Autor Wątek: zmarszczki mimiczne  (Przeczytany 48823 razy)

Kasia_Zet_

  • Gość
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-12-07, 17:31:43 »
teraz w Vichy jest Wypełniacz zmarszczek... nie wiem czy działa bo jeszcze nie potrzebuję ;) ale ma fajną konsystencję :) można by spróbować :)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-12-07, 20:55:13 »
silikonowa?
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Arek

  • Czasami tu zaglądam...
  • **
  • Wiadomości: 72
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-12-19, 23:01:10 »
Moge ci polecic to co sam stosowalem.Kup sobie w aptece lub na silowni Kolagen activ plus.Na opakowaniu pisze ze powinno sie brac do 4 tabletek dziennie ja bralem 3szt,ale musisz uzbroic sie w cierpliwosc bo skutki poprawy skory a takze wlosow i paznokci zauwazysz po 3 miesiacach!!!! nie wczesniej i przez 3 miesiace minimum musisz go brac,ale daje dobry efekt sprawdzilem na sobie.

Gość

  • Gość
Porada.
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-12-26, 22:43:39 »
Hej,
jest wiele kremów polecanych przez kosmetyczki na zmarszczki mimiczne, jednak ja polecam raczej prostszy i zdecydowanie skuteczniejszy sposob pozbycia sie ich. Elektrostymulacja na twarz, jest to poprawa kondycji mesni mimicznych. Efektem jest nieinwazyjny lifting twarzy. Kremy uzywa sie wtedy tylko do podtrzymania efektu.

Pozdrawiam.

Gość

  • Gość
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-12-27, 16:13:08 »
Ja podałam tylko sposob pozbycia sie zmarszczek mimicznych, z ktorym mialam do czynienia i uwazam, ze jest skuteczny.
Zreszta nie jest taki drogi ten zabieg. Tyle samo sie wyda na kosmetyk. A na efekt nie trzeba czekac 3 miesiace...

Pozdrawiam.

Gość

  • Gość
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #35 dnia: 2007-03-13, 14:54:23 »
Cytat: "Arek"
Moge ci polecic to co sam stosowalem.Kup sobie w aptece lub na silowni Kolagen activ plus.Na opakowaniu pisze ze powinno sie brac do 4 tabletek dziennie ja bralem 3szt,ale musisz uzbroic sie w cierpliwosc bo skutki poprawy skory a takze wlosow i paznokci zauwazysz po 3 miesiacach!!!! nie wczesniej i przez 3 miesiace minimum musisz go brac,ale daje dobry efekt sprawdzilem na sobie.


Obecnie rowniez na rynku dostepny jest kolagen naturalny w postaci zelu, kolagen ten jest wytwarzany w z ryb. Dzieki identycznej strukturze jaka ma czlowiek jest on bardzo dobrze przyswajalny przez organizm. Tego typu preparaty sa juz dostepne w ogolno dostepnej przedazy , nawet w niektorych aptekach. Obecnie sa 3-4 firmy w Polsce ktore produkuja ten kolagen. Jest kolagen prof. Przybylskiego, kolagen beauty , kolagen colway lub tez inventia i kolagen max. Maja niewielkie roznice w skladzie ale kazdy jest tak samo dobry. Nalezy jednak troche samodyscypliny czyli smarowanie min. 2 razy na dzien i po ok 120 dniach mozemy dopiero zauwazyc minimalne efekty. Im dluzej stosujemy tym lepsze efekty.

Pozdrawiam.

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #36 dnia: 2008-01-14, 13:41:10 »
boze slyszeliscie w telezakupach mango o tym botominie +o(
nastepne cos w stylu kremu ellezza :lol:
ale to niby paralizuje :lol:  :pooh:

Offline wysokieobcasy25

  • Moderator(ka)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • *****
  • Wiadomości: 1265
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #37 dnia: 2008-01-14, 17:34:08 »
seopol  ja w sprawie tego naturalnego kolagenu "rybiego" używałam i powiem szczerze, że żadnych dosłownie żadnych efektów nie zauważyłam skóra nie była ani mocniej nawilżona, ani nic się z nią nie działo co nie byłoby wczesniej widoczne, uważam,że taki kolagen to pic na wodę ....

p.s. na szczęście ja wygrałam ten kolagen w konkursie :)
Życie jest piękne, gdy żyć się umie, gdy jedno serce drugie rozumie...

