Autor Wątek: lakier do frencha  (Przeczytany 27071 razy)

Gość

  • Gość
lakier do frencha
« dnia: 2006-06-05, 15:03:12 »
Jak w temacie ;)
Jakie lakiery najlepiej się wam sprawdzają w malowaniu białych końcówek? równomiernie kryjące, o dobrej konsystencji i dobrym pędzelku?

Gość

  • Gość
lakier do frencha
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-06-05, 20:00:56 »
Inglot. Będę się przy nim upierać bo jest naprawdę dobry.

Pozdrawiam :D

Gość

  • Gość
lakier do frencha
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-06-07, 14:44:06 »
Inglot faktycznie jest super, ale powiem wam ze jakiś czas temu odkryłam baaaardzo tanie lakiery firmy DOR, mozna je kupić za 3 zł i jak dla mnie do frencha za świetne! Klientki zawsze pytają mnie gdzie je kupuje i po ile są, wczesniej stawialam na firmy i uzywalam maybellinu, jednak po jakims czasie szlag mnie trafil... szybko wysychal, nierownomiernie malowal, pedzelek byl za dlugi, kolor wprawdzie bardzo ladny-sniezna biel, ale to tyle z zalet. A te z firmy DOR - pomaluje końcówke 2 razy naloze 2 warstwy różowego lakieru tej samej firmy i french jest sliczny! Gama kolorow w tej firmie jet niebywala, mozna kupic duzo lakierów, oszczędzic i cieszyć się ladnym kolorem, myśle że dla osob ktore duzo zdobią tak jak ja takie lakiery to prawdziwy skarb:)

Gość

  • Gość
lakier do frencha
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-06-07, 17:47:33 »
ja rowniez polecam biel inglota a do tego sliczny 82

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
lakier do frencha
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-06-07, 19:10:32 »
inglot jest najlepszy .numer 82 jest fajny ale ja wole ten inny wpadajacy w róz ale nie znam numeru :cry:

Gość

  • Gość
lakier do frencha
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-06-07, 21:26:00 »
Inglot, inglot, inglot!
Robię sobie, rodzinie (i to tyle na razie) i jak się uprę, to wytrzyma nawet tydzień - z drobnymi poprawkami w międzyczasie, bo mama nie może sie przyzwyczaić do pracy w domu w rękawiczkach.

A z naturalnego to jestem uzależniona od 9 - oczywiście z Inglota:) Właśnie dziś zrobiłam zapasy, bo juz mam resztki w 2óch buteleczkach:)

Gość

  • Gość
lakier do frencha
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-06-10, 17:05:32 »
A jak inglot stoi cenowo i czy można go kupić np. w Rosmanie?

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
lakier do frencha
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-06-10, 17:34:32 »
Cytat: "Agnes715"
A jak inglot stoi cenowo i czy można go kupić np. w Rosmanie?


INGLOT w zależności od rodzaju lakieru kosztuje w granicach 11-14 PLN. W Rossmannie go nie kupisz ale ma stoiska firmowe np. w centrach handlowych i jest w wielu drogeriach.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Gość

  • Gość
lakier do frencha
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-06-10, 17:54:37 »
Zdecydowanie muszę wypróbować .Dziękuję.

olgacytrynka

  • Gość
lakier do frencha
« Odpowiedź #9 dnia: 2006-06-11, 22:07:30 »
Cytat: "mako"
Cytat: "Agnes715"
A jak inglot stoi cenowo i czy można go kupić np. w Rosmanie?


INGLOT w zależności od rodzaju lakieru kosztuje w granicach 11-14 PLN. W Rossmannie go nie kupisz ale ma stoiska firmowe np. w centrach handlowych i jest w wielu drogeriach.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
no co ty po 14zl? ja po 11 zawsze kupuje  8O

Offline mako

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 3367
lakier do frencha
« Odpowiedź #10 dnia: 2006-06-12, 00:17:22 »
Cytat: "olgacytrynka"
Cytat: "mako"
Cytat: "Agnes715"
A jak inglot stoi cenowo i czy można go kupić np. w Rosmanie?


INGLOT w zależności od rodzaju lakieru kosztuje w granicach 11-14 PLN. W Rossmannie go nie kupisz ale ma stoiska firmowe np. w centrach handlowych i jest w wielu drogeriach.

Pozdrawiam
Mako :twisted:
no co ty po 14zl? ja po 11 zawsze kupuje  8O


To jednak się zmieściłem w granicach błędu ;)

Pozdrawiam
Mako :twisted:
Devil may cry...

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
lakier do frencha
« Odpowiedź #11 dnia: 2006-07-15, 18:45:42 »
dziewczynki a jaki numerek ma biel inglota??
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
lakier do frencha
« Odpowiedź #12 dnia: 2006-07-16, 02:48:18 »
taa, inglot jest the best;) nr bieli to 38, a naturalny beż 82 i roz chyba 174 czy jakos tak;) polecam!!

Oleńko-Cytrynko- kolezanka pytala w jakiej cenie sa lakiery inglota (nie wspominala ktory konkretnie), a przeciez sa diamentowe utwardzacze z inglota za OK 20zł;p Czyli ogolnie rzecz biorac inglot to wydatek rzedu 10-20zł;)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
lakier do frencha
« Odpowiedź #13 dnia: 2006-07-16, 11:58:30 »
ja uwielbiam 82:P a teraz sobie musze zakupic bialy bo do tej pory uzywałam innego:)
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Gość

  • Gość
lakier do frencha
« Odpowiedź #14 dnia: 2006-07-16, 12:02:37 »
a nie uważacie, że w salonie lepiej używać produktów profesjonalnych niż dostępnych ogólnie. Chyba, że temat dotyczy tylko lakierów których same używamy