Autor Wątek: za gęsty żel  (Przeczytany 10462 razy)

Offline darijka88

  • Lubię tu pisać
  • ***
  • Wiadomości: 209
Odp: za gęsty żel
« Odpowiedź #15 dnia: 2014-01-15, 18:27:54 »
Dziewczyny ostatnio zaczęłam uczyć się robić tipsy....efekt nadal się trzyma więc chyba nie jest źle...

W zestawie miałam żel nail 24. mleczny jest w miarę rzadki, różowy jeszcze do przeżycia ale przezroczysty jest gęsty i w związku z tym straszny do rozprowadzenia na tipsie.

moja prosba jest taka..czy możecie polecić jakiś zel w miarę rzadki zeby był dobry własnie dla pocżatkujących i żeby mnie cena na dzień dobry nie powaliła na kolana?

jesli jestes poczatkujaca i nie chcesz wydawac duzo pieniazkow to dla cwiczen wyprobuj te tansze zele z allegro typu em nail. nie maja dobrych opinii i tez nie polecalabym uzywac ich w salonie, ale zeby pocwiczyc na mamie, kuzynce.. czemu nie;P
SUPER OFERTA: Mikrodermabrazja lub kwasy z maską: 75 zł / Oczyszczanie twarzy:  99 zł  - w PRACOWNIA URODY DaySpa Poznań. Zapraszamy!

PRACOWNIA URODY Poznań Salon kosmetyczny: Kosmetyka, Masaże, Solarium, Dietetyk i Opalanie Natryskowe

Offline Kamikarze24

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 20
Odp: za gęsty żel
« Odpowiedź #16 dnia: 2014-02-12, 13:36:15 »
Jeżeli żel jest dla Ciebie zbyt gęsty to przed pracą postaw go np. na kaloryferze.Tylko czy ten żel się poziomuje? Może podaj nazwę to będzie łatwiej.
Dobry sposób:)
Nie pozycjonujemy się

Offline rik87rr

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: za gęsty żel
« Odpowiedź #17 dnia: 2014-05-23, 12:03:52 »
Czy to jest jakaś różnica jak jest gęsty żel??