycjonujemy się!

Offline Stella88

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Jaki wosk do depilacji jest najlepszy do twarzy, bikini, pach, ud.
« Odpowiedź #32 dnia: 2015-01-31, 12:10:36 »
Wszystko może Cię uczulić, także wosk, ja lubię depilację perłową, ale od jakiegoś czasu zastanawiam się też nad laserową w : cenzura :  , podobno długo włoski nie odrastają i w ogóle nie boli...
« Ostatnia zmiana: 2015-02-02, 14:19:41 wysłana przez Tomek »

Offline Instytut Lumieres

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Jaki wosk do depilacji jest najlepszy do twarzy, bikini, pach, ud.
« Odpowiedź #33 dnia: 2015-03-02, 11:33:13 »
Najlepszy na świecie wosk twardy ma firma LYCON. Pracowałam na różnych markach, na Depileve też, ale u siebie w gabinecie stosuję tylko Lycon.
Jest inny niż wszystkie woski, bo nakłada się go na oliwkę - dzięki temu nie ma mowy o podrażnieniu naskórka, czy tym bardziej naskórku zerwanym.
Depilacja tym woskiem jest praktycznie bezbolesna - bo wosk dzięki oliwce nie przykleja się do skóry, a tylko zatapia we włoski. Nie wspomnę już o gładkości skóry po nim. Po prostu rewelacja.
Lumieres Instytut Piękna

Offline Majkaa

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Jaki wosk do depilacji jest najlepszy do twarzy, bikini, pach, ud.
« Odpowiedź #34 dnia: 2016-06-23, 11:51:40 »
Ja stosuję regularnie wosk do depilacji z szeroką rolką ze sklepu cosnet.pl. Ogólnie bardziej polecam ten zrobiony z wosku pszczelego, bo skóra po nim jest o wiele mniej podrażniona i delikatniejsza.

Offline endrju91

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
Odp: Jaki wosk do depilacji jest najlepszy do twarzy, bikini, pach, ud.
« Odpowiedź #35 dnia: 2016-07-06, 22:50:00 »
polecam karite

Offline N link

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Jaki wosk do depilacji jest najlepszy do twarzy, bikini, pach, ud.
« Odpowiedź #36 dnia: 2023-06-21, 08:49:24 »
Mam bardzo wrażliwą skórę. I bardzo trudno jest zebrać wosk do depilacji. Ostatni raz próbowałem z tego sklepu katalog . Wybór odpowiedniego wosku do depilacji twarzy, bikini, pach i ud zależy od indywidualnych preferencji i typu skóry. Istnieje kilka rodzajów wosków, które są często stosowane w tych obszarach:

Wosk do depilacji na zimno: Ten rodzaj wosku jest gotowy do użycia i nie wymaga podgrzewania. Zwykle jest dostępny w formie woskowych pasków, które są łatwe w użyciu. Wosk na zimno jest dobrym wyborem do drobnych obszarów, takich jak warga górna i brwi, ponieważ pozwala na precyzyjne aplikowanie.

Wosk do depilacji na gorąco: Ten rodzaj wosku wymaga podgrzewania przed użyciem. Można go zastosować na większe obszary, takie jak bikini, pachy i uda. Wosk na gorąco jest skuteczny w usuwaniu włosków, ponieważ ciepło otwiera pory skóry, ułatwiając usunięcie włosków wraz z korzeniami.

Najlepszy rodzaj wosku do depilacji twarzy, bikini, pach i ud zależy od Twoich preferencji i indywidualnych potrzeb. Ważne jest również uwzględnienie rodzaju skóry i ewentualnych alergii lub wrażliwości. Przed zastosowaniem wosku na większej powierzchni skóry zaleca się przeprowadzenie testu alergicznego na małym obszarze.
« Ostatnia zmiana: 2023-06-23, 18:03:32 wysłana przez N link »