Autor Wątek: Oleśnica  (Przeczytany 12697 razy)

Gość

  • Gość
Oleśnica
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-03-09, 09:56:03 »
Mam jeszcze pytanko! Czy te kursy w hollywoodnails sa dobre dle osob poczatkujacych,zielonych?Bo ja wlasnie taka niestety jestem  :( Szczerze powiem ze bardzo mnie interesuja ten kurs  :D

Gość

  • Gość
Oleśnica
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-03-09, 10:57:24 »
Szkolenie jest robione w ten sposób że wlaściwie moglabyś nigdy wcześniej nie mieć styczności z paznokciami:) Totalnie od podstaw. Mówie tu oczywiście o szkoleniu bazowym. Zaczyna się od mnicure itd..:) więc nie ma obawy że ktoś nie da sobie rady. Każdej osobie jest poświęcane tyle czasu ile ona potrzebuje dlatego nie ma sztywnych godzin trwania takiego szkolenia. Zaczyna się o 10 a kończy się wtedy gdy zostanie przerobiona odpowiednia część materialu.

Gość

  • Gość
Oleśnica
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-03-09, 15:05:37 »
Na szkoleniu zapoznajesz się z wszystkimi metodami: żel, porcelana, akryl. Uczysz się przedlużać na tipsie, szablonie i utwardzać naturalne paznokcie. Oczywiście na samym początku mówimy o budowie paznokcia, chorobach, o rozróżnieniu rodzajów paznokci itd... cala teoria... i pózniej przechodzimy do części praktycznej. Więc jak najbardziej te szkolenie jest przeznaczone dla osób ''zielonych'' jak to wcześniej fajnie ujęlaś   :)  :)

Gość

  • Gość
Oleśnica
« Odpowiedź #18 dnia: 2006-03-10, 08:50:34 »
No to super  :D teraz tylko musze dowiedziec sie kiedy beda kursy w kwietniu,maju i nie pozostanie mi nic innego jak sie zgłosic  :)  Ps. wiecie kiedy bedzie ich stronka gotowa :?:  Chciałabym ja zobaczyc :)  DZIEKI WIELKIE ZA WSZYSTKIE ODPOWIEDZI  :happyjump:

Gość

  • Gość
Oleśnica
« Odpowiedź #19 dnia: 2006-03-10, 10:41:18 »
Strona miala być do polowy marca ale pewnie przeciągnie się to do końca miesiąca. Co do terminów kursów to śmialo dzwoń 71/ 3648834 lub kom. 668306001. Pozdrawiam.