Autor Wątek: Gdzie w Gdańsku na depilację laserową  (Przeczytany 516 razy)

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Gdzie w Gdańsku na depilację laserową
« dnia: 2019-01-02, 08:05:54 »
Postanowiłam zapisać się wreszcie na zabieg depilacji laserowej.... Gdzie polecicie mianowicie zapisac sie na depilację? Zależy mi na zabiegach skutecznych, raczej nie biorę pod uwagę ipl..... Zastanawiałam się nad dwoma laserami
duo shiro w Yasumi
oraz nad vectusem w Clinica Cosmetologica

Co mozecie na ich temat napisać?

Offline devetke

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Gdzie w Gdańsku na depilację laserową
« Odpowiedź #1 dnia: 2019-01-03, 08:31:22 »
Duo shiro to to samo co light sheer. Tylko dopasowali nazwę tak aby brzmiało bardziej azjatycko. I pasowało ogólnie do klimatu yasumi. Vectus jest natomiast nowszą wersją urządzenia diodowego. Tak więc jeśli możesz wybrać spomiędzy tych dwóch to wybrałabym właśnie vectus.
Kosmetyczka z zamiłowania.

Offline eck

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 359
Odp: Gdzie w Gdańsku na depilację laserową
« Odpowiedź #2 dnia: 2019-01-03, 10:24:53 »
Dzięki, a jak jest z bólem podczas zabiegu? W sensie czy któryś laser boli bardziej a któryś mniej?

Offline devetke

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
Odp: Gdzie w Gdańsku na depilację laserową
« Odpowiedź #3 dnia: 2019-01-03, 10:51:57 »
Ból to kwesia silnie osobnicza  i indywidualna. Jedna osoba ma o wiele niższy próg bólu i będzie ją bolało o wiele więcej. Druga osoba ma wyższy próg bólu i będzie ją bolało mniej. Uwaza się jednak, ze vectus boli mniej z uwagi na to, że urządzenie dopasowuje wiązkę i jej moc do skóry oraz do włosa (urzadzenie jest wyposazone w skaner, ktory skanuje miejsce depilacji, podczas gdy light sheer takiej funkcji nie posiada).
Kosmetyczka z zamiłowania.