Autor Wątek: GDZIE KUPIC TANIE ZELE KOLOROWE?  (Przeczytany 19337 razy)

Gość

  • Gość
GDZIE KUPIC TANIE ZELE KOLOROWE?
« Odpowiedź #30 dnia: 2006-07-14, 07:47:47 »
Ancur po Twojej interwencji zastosowałem się do Twojej uwagi i zmieniłem opis aby nie wprowadzać klientki w błąd:

http://allegro.pl/show_item.php?item=114559590

Teraz jest o wiele lepiej :)

Offline elena

  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1015
GDZIE KUPIC TANIE ZELE KOLOROWE?
« Odpowiedź #31 dnia: 2006-07-14, 07:48:30 »
Kempisty obrazasz to ty nas . Wiec nie przekrecaj. A na marginesie nie warto pisac dla ciebie opinii. I tak przerobisz pytanie  na kampanie reklamowa bez względu na to co sie napisze.
www.masternail.pl
Placówka Kształcenia Ustawicznego
Krakow ul.Lubicz 3
gg 4355876 tel 503 101 039

Gość

  • Gość
GDZIE KUPIC TANIE ZELE KOLOROWE?
« Odpowiedź #32 dnia: 2006-07-14, 09:05:58 »
Elena przecież Cię przepraszam i proszę abyś przestała z tym obrażaniem.  Poza tym mam prośbę nie pisz w liczbie mnogiej. Przyrzekam Ci że nie mam nikogo nie obrażę ale mimo wszystko nie wydaje mi się abym użył tu słów obraźliwych.

Gość

  • Gość
GDZIE KUPIC TANIE ZELE KOLOROWE?
« Odpowiedź #33 dnia: 2006-07-14, 18:13:45 »
Spoko.KEMPISTY Ja na prwade nie chcę nikogo obrażać ani oczerniać.Chodzi mi o to że mam wrażenie że nie rozumiesz o co cię wszyscy pytamy.No i po raz kolejny to udowodnileś.Pytałam o pędzelek w zestawie do metody żelowej.A Ty napisałeś:
Ancur po Twojej interwencji zastosowałem się do Twojej uwagi i zmieniłem opis aby nie wprowadzać klientki w błąd:

http://allegro.pl/show_item.php?item=114559590

Teraz jest o wiele lepiej Uśmiech


Akurat na tej aukcji było ok.Ale nie o tym mieliśmy tu pisać.Idąc za przykładem Eleny-koniec.Bo to wogóle nie ma sensu.

Offline Tomek

  • Administrator(ka)
  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2548
GDZIE KUPIC TANIE ZELE KOLOROWE?
« Odpowiedź #34 dnia: 2006-07-17, 12:31:09 »
Cytat: "kempisty"
Wypowiedział bym się w tej sprawie ale niestety nie mogę zaryzykować że Tomek za moją wypowidź zamknie posta tak jak poprzednio.

Widzisz, sam nakrecasz niemila atmosfere.
W ciagu 6 lat dzialania serwisu zdarzylo mi sie tylko kilka razy ingerowac w dyskusje, czy tresci merytoryczne postow, wiec nie zarzucaj mi stroniczosci czy nadmiernej cenzury.

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: GDZIE KUPIC TANIE ZELE KOLOROWE?
« Odpowiedź #35 dnia: 2014-01-15, 18:26:37 »
gdzie moge dostac tanie kolorowe zelki? prosze o namiary:)
na allegro sa tanie kolorowki- np emnail, za okolo 10 zl masz 5 ml
jesli bedziesz uzywac dobrej jakosci zel budujacy i clear to powinny sie trzymac:) wyprobuj:)
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline z_bulerbyn

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: GDZIE KUPIC TANIE ZELE KOLOROWE?
« Odpowiedź #36 dnia: 2015-04-29, 12:23:38 »
Sevonia - spory wybór, głównie Base One (kolor, matowe, pastele, metaliczne itp.)