Offline mimi

  • all-powerful
  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 837
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #38 dnia: 2008-01-14, 17:56:53 »
W ogóle w sklepach mango to wszystko takie picowate jest :lol:
  Jeśli chodzi o kolagen rybi, to też uważam, że nei jest on zbyt rewelacyjny. Zresztą  większość tego typu kosmetyków nie sprawi, że będziemy bez zmarszczek, chyba najbardziej skuteczny jest zabieg, wtedy efekty są bardziej widoczne. A wiadomo wybór należy do każdego z nas. Zresztą nie ma co się martwić zmarszczkami i z nimi każda z nas jest piękna :D
دوبدوا

Gość

  • Gość
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #39 dnia: 2008-01-22, 19:05:29 »
A kremy Garniera ..?

Offline modliszka26

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 152
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #40 dnia: 2008-04-01, 23:13:26 »
kurde z tymi kremami to jak zawsze zamotka powiem tak fajny jest zwykly krem urody przeciwzmarszczkowy za 5 zl chyba zloto bialy fajnie natluszcza . ale oczywiscie nie w mlodym wieku. fajny jest rowniez krem hormocenta kupilam go w neimczech i jestem zadowolona na dzien i na noc nawilzajacy .

Offline ankuak

  • To zaczyna być obsesją
  • ****
  • Wiadomości: 778
zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #41 dnia: 2008-04-27, 09:28:49 »
Cytat: "arli"
troche bolało ale niebyło źle hhehe w czoło i w kurze łapki dostałam botoks a na wysokaści kości policzkowych poniżej oka dostałam kwas hialurynowy ten bolał gorzej,no i te rozmasowanie jest straszne ehehhe ale co tam:)


No właśnie mam problem ponieważ jestem jestem typem śmieszki, i już ok 25 roku pojawiły mi sie pod oczkami zmarszczki , żadne kremy nie pomagają i zastanawiam się nad jakimś zabiegiem z botoxem lub kwasem hialuronowym.

I tu moje pytanie, nie mam typowych "kurzych łapek" tylko zmarszczki pod oczami w momencie kiedy tylko delikatnie się uśmiechnę,a mam 30 lat; co stosuje się w to miejsce (czy tak jak u Arli) i jaki jest efekt, wiem że botox na 3-5 mies. a kwas na jak długo i jaki przybliżony koszt (na okolice oczu)?
Anna K.
kosmetolog licencjonowany,
technik usług kosmetycznych,
wizażysta

Offline fiona

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #42 dnia: 2010-12-27, 13:15:58 »
Na drobne zmarszczki polecam Wam nie tylko kremy ale takze preparaty dzialajace od wewnatrz. Moja kosmetyczka polecila mi fajny preparat colagenw  kapsulkach, powiedziala, ze jest to teraz nowosc na rynku i stawia sie teraz na preparaty dzialajace od wenwtrz. bo nie ma innej opcji, aby dostac do glebi skory.
Ja kupilam sobie wlasnie taki nutrikosmetyk, kolagenw  kapsulkach firmy Noble Healh i naprawde dziala rewelacyjnie.
Polecam Wam, dziewczyny nie zastanawiajacie sie.
Spłycil mi zmarszczki i linie mimiczne a na dodtaek poprawil koloryt skory, wygladam teraz jakbym wrocila z urlopu, na twarzy jestem wypoczeta a na dodatek kosztowla mnie tylko 70 zł, a kuracja trwala miesiac na pewno kupie 2 a nawet i 3 opakowanie. Polecam

Offline Anna88

  • Anna
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #43 dnia: 2011-02-15, 16:34:32 »
Najlepiej odłożyć sobie pieniądze na wizytę do kosmetyczki. Ona dobierze odpowiedni zabieg do potrzeb skóry i pomoże pozbyć się zmarszczek albo przynajmniej je spłyci:D

Offline mikiqu

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: zmarszczki mimiczne
« Odpowiedź #44 dnia: 2011-10-26, 13:50:50 »
trzeba patrzeć na składy kremów, bo większość drogeryjnych pod oczy tak naprawde nie ma nic porządnego w sobie, więc trudno oczekiwać widocznych rezultatów
Przedłużanie rzęs - wszystko o sztucznych rzęsach