Autor Wątek: płyny do kąpieli  (Przeczytany 34408 razy)

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
płyny do kąpieli
« Odpowiedź #30 dnia: 2007-04-02, 16:04:18 »
skusiłam sie i zamówilam z avonu tez płyn jabłkowo-cynamonowy, w piątek go dostane :lol:

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
płyny do kąpieli
« Odpowiedź #31 dnia: 2007-05-08, 00:36:30 »
No to aby bylo co wlewac kupilam wczoraj kolejny plyn, tym razem cos mniej slodkiego- morelke z Aqualiny. Mozna go tez uzywac jak zel pod prysznic :P
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))

S-Y-L-W-I-A

  • Gość
płyny do kąpieli
« Odpowiedź #32 dnia: 2007-05-08, 14:44:41 »
Dla miłośniczek wanilii płyn dwufazowy ON LINE,cudownie pachnie i bardzo mocno się pieni

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
płyny do kąpieli
« Odpowiedź #33 dnia: 2007-05-08, 15:42:46 »
kurde wanilia : buja w oblokach : cos dla mnie :)
ja wlasnie dostalam ostatnio ten cynamon z jablkiem z avonu i tez cudo :lol: a jak ostatnio u Ani bylam to wachałam ten trufle z czyms tam z avonu tez boski : zdziwiony :

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
płyny do kąpieli
« Odpowiedź #34 dnia: 2007-05-08, 16:18:48 »
Cytat: "linek"
Cytat: "kaja"
a ja mam manie wlewania..do wanny dużooooo.....płynu,nie wiem dlaczego-a później nie mam pół opakowania 8O "ale za to ile piany"!!


mam tak samo dlatego plyn jest na 3 razy  :lol:


dokładnie...ale nawet na 2--poprostu mam taką manie-wszystkiego dużooo...jednak nie zawsze jest to dobre rozwiązanie :? bo kiedyś wlałam tyle jakiegoś płynu do kąpielu tandetnego....to w nocy myślałam że się zadrapie-tak mnie swędziało 8O

Offline kaja

  • Forum to mój dom, a może odwrotnie ;)
  • *****
  • Wiadomości: 2008
płyny do kąpieli
« Odpowiedź #35 dnia: 2007-05-08, 20:12:44 »
a miałyście taki płyn z Avonu,,,,misia polarnego do kąpieli?? :D

Offline Natalia

  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 7268
płyny do kąpieli
« Odpowiedź #36 dnia: 2007-06-12, 23:25:10 »
ania czemu w avonie sa ciagle te same plyny 8) lawenda, brzoskwnia, cynamon i teraz jakis nowy arbuz, ja bym chciala czekoladke albo te trufle :'-( a jakos ich nie widze :spit:

Offline Ania

  • Administrator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 6000
płyny do kąpieli
« Odpowiedź #37 dnia: 2007-06-13, 10:04:11 »
Cytat: "Natalia86"
ania czemu w avonie sa ciagle te same plyny 8) lawenda, brzoskwnia, cynamon i teraz jakis nowy arbuz, ja bym chciala czekoladke albo te trufle :'-( a jakos ich nie widze :spit:


Kochanie bo te płyny są już wycofane  :roll: i nie "czekoladkę albo truflę " tylko czekoladową truflę :lol:
będę wracać w ofercie specjalnej zamieszczonej w katalogu na 2-4 stron  :wink:  
albo musisz popytać swoją konsultantkę o jej ofertę netto i ofertę internetową gdzie mamy na takiej samej zasadzie produkty których już nie ma w katalogu  :wink:
nie kazda konsultantka Ci się do nich przyzna ponieważ sa na nich umieszczone ceny netto czyli takie jakie my płacimy  :wink:
Jeśli klientki na coś polują to mam listę i kiedy tylko się pojawi daję znać  :wink:
Dziecko to anioł, którego skrzydła skracają się w miarę wydłużania się nóg
regulamin forum;
jak przeżyć na forum

Offline linek

  • mgr, kosmetolog
  • Moderator(ka)
  • Ilość postów mnie przerosła...
  • *****
  • Wiadomości: 8116
  • to co pozostało
płyny do kąpieli
« Odpowiedź #38 dnia: 2007-06-20, 19:53:34 »
jak super, w avonie jest nowy arbuzik :lol:
Naszą wielką słabościa jest to,że sie poddajemy. Najpewniejszą drogą do sukcesu jest wciąż próbować, jeszcze ten jeden raz:)))