Autor Wątek: Trójmiasto - szkoły kosmetyczne  (Przeczytany 50784 razy)

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Trójmiasto - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #15 dnia: 2009-03-06, 18:39:08 »
Jeśli chodzi o uczelnie wyższą w 3mieście to jest tylko gdyńska filia poznanskiej WSZPZiU.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Blejsia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 40
Trójmiasto - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #16 dnia: 2009-03-06, 20:36:27 »
czy to jest to samo co w gdyni??
....Im bardziej chcesz... Im bardziej porzadasz...Tym bardziej wiesz ze czegoś mieć nie mozna...

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
Trójmiasto - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #17 dnia: 2009-03-06, 21:36:05 »
To jest filia szkoły poznanskiej, tak jak wczesniej napisalam.
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

Offline Miminka

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Trójmiasto - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #18 dnia: 2010-03-07, 11:25:09 »
Witam, chce troszkę odświeżyć ten wątek, szukam dobrej szkoły w Gdyni, chce zmienić swój zawód, mam już ukończone studia wyższe z mgr. zależy mi na dobrej szkole kosmetycznej gdzie nauczę się  zawodu a nie na studiowaniu głownie teorii, będę bardzo wdzięczna za pomoc!!!!

Offline Solaryna

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Trójmiasto - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #19 dnia: 2010-10-07, 12:46:09 »
cześć, mam ogromną prośbę, mam dylemat pomiędzy szkoła TEB w Gdańsku i La Femme w Gdynii (ewentualnie cosinus) bardzo proszę o opinie osób które są w trakcie nauki bądź ukończyły bądź też polecają jakąś inną szkołe !!!Bardzo proszę o odpowiedź i podzielenie się swoimi opiniami bo to dla mnie mega ważne!!!!!!!!!!!!!!!! Pozdrówki

Offline kasiasecret

  • :)
  • Czy ja moge żyć bez tego forum?
  • ****
  • Wiadomości: 1152
  • SECRET
Odp: Trójmiasto - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #20 dnia: 2010-10-07, 16:15:10 »
Powiem tak: wiele osób narzeka na La Femme.
W tę noc miasto zmieniło się w bajkę.

ღღ ღღ ღღღღ ღღ ღღ ღღ

Offline MaestRia

  • Centrum Kształcenia MaestRia
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Dołącz do Nas!
Odp: Trójmiasto - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #21 dnia: 2010-11-05, 18:56:46 »
Witam, choć wpisy z pytaniami o szkołę kosmetyczna pojawiły się dawno, to mimo wszystko zachęcam do zapoznania się z Naszą szkołą ( wspomnianą tutaj jako La Femme). Od 1 września szkoła zmieniała nazwę i właściciela. Teraz nazywamy się MaestRia . Pozdrawiamy i zapraszamy : dance :
Ideą placówki jest edukacja otwarta na nowości,  zmierzająca z duchem czasu...Dołącz do Nas!!!

Offline martusiasz

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 2
Trójmiasto- najlepsze szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #22 dnia: 2011-03-30, 14:35:48 »
Trójmiasto- najlepsze szkoły policelane kosmetyczne(studium)? Pomóżcie mi, poradźcie mi :)

Dodano: 2011-04-04, 07:54:47
Trójmiasto- najlepsze szkoły policelane kosmetyczne(studium)? Pomóżcie mi, poradźcie mi :)

Halo? Nikt nie uczęszcza do szkoły w Gdańsku?? Dziwne :)
« Ostatnia zmiana: 2011-04-04, 07:54:47 wysłana przez martusiasz »

Offline Fiuko

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Trójmiasto- najlepsze szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #23 dnia: 2011-07-14, 15:37:33 »
Hej  :-D mam koleżankę która poleca szkołę kosmetyczną w Gdańsku na przymorzu na ul.Kołobrzeskiej (chyba) jeśli Ci zależy to się dowiem która to szkoła.

Offline MaestRia

  • Centrum Kształcenia MaestRia
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Dołącz do Nas!
Odp: Trójmiasto - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #24 dnia: 2011-11-15, 10:23:25 »
Witam, choć wpisy z pytaniami o szkołę kosmetyczna pojawiły się dawno, to mimo wszystko zachęcam do zapoznania się z Naszą szkołą ( wspomnianą tutaj jako La Femme). Od 1 września 2010r. szkoła zmieniała nazwę i właściciela. Teraz nazywamy się MaestRia . Pozdrawiamy i zapraszamy : dance :

Ponawiamy Nasze zaproszenie do szkół MaestRia. Rozwijamy się. :-| Na dzień dzisiejszy oferujemy kształcenie w zawodach: technik usług kosmetycznych, specjalista d\s kosmetyki oraz specjalista d\s wizażu i stylizacji. Prowadzimy również kursy dla kosmetyczek( doskonalące) oraz dla osób interesujących się kosmetyka i wizażem. W ofercie: kursy przedłużania rzęs metodą 1:1, kosmetyka, wizaż, stylizacja paznokci oraz nowość: kurs makijażu permanentnego metodą piórkową. Zapraszamy.
Ideą placówki jest edukacja otwarta na nowości,  zmierzająca z duchem czasu...Dołącz do Nas!!!

Offline emirum

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Trójmiasto - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #25 dnia: 2012-03-06, 22:09:32 »
NIE POLECAM AKADEMI PRENIER - ... orgaznizowalam szkolenia zeby tylko dziewczyny mogly sie czegosc nauczyc bo zeby pracowac to trzeba miec na czym !!!!!!!! Po za tym pracuje sie tam za damo a Wy za darmo sie nie uczycie !!!! Mowie to szczerze i pisze szczerze a kto chce sie przekonac i wspomniec moje slowa to zapraszam

Offline Blejsia

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 40
Odp: Trójmiasto - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #26 dnia: 2012-07-26, 12:15:57 »
Ponawiamy Nasze zaproszenie do szkół MaestRia. Rozwijamy się. :-| Na dzień dzisiejszy oferujemy kształcenie w zawodach: technik usług kosmetycznych, specjalista d\s kosmetyki oraz specjalista d\s wizażu i stylizacji. Prowadzimy również kursy dla kosmetyczek( doskonalące) oraz dla osób interesujących się kosmetyka i wizażem. W ofercie: kursy przedłużania rzęs metodą 1:1, kosmetyka, wizaż, stylizacja paznokci oraz nowość: kurs makijażu permanentnego metodą piórkową. Zapraszamy.

:) mam takie pytanko czy dla waszych uczniów sa jakies rabaty na szkolenia??
....Im bardziej chcesz... Im bardziej porzadasz...Tym bardziej wiesz ze czegoś mieć nie mozna...

Offline MaestRia

  • Centrum Kształcenia MaestRia
  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Dołącz do Nas!
Odp: Trójmiasto - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #27 dnia: 2012-08-09, 13:52:26 »
:) mam takie pytanko czy dla waszych uczniów sa jakies rabaty na szkolenia??


Oczywiście:) zawsze dbamy o nasze uczennice i absolwentki. Negocjować można a nawet trzeba. Pozdrawiamy i zapraszamy.
Ideą placówki jest edukacja otwarta na nowości,  zmierzająca z duchem czasu...Dołącz do Nas!!!

Offline Charlotta

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Trójmiasto - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #28 dnia: 2012-09-12, 13:03:11 »
Ja mogę się wypowiedzieć w kwestii [reklama]. Myślę, że to jest dobra opcja. Proponują również kursy, które możesz zobaczyć tu:[reklama] Myślę, że warto przejrzeć ofertę.


Niestety post ma charakter kryptoreklamy!!!
« Ostatnia zmiana: 2012-09-12, 13:34:49 wysłana przez Tomek »

Offline Charlotta

  • Zaczynam, ale każdy musi zacząć ;)
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Trójmiasto - szkoły kosmetyczne
« Odpowiedź #29 dnia: 2012-10-04, 13:54:51 »
Cześć.
Jak myślisz o szkole policealnej to ja proponuję  : czerwona : .  Ale to musisz sama zadecydować :)
« Ostatnia zmiana: 2012-11-22, 14:40:44 wysłana przez Tomek »